Джерело
АТ "Черкасиобленерго" | Енергетики Черкащини взяли участь у форумі, присвяченому впровадженню ...
17 400 Охват/переглядів
2024-10-29 09:41
Повідомлення №577
Енергетики Черкащини взяли участь у форумі, присвяченому впровадженню технологій Smart grid в УкраїніДелегація спеціалістів ПАТ «Черкасиобленерго» спільно з в.о. генерального директора Вадимом Яненком взяла участь у спеціалізованій виставці «Електричні мережі України 2024», організований найбільшим бізнес-ком’юніті енергетичних компаній в Україні – Energy Club - Клуб енергетики. В межах виставки відбувся форум, присвячений технології Smart grid та її ролі в сучасній енергетиці.Під час виставки учасники мали унікальну можливість ознайомитись з новітнім обладнанням галузі, технологіями для Smart grid: від рішень для автоматизації та моніторингу електромереж до систем розумного обліку та кібербезпеки, аби надалі впроваджувати їх безпосередньо у своєму регіоні. Спікери форуму, очільники енергетичних підприємств, представники компаній операторів системи розподілу Групи АТ «Українські розподільні мережі» детально зупинились на перевагах, викликах та практичних аспектах впровадження розумних мереж у містах України, а також розглянули питання енергоефективності, автоматизації, кібербезпеки та інші важливі теми.- Приємно, що сьогодні завдяки Energy Club ми маємо сучасну та актуальну платформу для представлення новітніх технологій, обміну досвідом між енергетичними компаніями. Кожна з них зацікавлена у розвитку галузі та вирішенні важливих енергетичних питань, особливо сьогодні, коли енергетика потребує сучасних, оперативних рішень для подолання проблем, викликаних війною. Та попри складну ситуацію, ми не припиняємо руху вперед, і спільно робитимемо усе можливе для оновлення і розвитку енергетичної сфери,- підсумував в.о. генерального директора ПАТ «Черкасиобленерго» Вадим Яненко. Вдячні організаторам за інформативну та цікаву подію.