Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Українська Школа Магії ᚫ (Павло Крук)
Додано 14 лип 2024

Українська Школа Магії ᚫ (Павло Крук)

@pavlo_kruk
Кількість підписників: 1 780
Фото: 2,270
Відео: 262
Посилання: 1,630
Опис:
Канал ТМ "Української Школи Магії". Відьмака Павла "Крука". Правила спільноти - має бути акаунт Українця: Аватар, ім'я, опис профілю Українською або Український прапор, чи жовто-блакитні кольори. Зв'язок: [email protected]
Джерело

Українська Школа Магії ᚫ (Павло Крук) | Знайомий пише:Та про що мова,там на гуцульшині так, що бог дасть те й ...

Логотип телеграм спільноти - Українська Школа Магії ᚫ (Павло Крук) Українська Школа Магії ᚫ (Павло Крук) @pavlo_kruk
592 Охват/переглядів 2025-09-08 17:47 Повідомлення №4009
Знайомий пише:Та про що мова,там на гуцульшині так, що бог дасть те й буде,або на все божа воля, треба жити по божому . На жаль, гуцулів так забили релігією що шансів там нуль,для дебілів церкви, гріх і т.д., а самі гори окупували. Може чули ширикорекламоване село Криворівня,що там коляда ніби понад неї немає.Але є цікавий там персонаж їхній піп Іван Рибарук.Його мама це фактично сусідка, вийшла заміж за гуцула(бо я з Покуття) так от, цього попа дід, якого я добре пам'ятаю, був голодранець, і ледацюга, а як прийшли до нас 1946 році комуняки то цього ледащо зробили головою колгоспу.А мій дід на той час мав так:пару коней інвентар, величезну стодолу,в той час дах був покритий чеською бляхою,та стодола і по тепер стоїть в тім колгоспі,і сім морґів поля(морґ це +-пів гектара) і ось цей посіпака все від діда забрав і ще сибіром грозив, але чудом уникнув,хоч другого сусіда вивезли.Далі, цього Івана попа знаю як облупленого,бо приїздив до діда,потім чуємо а він піп,а згодом я прийшов до висновку що колишніх зрадників не буває і продовжує, благу''справу свого діда.В ті часи коли Янукович став президентом то його село Криворівня дали сто відсотків голосів за Януковича.В одних його групах в соцмережах я писав що це за персонаж,то мене швидко позаблоковували "божі люди" 🤣та ще й віряни писали мені що бог мене покарає що на їхнього отця наговорю 🤣🤣А великий голова колгоспу здох у злиднях і на тому місці ніхто не прижився заростає бур'янами.Ну і карма по його роду іде так собі нормально.Тай така історія, дякую хто дочитав до кінця.)