Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Slow down, sister! 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Slow down, sister! 🇺🇦

@panicetc
Кількість підписників: 235
Фото: 5,070
Відео: 142
Посилання: 2,009
Опис:
18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

👥 Кількість підписників

235
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -4
Середній/Місяць:: -12

👁️ Середній перегляд на повідомлення

86
Середній/День:: 134
Середній/Тиждень:: 86
ERR: 36.6%

📊 Кількість повідомлень на день

1.9
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 1.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 145 25-04-28 17:23
#маю_думку Давно хотіла про це написати, а тут воно якось кристалізувалося нарешті.Чи людина вибирає, щоб їй було боляче? Про свободу волі.Є декілька популярних думок в психології, які зводять, я б сказала, вибір, волю та вигоду в абсолют. Це концепції на кшталт "вторинної вигоди", "тільки ми обираємо як реагувати", "якщо людина вибирає бути в Х, то її все влаштовує" і фраза, яка дуже тригернула мене кілька днів тому (хоча авторку я ніжно люблю і моє ставлення до неї не погіршилося) - "якщо людина хоче травмуватися, вона травмується". Я розумію, чому вони існують. По-перше, вторинна вигода має деякі емпіричні підтвердження, наприклад, в медичній сфері. По-друге, концепт, що людина контролює все в своєму житті, дуже заспокійливий. Світ великий і хаотичний, а ми маленькі м'ясні мішки, які на секунду вічності зазирнули на тусовку до інших, таких само, мішків. Концепція вибір-воля-вигода зводить хаотичність до якоїсь притомності і дає ілюзію прозорості і передбачуваності поведінки та мотивацій інших людей. Вона дозволяє не зійти з ґлузду від всієї несправедливості світу. *глибоко зітхає*Я вважаю, що вторинна вигода має повернутися туди, звідки вийшла - в професійні кола психотерапевтів та медиків, використовуватися лише в тих випадках, коли немає інших пояснень, а не щоб створити собі shortcut, а широкою публікою не використовуватися взагалі ніколи. І що концепти "тільки людина вибирає..." або "якщо людина хоче травмуватися..." - це неймовірне спрощення, яке нікого не доведе до добра. Більш того, це спрощення глибоко помилкове.Концепт свободи волі драматично перебільшений. Людина вибирає значно рідше, ніж хотілося б думати. Ще рідше людина вибирає в моменті. Так відбувається, тому що в моменті, особливо під час стресу, людина часто не встигає обробити весь масив інформації: її увага вибіркова, а мозок реагує лише на ключові дані. В тексті це можуть бути конкретні фрази, в розмові - тон, міміка, поза. Важливо, що ця ключова інформація індивідуальна та може бути геть не такою, як планувалася автором.Тригер - це ключові дані. (тому я, повертаючись до початку посту, запам'ятала фразу "якщо людина хоче травмуватися", а весь інший текст не пам'ятаю)Чому? Бо концепт, який зчитується як запакований в тригер, мозку давно знайомий на рівні нейронних зв'язків, і так само, на рівні людського заліза, знайомо що він небезпечний та вимагає негайної реакції.Розумієте, до чого я веду? Свобода волі перебільшена. Немає часу думати, треба захищатися.Так людина тригериться, і, потенційно, ретравматизується. Чи можна це назвати вибором травмуватися? Бажанням травмуватися? Чи людина справді вибрала, як вона відреагувала? Ну хз, я б посперечалася. В наступній частині розповім про другу, не менш важливу причину, чому я не люблю абсолют вибір-воля-вигода в контексті "людина просто вибирає для себе біль-пиздець-травму". Це вже буде про особисті переконання.
👁 61 25-04-26 18:04
‼️Госпітальєри потребують нашої з вами підтримки! російські злочинці дощенту знищили базу батальйону з усім майном та технікою, що були в ній.📝 Яна Зінкевич: Я ніколи не показувала назагал свої емоції, навіть тоді, коли переживала найстрашніші дні свого життя після аварії та втрачаючи друзів, але зараз вперше не зможу стриматись.Покидьки. Злочинці. Виродки без моральних правил. Кати. Вбивці. Окупанти. Людожери.росіяни обстріляли сьогодні вранці Павлоград. Загинули діти, загинули мирні люди, знищено мирні домівки.Знищено дощенту нашу базу батальйону з усім майном та технікою, що були в ній.Вони знову влучили в саме серце. Перекреслили 10 років роботи тисячі людей. Вбили цивільних. Невинних, які просто жили, варили ранкову каву, сміялись. Планували завтра зі своїми діточками.Їхнє "завтра" не настане. Їхнє "сьогодні" обірване жорстоким обстрілом.Ми були точкою тепла, порятунку, допомоги, людяності. Наша база прихистила не одного парамедика і військового, вона була прихистком для переселенців, для усіх жертв війни, зрештою, навіть для поранених тваринок знаходилось місце у нашому спільному домі.Там було ціле наше насичене любов'ю і єдністю життя, а тепер - попіл, руїни, скло і тиша, яка кричить невимовним болем.Там була пам'ять про наших полеглих Госпітальєрів, артефакти їхнього безцінного життя і подвигу, яких теж уже нема.Це не просто війна. Це геноцид. Навмисне знищення всього, що робить нас людьми. І кожен удар по цивільних і медиках - це ще один доказ, що ворог боїться не зброї, а нашої людяності.Але ми не стали попелом, ми стали яскравим вогнем, який тепер палає з іще більшою силою. В цій силі криється і відвага рятувати, і бажання помсти ворогові.Я оголошую новий збір на 20 мільйонів гривень для нової бази батальйону Госпітальєри. Якщо ви прочитали цей пост, поширте його друзям. Не залишайте нас в біді. Тільки з вашою підтримкою ми можемо рятувати далі. Нам зараз надзвичайно важко, як не було ніколи до цього.Але у нас є ви. І з вашою підтримкою ми впораємось. У нас є злість, у нас немає бажання зупинятись. І навіть такий страшний удар не зможе поставити нас на паузу, росії не вдасться перемогти, навіть забравши у нас все дощенту.Вдячна кожному Госпітальєрові, який зараз тримається. Напишіть їм слова підтримки ,вони заслуговують на це як ніхто сьогодні.ГоспітальєрамНа нову базу Госпітальєрів🎯Ціль: 20 000 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/2QrD4xoAsb💳Номер картки банки4441 1111 2372 2070
👁 172 25-04-21 18:32
Взагалі, історія цього фотосету це історія про те, чому варто слухати хазяїв тварин, коли вони про щось просять чи попереджають. Ви можете побачити по майже пласких вухах, що Вів'єн налякана. Чому ж вона налякана?Справа в тому, що ця киця ненавидить дверні дзвінки. Вона, схоже, впевнена що якщо в двері дзвонять, то це обов'язково хтось поганий, хто її забере і скривдить. Тому вона лякається, ховається і заспокоюється лише десь за півгодинки.В день, коли фотографиня з притулку, завдяки якому ми забрали Вів'єн, приїхала нас (її; але нас. Щасливу родину із задоволеною кицею, коротше) фотографувати, я попросила її у жодному разі не дзвонити у двері, а набрати мене по телефону, щоб я спустилася її зустріти.Але фотографиня, на жаль, моє прохання проігнорувала. Тож Вів'єн сховалася. Її довелося виманювати на лагідний голос, іграшки, зачиняти в одній кімнаті з нами, щоб їй нікуди було подітися, і тд і тп. Весь фотосет був дуже-дуже стресовий.Зараз я б діяла інакше. Повідомила б, що тепер у нас є сорок хвилин чаю і неспішних розмов, адже Вів'єн не прийде, поки не мине почуття небезпеки і вона не звикне до нової людини. Але не змушувала б свою кицю робити щось, що їй не подобається, тому що чужий хуманс не запам'ятав одну фразу з переписки. Тож, слухайте хазяїв тваринок. Вони зазвичай не просто так щось говорять.
👁 86 25-04-07 14:13
💻 Друзі, я шукаю роботу - цікавий проект в Україні чи за кордоном, remote або гібрид. ✍️ Якщо коротко про бекграунд - 13 років в цифровому маркетингу, аналітиці та створенні контенту, половина з них - позиції управління. До цього - 7 років в журналістиці. Дуже багато медійного досвіду на різних рівнях, є досвід в e-commerce та EdTech. Увесь інструментарій Google, Meta, Youtube (дві срібні кнопки). Робота з великими бюджетами та охопленнями, performance marketing, повні цикли продакшну, стратегічний аналіз та планування. Вмію руками і бюджет скласти, і команду зібрати, і рекламні кампанії налаштувати. Всі компетенції та історію можна подивитися тут: https://www.linkedin.com/in/timspirit/💪 Працював у таких компаніях як United24 Media, Depositphotos, UMH, 1+1 media, UCG, EDUGET, Karabas.com. Останні півтора року розвивав бренд України в світі разом з BRAND UKRAINE та екосистемою Ukraine.ua, керував створенням та дистрибуцією всього контенту компанії. В доробку - десятки кампаній на Європу, Америку, Азію та Африку. Саміт перших леді та джентльменів, комунікаційні кампанії на Євробачення та Олімпіаду, проекти Volia та The Revived, українська інсталяція I'm fine на Burning Man, а також купа колаборацій з Офісом Президента та командою Першої леді, МЗС, міністерствами оборони, освіти і науки, молоді та спорту, United 24 Media, Brave1, UNICEF.👀 Що саме я шукаю?В першу чергу управлінські позиції в медійних чи інформаційних проектах, а також в продуктових з потужною контентною та комунікаційною компонентою✔️ Head of Product✔️ Head\Lead of Digital✔️ Head\Lead of Marketing✔️ Head\Lead of ProductionТакож якщо у вас є інші пропозиції чи формати, яких я наразі не бачу - з задоволенням розгляну.Буду вдячний за допомогу!
👁 154 25-02-02 12:36
Коти і котеси Ця Дайра поламалась і більше не вивозить це життя, а точніше її вартість ...Після видалення двох зубів виявилось що гайморит спричинений пломбою в гайморовій пазусі ( не пощастило зі стоматологом у підлітковому віці) таки зробив свою чорну справу за 15 років .Потрібне комплесне хірургічне втручання кореція м'яких тканин носа, видалення кісти з гайморової пазухи і імплантаці 2 зубів. Імпланти доведеться поставити до хірургії гайморової пазухи. Бо якщо знов проломлять стінку в гайморову пазуху. потрібно буде робити додаткову операцію. + спина яка перестала вивозити і видає фортелі класу судоми в стані спокою і раптові короткочасні паралічі ніг при навантаженні більшому за ходіння по квартирі і потрібно робити КТ і МРТ від потилиці до стоп П.С. судому це точно не авітаміноз . по вітамінах у мене тільки Д не дотягує до нормиОрієнтовна планова вартість того всього 35к хірургія 37к стоматологія40к мрт і кт загалом 112 тисяч гривень Коротше срака повна, а до вмиральної ями я не дійду(Банкаhttps://send.monobank.ua/jar/ASyjS8WmZrНомер банки4441 1111 2173 4127
👁 101 25-01-17 11:33
"Храм Срібних хмар: Бик на вівтарі"Що: меморіальний рольовий проєкт на 30 + осіб за мотивами історії та літератури Давнього КитаюДе: Київська областьКоли: 30 травня - 1 червня 2025 рокуАвторка і навічно головний майстер – МарТексти і робота з гравцями - Мортріс, НаталіяАдміністрування - СайбоКонсультаційна група – Діп, СатарісФормат – соціальна взаємодія, симуляціонізмКонтакти: пошта[email protected]Мортріс – @Mortris, Наталія - @blackpomegranateКанал гри в телеграмі – @temple_of_silver_cloudsЧат – @blablatemple Місце дії - Храм Срібних Хмар в горах ЦіньлінЧас дії – червень 989 року (Земляного Бика), династія СонХрам Срібних хмар – це серія з п’яти рольових ігор, присвячених епізодам історії маленького даоського храму в горах Ціньлін. Епізоди розділені століттями, змінюються дійові особи та епохи, але залишається головний герой цієї історії – храм Срібних хмар. Кожен епізод символічно пов’язаний з однією з п’яти стихій Ву-сін і притаманними цій стихії поняттями та ідеями, а також з одним із китайських традиційних свят.Ідея та дизайн "Храму" належать Мар. Вона встигла поставити дві гри з задуманої серії. Решту три робимо ми за вказівками, які вона залишила. Тож тепер "Храм Срібних хмар" - меморіальний проєкт, присвячений пам'яті Мар.Події цієї гри – третьої в серії – відбуваються в рік Земляного Бика, тринадцятий рік правління імператора Тайдзона, другий рік правління під гаслом Урочистого Спокою. Нещодавно імператор волів скінчити війни з сусідами та взятися за економічні та культурні реформи. Він розпочав велике будівництво та намагається бути ближчим до народу. Вперше за багато років голос цивільних чиновників при дворі чують краще за голоси генералів. За вісім століть храм Срібних Хмар перетворився з маленької гірської каплиці на великий монастирський комплекс, а разом з ним виросло й розквітло сусіднє село Пу. У храмі готуються до літнього свята Човнів-Драконів, свята подвійної п’ятірки, коли заведено влаштовувати перегони на прикрашених човнах у вигляді дракона та вшановувати пам’ять давнього поета Цю Юаня. Готуються як ніколи, бо знаючі люди кажуть, що такого свята ще не було за всі віки існування храму.Ми пропонуємо учасникам гри цю цитату з «Джвандзи» для медитації:Коли Джвандзи запрошували на службу, він так сказав посланцеві: "Ти ж бачив жертовних биків? Їх покривають вишитими хустинами і годують бобами і сіном. Але коли їх залиганими ведуть на вівтар, хто з них не воліє бути телям осиротілим, - але пізно!" Свято Човнів-Драконів – веселе свято літа, родючої землі та поезії. Але поет Цю Юань наклав на себе руки, щоби не бачити загибелі рідного царства. Той, хто піднявся на вершину гори, має перед собою безліч шляхів, але всі вони ведуть униз. Жертовний бик одягнений у принадні шати, але чи він щасливий? В бідності та віддаленості храм знайшов Шлях, та чи не втратить його в багатстві та шані?#анонс
👁 126 25-01-08 16:54
Дуже хочеться, щоб кожне російське місто, містечко, гарадок, дєрєвня отримали свій обстріл. А потім другий, третій, четвертий, і щоб вони перестали рахувати. Щоб усі росіяни і їхні наступні покоління ще довго боялися гучних звуків, і окремо - просто дивних звуків з неба. Щоб чиста вода викликала у них подив і захоплення такі ж, як у нас видалення спадкових хвороб з геному. Щоб до них повернулася холера, віспа, тиф, але нікому було сказати їм що це, тому просто - "язвы моровыя". Щоб хрести не було кому ставити, а могили не було кому копати. Щоб за слова "я россиянин" там злякано починали бити морду, бо хтось почує, а в усьому світі відверталися. Щоб зграї голодних і безробітних намагалися курочити нерозірвані снаряди на метал, аби здати китайцям, і підривались разом з ними.Щоб російським чвк і іхтамнєтам в нетрях країн Африки рубали спочатку фінансування, а потім вивозили БК, а особовий склад вже не могли. А далі справу мають зробити місцеві, в яких почуття і питання до русні дуже схожі на наші. Щоб їх всіх не існувало - але спочатку, щоб до них прийшла хоч частина того болю, яку росіяни принесли нам. Це була б саме та сила, яка може змусити рф перестати нарешті завдавати болю оточуючим. Цього, звісно, не варто казати в "цивілізованому" світі. Але якщо ми чомусь і раді - так це тому, що нас оточують люди, котрі всі ці бажання розуміють. У марвеловських фільмах доктор Стрейндж, аби знайти один шлях до успіху, переглянув 14 000 625 варіантів майбутнього. У нас немає суперздібностей, і ми не у фільмі. Ми просто знаємо, що єдиний варіант майбутнього, який передбачає такий стан русні - це майбутнє, в якому ми підтримуємо ЗСУ, а ЗСУ розмотують росіян на кривавий пил:🏦 Банка — https://send.monobank.ua/jar/9HBS8PKmM2💳 Номер банки — 5375411218134117🏦 Гривня, валюта і крипта — https://bit.ly/2Pvj6y2💳 Карта — 5169335100475223🌐 PayPal — [email protected](Обирайте в «Payment type» опцію «For friends and family»)🪓Підписатися на регулярний донат — https://bit.ly/33x63od