Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - АТ "Черкасиобленерго"
Додано 14 лип 2024

АТ "Черкасиобленерго"

@pat_cherkasyoblenergo
Кількість підписників: 142 598
Фото: 180
Відео: 16
Посилання: 1,110
Опис:
Оператор системи розподілу

👥 Кількість підписників

142 598
Середній/День:: -84
Середній/Тиждень:: -808
Середній/Місяць:: -3705

👁️ Середній перегляд на повідомлення

128 240
Середній/День:: 292,000
Середній/Тиждень:: 89,143
ERR: 89.93%

📊 Кількість повідомлень на день

0.6
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.6
Середнє за день: 0.6

Історія змін лого

Історія змін назви

АТ "Черкасиобленерго" 2025-05-20
ПАТ "Черкасиобленерго" 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Активізація рейдових заходів, зниження рівня технологічних втрат електроенергії та автоматизація послуг Товариства щодо передачі показників лічильників. Такі ключові напрямки роботи обговорили під час підсумкової наради за перший квартал 2025 року спеціалісти комерційної дирекції ПАТ «Черкасиобленерго». Про ключові пріоритети роботи фахівців напрямку розповів директор комерційний ПАТ «Черкасиобленерго» Роман Бондар. Зокрема відзначив, що значно ефективнішим стало проведення рейдової роботи.– За І квартал 2025 року спеціалісти нашої дирекції, використовуючи сучасні технології та методи, виявили факти крадіжки електроенергії та склали 348 Актів про порушення Правил роздрібного ринку електричної енергії. У порівнянні з аналогічним періодом 2024 року ця цифра зросла у п’ять разів. У грошовому еквіваленті таких порушень виявили на суму 11 739 тис. грн. з ПДВ, що на 7 828 тис .грн. з ПДВ більше, ніж за І квартал 2024 року,– відзначив Роман Бондар. Детальніше - на сайті Товариства ⬇️https://www.cherkasyoblenergo.com/news/3753
Неухильно дотримуйся правил під час виконання робіт, адже це збереже тобі життя. Про це як ніхто знають діти енергетиків, бо вони щодня чекають батьків вдома цілими і неушкодженими. Про те, як безпечно працювати, вони зобразили у своїх малюнках. Конкурс таких малюнків з нагоди Всесвітнього дня охорони праці ініціювала та провела первинна профспілкова організація ПАТ «Черкасиобленерго». Переможців та учасників відзначили грамотами, дипломами, солодкими та цінними подарунками. Головна мета такої ініціативи – привернути увагу батьків та дітей до важливості дотримання правил охорони праці і ще раз нагадати основні з них. Участь у конкурсі взяли майже тридцять дітей віком від п’яти до п’ятнадцяти років, батьки яких є членами первинної профспілкової організації Товариства. Тематика конкурсу – «Виконання робіт при наявності небезпек і ризиків».За словами голови первинної профспілкової організації ПАТ «Черкасиобленерго» Сергія Мулявки конкурс складався у кілька етапів. Спочатку діти малювали та надсилали роботи до первинної профспілкової організації, потім спеціальна комісія оцінювала малюнки та визначала призові місця. Враховувались рівень самостійної роботи, творчий підхід, практичне значення та відповідність тематиці конкурсу.Утім, члени комісії зазначають, що переможців було дуже складно визначити, адже кожна робота – окремий витвір мистецтва, який гідний уваги.Детальніше - на сайті Товариства⬇️https://cherkasyoblenergo.com/news/3745
​​Спеціалісти п’ятьох державних операторів системи розподілу з’їхалися до ПАТ «Черкасиобленерго», аби взяти участь у дводенному семінарі, який організували експерти АТ «Українські розподільні мережі». Мета заходу – пошук спільних та дієвих рішень, які дозволять удосконалити усі бізнес процеси компаній та надавати послуги замовникам у єдиному форматі. За словами організатора семінару, начальника відділу автоматизації та оптимізації бізнес-процесів АТ «Українські розподільні мережі» Миколи Мархеви, на заході зібрали найкращих спеціалістів, аби вони на місцях ділились результатами зустрічі та удосконалювали процеси спільно з колегами.- Під час зустрічі ми обговорили усі найважливіші моменти роботи, виявили проблемні місця і віднайшли спільні рішення. Таким чином вдосконалили процеси з надання послуг і надалі втілюватимемо їх в життя,- розповів Микола Мархева.- До цього часу кожна компанія самостійно налагоджувала такі процеси, а нині ми змінили ці підходи на більш ефективні і дієві.Учасники зазначають, що окреслили шлях, яким рухатимуться далі, вдячні організаторам за цінний досвід. Детальніше - на сайті Товариства ⬇️ https://www.cherkasyoblenergo.com/news/3746
​​Період передачі показників стартує 29 квітня і триватиме по 3 травня включно. Скористайтеся швидкими та зручними онлайн сервісами ПАТ «Черкасиобленерго». Важливо! Споживачу потрібно передати показники саме у зазначений період та показник має бути правильним.Для оперативної та зручної передачі показників електролічильників діють наші онлайн-сервіси:особистий кабінет – https://cabinet.cherkasyoblenergo.com/pokaz.php Viber-bot – https://chats.viber.com/cherkasyoblenergoTelegram-бот – https://t.me/Cherkasyoblenergo_botТакож ви можете передати показники лічильника через кол-центр натиснувши "3" в голосовому меню за наступними номерами: (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87, (067) 690-48-48, 0800-501-328.Зверніть увагу! Передавати показники необхідно саме у зазначений період. Дійсними показниками лічильника вважаються лише ті, які знято у період за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та у три перші календарні дні наступного місяця. Показники, що передавалися раніше зазначеного періоду, можуть призвести до похибок у нарахуванні оплати за електроенергію.Вчасно зафіксовані показники — запорука правильних нарахувань. Не відкладайте це на останній день! ПАТ "Черкасиобленерго" працює на користь кожного споживача!
​​Спеціалісти ПАТ «Черкасиобленерго» постійно в межах чинного законодавства виявляють факти незаконного втручання у систему розподілу електричної енергії та самовільного підключення до електромереж. Для цього вони застосовують сучасні засоби діагностики, аналізу споживання, дистанційний моніторинг та регулярні рейдові перевірки. Товариство нагадує, що несанкціоноване споживання електроенергії несе небезпеку для життя і здоров’я та шкоду для енергосистеми, до того ж на крадія чекають значні штрафні санкції. Одержимість до так званої «економії» на електроенергії шляхом порушення законодавства є не лише порушенням договору, а й реальною загрозою життю і здоров’ю. Електрокрадіжки – це небезпечноОсоби, які використовують несанкціоновані пристрої для втручання в облік або самовільно підключаються до мережі, ризикують життям. Найбільш поширені наслідки:- ураження електричним струмом;- пожежі через перевантаження або коротке замикання;пошкодження електрообладнання як у власному помешканні, так і у сусідів;- перепади напруги в мережі, які впливають на якість електропостачання всім споживачам у радіусі.Наслідки порушення – значні штрафиПісля внесення змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії (ПРРЕЕ), які набрали чинності з 27.07.2019, скасовано стару Методику (постанова НКРЕ № 562 від 04.05.2006), а нову – суттєво посилено. Оновлені штрафні розрахунки станом на 2025 рік:- за кожен безобліково спожитий кВт·год сплачується від 6,20 грн (в залежності від тарифної групи);- суми за актами про порушення можуть сягати від 70 до 120 тисяч грн для побутових споживачів;- для юридичних осіб – штрафи можуть перевищувати 1,5 мільйона гривень.Для прикладу, за І квартал 2025 року спеціалістами ПАТ «Черкасиобленерго» складено 354 акти про порушення ПРРЕЕ та нараховано суму близько 12 млн грн; ПАТ «Черкасиобленерго» закликає громадян бути пильними! Якщо ви помітили:- крадіжку електроенергії;- відкриті трансформаторні підстанції;- сторонніх осіб без спецодягу біля обладнання;- підозрілі маніпуляції з електромережею – негайно звертайтесь до кол-центру ПАТ «Черкасиобленерго» за телефонами: (0472) 33-87-87(093) 170-40-57(050) 434-87-87(067) 690-48-48(0-800) 501-328 (цілодобово, безкоштовно).Пам’ятайте: самовільне втручання в систему електропостачання – це злочин проти себе, сусідів і держави.Детальніше - на сайті Товариства ⬇️https://cherkasyoblenergo.com/news/3743
​​ℹ️ ПАТ «Черкасиобленерго», як оператор системи розподілу (ОСР) та постачальник послуг комерційного обліку (ППКО), впроваджує сучасні європейські стандарти у сфері енергетики, відповідно до вимог Кодексу комерційного обліку електричної енергії (ККОЕЕ), затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 311 (зі змінами та доповненнями). Це сприяє інтеграції України до загальноєвропейського енергетичного ринку, підвищенню прозорості та ефективності обліку електроенергії.🔹Основний напрям модернізації — запровадження інтелектуальних систем обліку, які:• дозволяють споживачам контролювати витрати;• сприяють ефективнішому використанню електроенергії;• зменшують технічні втрати в мережах;• забезпечують прозоре нарахування та аналіз споживання.Відповідно до Кодексу комерційного обліку електроенергії (ККОЕЕ), затвердженого Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 311 (зі змінами та доповненнями), з 01.01.2025 року всі площадки з приєднаною потужністю 150 кВт і більше з урахуванням додаткових критеріїв повинні бути оснащені інтелектуальними лічильниками. Такі площадки обліку вже визначені в централізованому реєстрі ТКО Датахаб як об’єкти групи «а».🔹Споживачі зобов’язані:• укласти договір на послуги комерційного обліку або реалізовувати їх через адміністратора комерційного обліку (АКО) згідно з положеннями ККОЕЕ;• забезпечити своєчасну і точну передачу даних обліку до ОСР або АКО;• дотримуватись вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» № 2019-VIII та відповідних підзаконних актів.У процесі переходу на нові стандарти споживач, як сторона, відповідальна за точку комерційного обліку (ВТКО), має розробити програму модернізації вузлів обліку (ПМВОЕ). ППКО та ОСР забезпечують погодження цієї програми та контролюють її виконання. ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» наголошує на необхідності прийнятті вичерпних заходів, спрямованих на забезпечення діючих площадок комерційного обліку групи «а» інтелектуальними лічильниками з наявними функціями інтервального обліку та дистанційного зчитування даних комерційного обліку. Відповідно до Постанови НКРЕКП від 10.12.2024 № 2079, всі площадки комерційного обліку групи «а» повинні бути модернізовані до 01 липня 2025 року.🔹Переваги погодинного обліку:• Можливість переносу споживання з пікових на нічні години (економія).• Доступ до гнучких тарифів, що враховують добовий графік споживання.• Прозоре прогнозування та планування енергоспоживання.Закликаємо всіх учасників ринку оперативно відреагувати на нові вимоги та здійснити модернізацію комерційного обліку у встановлені строки.
Осінньо-зимовий період 2024/2025 був найскладнішим для енергетичного сектору України з початку повномасштабного вторгнення росіїАле, попри прогнози експертів щодо блекаутів та тривалих відключень електроенергії, Україна пройшла вже третю зиму в умовах війни зі світлом і теплом. Про це сказав міністр енергетики України Герман Галущенко на брифінгу за підсумками ОЗП 2024-2025 років.💬 «Блекаут, тривалі відключення – все, що пророкували експерти, не сталось. Всупереч апокаліптичним прогнозам, енергосистема вистояла. Не було масових відключень для побутових споживачів, попри високу інтенсивність масованих і щоденних точкових ударів по енергетиці. Навіть після наймасштабніших ударів енергетики швидко відновлювали енергопостачання – і за декілька днів обмежень не було. А з січня жодних обмежень електропостачання для населення взагалі не застосовувалось. Це – результат колосальної роботи, професіоналізму й неймовірної стійкості», – зазначив Герман Галущенко.Головні тези із виступу міністра:🔸Протягом опалювального сезону відбулося 9 масованих атак на енергосистему України. 13 грудня — найпотужніша  з початку повномасштабного вторгнення, коли енергетичну інфраструктуру одночасно атакували понад 300 засобів ураження. 🔸Відновлено 60% пошкодженої у 2024 році генерації.🔸 Усі 9 енергоблоків українських АЕС працювали на повну потужність весь ОЗП 🔸 Імпорт електроенергії з ЄС з грудня 2024 року було збільшено до 2,1 ГВт — це критично вплинуло на стабілізацію енергосистеми в пікові моменти.🔸 Допомога енергосектору через механізми Фонду підтримки енергетики України склала близько 1,2 млрд євро 🔸 Україна вистояла завдяки злагодженим діям центральної та місцевої влади, відданій праці енергетиків, постійній допомозі міжнародних партнерів.🔸 Триває адаптація українського енергетичного законодавства до європейських стандартів, здійснюється активна робота над об’єднанням енергетичних ринків України та ЄС. 🔸 Підготовка до наступного опалювального сезону вже розпочата і всі роботи виконуються згідно з графіком.🔸 Світло і тепло цієї зими в оселях українців – це передусім заслуга енергетиків, які без перебільшення героїчно працюють у надзвичайно небезпечних умовах.
​​ℹ️ До ПАТ «Черкасиобленерго» надійшла інформація від споживачів, що на території Черкащини невідомі особи на платній основі розповсюджують абонентські книжки для передачі показів електролічильника, які містять позначку ПАТ «Черкасиобленерго». Звертаємо вашу увагу, що Товариство не розповсюджує жодних абонентських книжок, тому просимо споживачів бути пильними і не купувати від шахраїв такі книжки, оскільки покази, записані в таку книжку, не є дійсними та не відображатимуться в базах Товариства та відповідно не будуть враховані оператором системи розподілу при формуванні обсягів спожитої електричної енергії за поточний розрахунковий період.Слід зазначити, що прийом показів лічильників побутових споживачів здійснюється оператором системи розподілу відповідно до п. 8.6.3 глави 8.6 розділу VIII Кодексу комерційного обліку електричної енергії за два календарні дні кінця розрахункового місяця та три перші календарні дні наступного місяця за розрахунковим.Варто зауважити, що у разі використання вище зазначеної книжки, покази лічильника електричної енергії не надійдуть до оператора системи розподілу, а нарахування обсягу спожитої електричної енергії буде здійснюватися відповідно до пункту 8.6.5 глави 8.6 розділу VIII Кодексу комерційного обліку електричної енергії шляхом додавання до останнього отриманого фактичного показу лічильника величини добутку середньодобового споживання на кількість днів (діб) між датою останнього зчитування фактичних показів та першим числом цього календарного місяця. Розрахунковий показ визначений відповідно пункту 8.6.5 Кодексу комерційного обліку електричної енергії, зазначений у квитанції на оплату спожитої електричної енергії, що надсилається споживачам постачальником електричної енергії, може значно відрізнятися та призвести до виникнення спірних ситуацій. Наголошуємо, що єдиними, офіційними способами передачі показів лічильників електричної енергії для визначення обсягу спожитої електричної енергії є:- особистий кабінет – https://cabinet.cherkasyoblenergo.com/pokaz.php- Viber-bot – https://chats.viber.com/cherkasyoblenergo- Telegram-бот – https://t.me/Cherkasyoblenergo_bot- передача показів через кол-центр за наступними номерами: (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87, (067) 690-48-48, 0800-501-328.Будьте пильними та слідкуйте лише за офіційними повідомленнями ПАТ «Черкасиобленерго». Разом дбаємо про важливе і працюємо на користь кожного споживача!
В Умані мешканці двох гуртожитків стали «заручниками» підприємства-боржника. Втрутилась обласна, місцева влада та ПАТ «Черкасиобленерго»Мешканцям двох гуртожитків міста Умань припинили електроживлення через заборгованість в розмірі близько 2 млн грн, який накопичило підприємство-балансоутримувач ПрАТ «УМАНЬФЕРММАШ». Аби вирішити це питання, втрутились обласна, місцева влада спільно з ПАТ «Черкасиобленерго» та ТОВ «Черкасиенергозбут». Детальніше про ситуацію, що склалася, розповідають у ПАТ «Черкасиобленерго». Йдеться про 800 мешканців гуртожитків, які проживають по вулиці Виговського, 35 та Богуна, 7А в місті Умань, та яким 31 березня цього року припинили постачання електроенергії у зв’язку із закінченням дії договору на постачання споживачу ПрАТ «УМАНЬФЕРММАШ» з постачальником «останньої надії» ДПЗД «Укрінтеренерго».За словами директора комерційного ПАТ «Черкасиобленерго» Романа Бондаря, Товариство неодноразово зверталося листами до підприємства-боржника з проханням врегулювати ситуацію та сплатити заборгованість, аби уникнути соціальної напруги. Втім ПрАТ «УМАНЬФЕРММАШ» продовжувало накопичувати заборгованість і станом на перше квітня цьогоріч борг перед оператором системи розподілу вже становив більше 700 тис. грн та перед підприємством «останньої надії» – в сумі більше 800 тис. грн.У листах-зверненнях Товариство також попереджало «УМАНЬФЕРММАШ», що ДПЗД «Укрінтеренерго», відповідно до законодавства, припиняє договірні зобов’язання по закінченню 90 днів. В зв’язку з критичною ситуацією, що виникла, та з метою врегулювання взаємовідносин другого квітня в м. Умань відбулася зустріч з громадою цих гуртожитків, очільником ПрАТ «УМАНЬФЕРММАШ» Василем Гешем, директором комерційним ПАТ «Черкасиобленерго» Романом Бондарем, представниками Черкаської обласної військової адміністрації, Уманської міської ради та електропостачальника ТОВ «Черкасиенергозбут». Під час зустрічі вдалося ухвалити позитивне рішення щодо переукладання договору постачання електричної енергії з третього квітня 2025 року та відновлення електропостачання жителям гуртожитків по вулиці Виговського, 35 та Богуна, 7А.Зі свого боку, ПрАТ «УМАНЬФЕРММАШ» зобов’язалось погасити заборгованість за послугу з розподілу електричної енергії та надалі вчасно сплачувати кошти за спожиту електроенергію. - Прикро, що мешканці опинились заручниками такої ситуації. Зі свого боку Товариство діє в межах чинного законодавства, завжди відкрите до співпраці та дбає про комфорт і зручність усіх споживачів нашого регіону. Сподіваємося, що підприємство-боржник з відповідальністю поставиться до нашої спільної домовленості і надалі вчасно сплачуватиме за спожиту електроенергію. Ми вдячні за оперативне реагування обласній та місцевій владі, за дипломатичність і якісне виконання своїх обов’язків. Разом дбаємо про наших споживачів і про якісний та надійний розподіл електроенергії споживачам регіону,- підсумував в.о. генерального директора ПАТ «Черкасиобленерго» Вадим Яненко.
Підсумувати роботу підприємства за попередній, 2024 рік, проаналізувати показники основних напрямків діяльності, скорегувати покроковий план і сконцентрувати зусилля на найскладніших питаннях. З такою метою у Товаристві провели підсумкову нараду за 2024 рік. Участь у ній взяли в.о. генерального директора ПАТ «Черкасиобленерго» Вадим Яненко, директори за напрямками діяльності та керівники відокремлених структурних підрозділів.Розпочинаючи зустріч в.о. генерального директора ПАТ «Черкасиобленерго» Вадим Яненко наголосив, що минулий рік став одним із найскладніших, як безпосередньо для колективу підприємства, так і для всіх українців.- За три роки повномасштабного вторгнення ворог завдав понад 1000 ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури та випустив по енергооб’єктах близько двох з половиною тисяч ракет і дронів. Через складну ситуацію в державі і наше підприємство змушене працювати в умовах форс-мажорних обставин, вчасно реагувати на зміни, аварійні ситуації, ремонтувати обладнання, дбати про фінансовий стан, виробничі питання. Півроку тому, аби стабілізувати ситуацію на підприємстві, ми розробили програму оптимізації операційної діяльності. Сьогодні вона має свої перші позитивні результати. Насамперед, підприємство виконує всі функціональні повноваження, забезпечує надійним і безперебійним розподілом електроенергії споживачів Черкащини. За 2024 рік в повному обсязі сплачені податки до бюджетів всіх рівнів. До бюджету перераховано більше ніж 800 мільйонів гривень податкових зобов’язань. Сплачено понад 600 млн грн за надані НЕК «Укренерго» послуги, що майже повністю покриває поточні нарахування 2024 року. В повному обсязі погасили борг перед ДП «Енергоринок» в сумі 463 млн грн. Крім того, на 100% виконані капітальні ремонти енергообладнання та мереж за рахунок коштів, які закладені в структуру тарифу. Окремо хочу висловити вдячність Українським розподільним мережам за велику практичну, навчальну, методичну та юридичну допомогу ПАТ «Черкасиобленерго». Приємно коли є підтримка та розуміння. Крім того, завдяки Міністерству енергетики України, Українським розподільним мережам та міжнародним партнерам автопарк Товариства поповнився двома новими автомобілями самоскидами MERCEDES-BENZ з краном маніпулятором, що дозволяє ефективніше працювати над виробничими питаннями, ліквідувати аварійні ситуації. Далі ми продовжуємо працювати по цих напрямках і вдосконалювати роботу,- зауважив Вадим Яненко.Детальніше - на сайті Товариства ➡️ https://cherkasyoblenergo.com/news/3721