ПРО УДАРИ ПО КРИМУ ТА МОСКВІЧекав новин про КримМіст "до 20 числа". Сьогодні 21-е і повідомлено про прильоти неподалік мосту. Щось таке ще буде протягом червня-липня. Найбільш резонансні події ймовірні в останні числа липня 2026 року.Нагадаю прогноз про наростання нафтової кризи в РФ до кінця літа. Тобто зараз "це ще не все". Липневий ретро-Меркурій "шикарно" лягає на карту Росії опозиціями до Сатурна у 4 домі. Це і проблеми з логістикою, і законодавчі обмеження, і складні рішення для влади. По Москві і Мос.області є загрози ЧП (будь-яких):уже в ближні дні;18-22 липня (дуже сильно).Вірогідність "хлопків" все ж дуже висока, бо ж показники небезпеки і перебоїв з логістикою для міста протягом липня-серпня.Я дуже сподіваюся на завершення війни / гарячої фази протягом серпня-вересня. Якщо ж знову буде "давай по новой", то невпереливки буде не тільки нам: Москві загрожують серйозні руйнування протягом січня-березня 2027 року.Навіть у мирному контексті цей період проблематичний: від спалаху криміналу до спроб заколоту і надзвичайного положення в цьому 12-мільйонному місті.
ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ ПІДПИСНИКІВ1. Щодо компенсації за житло і взагалі "повороту держави до людей" - це події 2027 (більше підготовка) і 2028 (більше реалізація). Також із другої половини 2027 почнеться відбудова.Попередньо я б радив "розраховувати не тільки на державу". Бо очікується ще девальвація гривні, зростання цін на житло і т.п.2. Щодо ризиків землетрусів літомДійсно, вони підвищені - може бути багато малих поштовхів або 1-2, але дуже сильні і руйнівні. Зокрема:В районі 30.06 - Центральна Америка, Туреччина-Греція-Румунія, Східні Гімалаї, особливо ж - Японія-Сахалін.В районі 15.07 - Камчатка, Кавказ-Іран, КитайВ районі 30.07 - Японія і Сахалін; Пакистан, Афганістан, Центральна Азія, Алтай; Балкани і Західна Туреччина.Найвищі ризики - на межі місяців, червня-липня і липня-серпня.По регіонам - Японія, а також Балкани і Західна Туреччина.Показниками до підвищення не тільки сейсмічної активності, а й будь-якої напруги у світі є комбінація Уран-Марс-Вузли, Юпітер-Плутон, Плутон-Нептун.
МАЙБУТНЄ ЄС В ЗАГАЛЬНИХ РИСАХ"Чомусь" на теренах СРСР дуже люблять прогнозувати іншим країнам і тим більше союзам розпад і крах. Кажуть, що розвалиться Європа, США і навіть окремо взята Німеччина.Перед дійсно серйозними потрясіннями у світі цікаво подивитися на долю наших сусідів, партнерів і спонсорів з ЄС. В загальних рисах і з необхідністю подальшого уточнення можу сказати таке:1) Безпекова, логістична і фінансова криза у світі жорстко вдарять по ЄС вже у 2028-29 роках. Можливі дефолти окремих країн, суперечки між державами щодо обов`язків і повноважень. Політики виявлять слабкість. Зростатиме запит на централізацію і "сильну руку".Не можна виключати, що якісь країни у цей час "попросяться" з блоку - але це або не матиме критичних для ЄС наслідків, або ж взагалі не матиме логічного завершення. 2) Усі процеси мають інерцію і, напевно, 2030 рік буде "дном". Вірогідне значне й безальтернативне скорочення соціальних виплат. Взагалі це складний рік саме для населення європейських країн. Рівень життя "пересічного європейця" у цей час буде відчутно нижчий ніж сьогодні (і все одно вищий, ніж у "пересічного українця". Краще себе почуватимуть міцні країни Східної Європи і Франція.3) Близько 2030-31 років частина проблем почнуть вирішуватися. На цей час будуть напрацьовані більш ефективні способи спільного управління, щоб уникнути ситуацій "хто в ліс, хто по дрова".Автономність і суверенітет окремих членів, а також їх бюджетні можливості напевне будуть обмежені. Тобто ЄС зроблять крок у сторону США (які не є класичною централізованою країною).4) Однак це не все і знову між країнами почнуться тертя (2033). Гостро постануть питання фінансів, бюджетної політики а також міжнародних відносин. І знову доведеться думати про реорганізацію.5) 2034-35 роки виглядають часом відновлення і пожвавлення. Економічне зростання, більша свобода бізнесу. Також ймовірне розширення. Тут треба повивчати карти окремих країн, але варіанти є: 1) повернення Британії, 2) вступ Балканських країн і Молдови, 3) Вообще не виключений і варіант, коли Канада попроситься.6) 2037-38 роки виглядають як ще потужніша трансформація, ніж 2028-29. І тут правильно дивитися по факту подій: яким буде падіння, його уроки і подальше відновлення.Думаю, що кінець 30-х принесе "Європейську конституцію" - нові правила взаємодії взамін Маастрихтського договору, який діє з 1.11.1993. Схоже, що ЄС збереже соціальну орієнтацію, однак стане більш ліберальним, зі спрощеними процедурами і кращими умовами для розвитку (особливо промисловості). Цей варіант прогнозу є "базовим".Окрім того, в кінці 2030-х значно зміниться склад/настрої населення ЄС. У цей час можна очікувати членства України. В гіршому варіанті на ЄС все одно чекає переформат, але більш болісний. Навіть вихід окремих країн не зможе розвалити сам принцип того, що більшість Європи управляється наддержавним органом.ВИСНОВКИОтже, я не підтримую ідею про те, що Європі "хана". Безумовно, йде 1-2 дуже болісні трансформації, які скасують сучасні моделі управління і взаємодії між країнами. ЄС може стати більш централізованим.Ризики відокремлення країн (у т.ч. тимчасового) залишаються. Однак у той же час ЄС може поширитися на ще 1-2-3 крупні країни (Канаду, Британію, Україну). Перспективи ЄС на 10-15 років вперед непогані - і це треба мати на увазі, коли, скажімо, АфД отримає 100500 місць у Бундестазі у 2029 році і всі світові ЗМІ волатимуть про фошизм і кінець європейської єдності. Отакето.
КОНТРНАСТУП НА КРИМЦе таке в сітях пишуть. Вирішив прокоментувати.1. Поки що не бачу настільки переможних показників у карті України і настільки критичних у карті Росії, щоб впевнено прогнозувати деокупацію Криму.2. Прогноз про "підйом ЗСУ" цього літа в силі і вже реалізується:- локальні деокупації (думаю, ви знаєте, якою ціною це відбувається);- дезорганізація логістики противника дронами.Далі буде більше. Пік сили ЗСУ - друга половина липня і, ймовірно, перша половина серпня. 3. На літо ми щонайменше убезпечені від проривів фронту і критичних поразок. Окрім того, успіхи ЗСУ можуть конвертуватися у відмову Росії від контрольованої Україною частини Донбасу. Раніше я вже писав, що війна може завершитися чимось наближеним до "28 пунктів Анкоріджа" однак без передачі Дон.області та радикальних обмежень чисельності ЗСУ. Така моя суб`єктивно-астрологічна думка.Питання, що є максимум?Думаю, максимум - це рейди ЗСУ за Дніпро в сторону Криму і навіть деокупація Генічеська (адмінцентр російських володінь на Херсонщині). Ключові події на Херсонському напрямі - рубіж липня-серпня.Не беруся оцінювати вірогідність звільнення Херсонщини. Досвід "великого контрнаступу" 2023 навчив, що очікувані історичні події можуть реалізуватися як масштабні прильоти по ЗС РФ або локальні перемоги ЗСУ. І то все. Точно, що місто Генічеськ значно постраждає від бойових дій.ПОДАЛЬША ДОЛЯ КРИМУТак чи інакше нинішні події підштовхнуть до зміни юридичного статусу Криму. У карті приєднання Криму до РФ 18.03.2014 біля 15:00 набирає силу прогресія Сонце-Уран. Точною вона стане протягом 2027 року.Я вважаю, що зміни статусу реалізуються як фактична демілітаризація півострова із відкриттям переговорів про можливість його "вільного плавання". Старт - друга половина 2027.Попри повільне наростання роздраю в Росії мені вбачається малоймовірним, що Україна зможе силою забрати увесь Крим і Донбас. Настільки сильних показників у нашій прогностиці я не бачу.Фактично, прогноз - значне посилення ЗСУ до 2030 року. Усе решта то вже деталі, нюанси і вибір військово-політичного керівництва.
АСТРОКОМЕНТАРІ1. Напередодні були такі новини:- Зеленський провів "дуже позитивну" розмову з Віткоффом та Кушнером;- ЄС висунув "переговорну рамку" щодо обговорень з Росією, зокрема і по Україні.Те й інше відбулося на сходженні квадрата Меркурій-Сатурн. При цьому в карті Зеленського маємо напружені аспекти Марса до Урана і Місяця.Те й інше говорить радше про ультиматуми. На мою думку:- Віткофф та Кушнер пробували або й схилили Президента України до якихось незручних для нього рішень;- Умови ЄС не будуть прийняті РФ. Можливо, саме через це відбудеться тиск/ескалація з ризиком шантажу або гібридних атак по Європі у другій половині червня.Меркурій наблизиться до Юпітера, однак 29.06 стане ретроградним і тільки 15.08 утворить сполучення - отоді й будуть прийняті ще не остаточні, однак дійсно важливі рішення.2. Переговори Україна-ЄС 16 червня будуть вдалі для держави. Взагалі червневе новолуння сприятливе для України. Однак і тут слід розрізняти "реальність угод" і просто реальність. Наприклад, днями стало відомо, що Україна поки не отримає 380 млн євро по програмі Ukraine Facility через зволікання з реформами. Я думаю, що це не перша подібна відмова. До кінця року будуть ще і ще і відносини з ЄС стануть натягнені.Україні нададуть мінімально необхідну допомогу для функціонування війська і держави (і то десятки мільярдів) однак в цілому значно менше, ніж обіцяли і із запізненеям у термінах.Я про це кілька раз писав навесні. Зрештою ЄС погодив 90 млрд для України і якийсь час здавалося, що все "в шоколаді". Останні новини доводять, що таки ні. Висновок: за підсумком переговорів 16.06. буде підписана "історична декларація", а от її реалізація може стати проблемою.3. Відносини між Україною та Польщею почнуть кращати з осені 2026 року.4. Найвищі посадовці України одночасно і лякають, і заспокоюють щодо ризиків атаки з Білорусі.Чергова хвиля занепокоєння можлива в районі 1 липня. Про масштабне вторгнення з Білорусі не йдеться.5. Все ще можливі інформаційні атаки і викриття щодо Президента, його родини та оточення. Червень для В.О.З "дай Боже".
УВАГА НА СХІДНУ ЄВРОПУКінець 2026 - перша половина 2027 - дуже складний етап суспільної перебудови та політичної нестабільності для багатьох країн Східної Європи.Не лише Україна - Молдова, Білорусь, Литва, Латвія, Естонія та Польща переходять до етапу значної турбулентності.Я вже кілька раз писав, що для України вкрай важливо завершити "гарячу фазу" протягом весни-літа 2026. Я думаю, що вірогідність цього становить дест 70%. Процес поволі пішов і на серпень Україна матиме деякі додаткові переваги. Далі - вже ні.Привертають увагу складні показники Польщі (24.08.1989 13:05): затемнення на МС, повернення вузлів, петлі Урана до Сонця і Марса - до Сонця й Луни на фоні мунданного квадрату Уран-Марс.В карті ЄС - петлі Марса до Марса, Місяця, Сатурна і Плутона.Польща - на порядок міцніша і краще організована, ніж Україна-2021. Вже тому варіант вторгнення РФ для них виключений.Як мінімум - ще більше загострення політичної кризи зі спробами відставки або уряду, або Президента.Ймовірність зміни влади ("транзиту") у Білорусі. В Молдові наближається час, коли може бути вирішене питання Придністров'я.У Латвії та Естонії - вже 3-й рік прямої військової загрози. Поки минулося, однак провокації РФ тривають, лінії укріплень будуються.Військово-гібридні атаки РФ на ЄС все ще залишаються серйозним ризиком. Про їх вірогідність можна буде судити у серпні-вересні, по факту попередніх домовленостей між РФ та ЄС, а також довкола України.
АСТРОЗВІТИЩО ВІДБУЛОСЯ:1) Очікувана корекція на світових ринках. Глибоке падіння Біткоїна, падіння індексів на 3-5% - найбільше з квітня 2025. Нагадаю, що для Біткоїна на ближні 2 роки прогноз не дуже оптимістичний. Хто купляв по "хорошій ціні", ще може відбити своє на одному з піків. Однак із часом ціна буде скоріше падати, ніж зростати.2) Зростання дефіциту палива в Росії. Це тенденція, яка буде посилюватися до кінця літа. Поглибиться, охопить нові регіони.ЩО ВІДКЛАДАЄТЬСЯ: ІРАН І НАФТАВангував, що в районі 05.06 має бути ясність в американо-іранських відносинах. Поки її немає. Іран назвав нові умови щодо розморозки своїх активів. Війна в Перській затоці не стала тривалою (тут збулося) однак затягування нафтової кризи це погана новина. Дорога посівна, тепер збір врожаю. Зростання цін на продовольство. Вже це обіцяє соціальні заворушення в розвиткових країнах. Астрологія тільки підтверджує. Список писав туй-во.Сподіваюся, що нафта полиється, коли Юпітер зробить трин до Нептуна. Це середина липня 2026. До цього важливий поворот у переговорах очікується в районі 20.06.ЩО ТРИВАЄПрогнозована на кінець травня - червень ескалація Росія-НАТО. Події в Литві, Швеції, Румунії. Поки йде за м`яким сценарієм, однак 15-25 червня очікується "друга серія".НА ЩО НЕ ВАРТО ЗВЕРТАТИ УВАГУНа лист Зеленського до Путіна, чергово-остаточний скандал довкола Булгакова. Це все тимчасове. Рішення по війні будуть за підсумком переговорів ЄС-РФ, а також нарощування ударів по Росії з боку України. Епістолярний жанр то пусте.Культурна політика в Україні до 2030 року розвернеться в інший бік і стане ближчою до європейських практик інклюзивності (залучення різних суспільних груп).
ПРОГНОЗИ НА ЧЕРВЕНЬ 2026Ну шо, червень настало - холодно стало. Починаєм вангувать. Нагадаю:- Перша половина червня - успішні дії ЗСУ, можливість застосування нової зброї.- Друга половина червня доволі жорстка в плані обстрілів, скандалів у владі, тиску на Україну.- Ймовірний скандал довкола майна і родини Президента у першій половині місяця. - Протягом червня зберігається вірогідність корекції-падіння на фінансових ринках.- В районі 5 червня очікуються важливі зрушення між США та Іраном (скоріше на краще).НАСТРІЙ МІСЯЦЯДля України 6 червня починається успішний лунар - успіхи влади і важливі рішення (Сонце-МС), значна допомога на оборону (Юпітер-Венера до Марса). Також "вигідне" для нас новолуння 15 червня (гарний аспект до Юпітера-Меркурія). Тут може бути позитивне рішення по співпраці з ЄС.ПОДІЇБуквально на днях може бути цікава інформація щодо переговорів. Скоріш за все - від Буданова.В районі 20-25 червня очікується чергове загострення між Зеленським та Трампом. ЄВРОІНТЕГРАЦІЯПодії по лінії Україна-ЄС слід сприймати як дві сторони медалі:1) Членство, асоціація, просто співпраця - це стратегічна ціль. Вплив ЄС на життя, інституції, політику в Україні буде рости. 2) Система управління в Україні несумісна з ЄС. Тому влада (будь-яка) буде влаштовувати торги, саботаж і т.п.Відповідно, будь-які домовленості зараз - кращі і швидші ніж те, що отримаємо у дійсності. І особливо це стосується 2026-27 років. Дедалі більше буде принципу "гроші в обмін на допомогу".ПЕРЕГОВОРИ ЄС - РФПоки зберігається міні-ескалація між РФ та ЄС, позначена дроном у Вільнюсі, літаками в Балтиці і терактом в Румунії. Це лише за обіцяні "20-і числа травня". Ймовірні повтори, особливо після 15 червня.Переговори між ЄС та РФ - то направду найважливіша тенденція, як би скромно вони не виглядали. Думаю, будуть вирішені базові питання, про які не факт що повідомлять. Про ці переговори писав ще влітку-2025, так само як про активізацію контактів Зеленський-Телепутін. ПРЕЗИДЕНТУ Президента важкі періоди в районі 10 і 25 числа. Це напружені аспекти Марса до його Луни-Урана і потім до Сатурна.На квадраті Марс-Сонце Зеленський провів переговори з усіма фракціями і зустріч із "СН". Пишуть, що він такого не робив багато років і загалом це свідчить про послаблення його позицій. Розгойдування влади в Україні триватиме. Партія "Слуга Народу" протягом червня стане більш незалежною / менш слухняною / наторгує собі пряничків.ПОРАДИ ЧЕРВНЯ- Тримайте вдома запас води - можуть бити по гідроспорудах- Купуйте валюту - гривня буде повільно просідати, а у липні-серпні може втратити пару одиниць.
Цікаво зіставити два астрологічні факти.1. Меркурій в Раку іде на квадрат із Нептуном. Добре для глибоких бесід і творчого натхнення. Однак у справах раціональних можлива заплутаність, у повідомленнях - омана чи блеф.2. Уран в 3 градусі Близнят - на Луні (дух і персонал організації) в карті ТЦК.На 5-й рік війни члени парламентського комітету з оборони заявили, що "ТЦК в такому форматі не мають існувати".Це тільки перший дотик Урана. Останній - навесні 2027.Я гадаю, що реформа ТЦК + підвищення податків на тлі 2 трлн грн грантів у бюджеті + прискорення девальвації гривні + нагнітання новин про напад з Білорусі + жіночу мобілізацію та мільйон індусів можуть бути ознакою підготовки до завершення війни. Обстріли, бої на фронті, бусифікація ще якийсь час триватимуть, однак є відчуття що у квітні-травні РФ та Україна все ж про щось домовилися.Послаблення не обов'язково буде швидко. Соляри-26 і 27 мають складні показники для населення країни і можна припустити, що більшість військових обмежень так чи так будуть здійснені:- по податкам;- по обліку чоловіків і штрафам;- по комунальним і транспортним тарифам;- по фінансуванню пенсій та соціалки.Інше цікаве:Так само як Уран почав свою ходу по Луні в карті Володимира Путіна. Вже зараз його рейтинг 30-35%, а в наступні 6-8 місяців на нього повісять всіх собак. З великою ймовірністю він також піде з посади.І аналогічно Уран-Луна почався у карті україно-німецьких відносин. Вже скоро можуть бути новини про "підтискання" тієї частини українських біженців, які ще отримують допомогу і житло від держави.
Вітання з Днем Києва!Дозволю собі перевершити у красномовстві мера Кличка, але 1544 роки - це "вагома заявка на успіх"!Якби місто мало вуха, я б побажав Києву, щоби його справді любили, більше піклувалися і менше базікали про це.Тепер повернемось до астро-тематики.Дати заснування міст то дуже спекулятивна тема. Якимось дивом оті "дати згадки в літописах", а то й просто продукти чиєїсь фантазії утворюють цілком працюючі гороскопи. Кстаті, ви так само можете придумати собі іншу дату і час народження. І вже потім побудувати гороскоп і переконатися, що вона незле описує ваше життя.Так от. Дніпрові кручі. Кінець травня 482 року. На небі такі знаки:- Юпітер-Марс у другому декані Тільця. Це дуже важливий відрізок в історії України. Наприклад, Уран у цій зоні спричинив війну-2022.- Плутон в кінці Лева - на стеліумі України, близько до її Сонця.- Сатурн-Нептун у сполученні роблять до Плутона трин. І астрологи знають, яке значення мають Сатурн-Нептунові сполучення у східно-слов'янській історії.Розташування ближніх планет-світил то поки загадка. Сонце у більшості дат потрапляє в квадрат із Плутоном - що логічно для "центру влади".Я собі думаю, що історія Києва описується датою десь із 15 по 21 травня, а не "останніми вихідними місяця".На користь ранішої дати говорить такий астроаргумент:Маємо в історії України важливу точку 1-2-3 град. Діви і взагалі мутабельних знаків.При даті бл. 15 травня Прогресивний Юпітер доходить її якраз у ХХ ст., коли Київ із пепервою у 800 років знов стає столицею спочатку республіки, потім окремої держави.В общем, я думаю, що Київ Тілець, як і вся Україна. Та й транспорт (тема Близнят) у Києві не настільки розвинений. Принаймні поки що.