Джерело
АТ "Черкасиобленерго" | В межах українсько-німецького партнерства енергетики ПАТ «Черкасиобл...
18 000 Охват/переглядів
2024-11-01 08:16
Повідомлення №580
В межах українсько-німецького партнерства енергетики ПАТ «Черкасиобленерго» отримали два вантажні автомобілі Mercedes-Benz Arocs вантажопідйомністю до 10 т з краном маніпулятором HIAB Ladekran X-DUO 112 ES-4 вантажопідйомністю до 4 т. Така потужна і сучасна техніка дозволить значно оперативніше та якісніше лагодити і оновлювати енергомережі та обладнання. - Це результат співпраці між Міністерством енергетики України та Федеральним міністерством економіки і захисту клімату Німеччини, яка була започаткована у 2022 році для підтримки енергосистеми України, що постраждала від атак ворога. Наше Товариство вдячне міністру енергетики України Герману Галущенку за плідну співпрацю з міжнародними партнерами для якнайшвидшої відбудови енергосистеми. А також - віцеканцлеру Німеччини Роберту Габеку за постійну допомогу, яка надається Україні з початку повномасштабного російського вторгнення. Дякуємо Українським розподільним мережам за підтримку. Переконаний, що ці автомобілі значно пришвидшать роботи з відновлення енергомереж, особливо у осінньо-зимовий період,- розповів в.о. генерального директора ПАТ «Черкасиобленерго» Вадим Яненко.Нині автомобілі розподілені по підрозділам Товариства та готові до роботи.Детальніше - на сайті Товариства ➡️ https://cherkasyoblenergo.com/news/3560