Джерело
ІКНІ | Повідомлення від (цілком можливо) студентів щодо початку навчання👇----...
707 Охват/переглядів
2022-08-23 12:56
Повідомлення №593
Повідомлення від (цілком можливо) студентів щодо початку навчання👇-----------------------------------"нам потрiбна петиція про відміну фізри під час дистанційки"- йа-----------------------------------"Хто такий цей ваш Proteus? Як казав класик "У МЕНЕ КОМПЮТЕР ЙОГО НЕ УСТАНАВЛЮЄ""- Злий чувак з ПЗ -----------------------------------"тиждень пишу першу лабку по асемблеру, боляче"- бідний студент АСУ-----------------------------------"кудась пропали 70 долярів"- вчусь 3 роки з яких очно 2 місяці-----------------------------------"Головне питання, яке турбує мою душу: "Хто більш підступний у сію годину, ракета ворожа, чи Левус на екзамені?""- Великий філософ ПЗ-----------------------------------"верніть плавання!"- поплавок-----------------------------------"Навчання вже надоїло"- Студент АСУ-----------------------------------"оновлення внс дупа."- дівчинка-----------------------------------"Я в а*уї"- Студентка ПЗ-----------------------------------"Перший день другого тижня навчання, а в мене вже болить голова через викладача дегенерата. Було б очне навчання використав би на ньому Killer Queen. А так все чудово. Гарного всім дня :) "- Йошікаге Кіра-----------------------------------"Палітєх ху*ня"- Той хто за*бався сидіти в цій шаразі-----------------------------------Повідомлення проходять мінімальну модерацію. Напиши своє тут.