Вайолет Еверґарден (Сезон 1)Серія 1 — "Я люблю тебе" і автозаписувальна лялькаЖанр: драмаОпис: Минуло чотири роки кривавого протистояння, велика війна нарешті добігла кінця. Серед тих, кого вона втягнула у свій безжальний вир, була й Вайолет Еверґарден — юна дівчинка, вихована з єдиною метою: знищувати ворогів на полі бою. Після жорстокої битви вона опинилася в лікарні, несучи в серці лише останні слова того, кого цінувала понад усе, та не розуміючи їхнього справжнього сенсу.Одужавши, Вайолет починає нове життя, влаштувавшись на роботу до поштової фірми. Там вона знайомиться з "автозаписувальними ляльками" — тими, хто переносять людські почуття й думки на папір. Зворушена цією ідеєю, Вайолет вирішує сама стати нею. Ця професія відкриє для неї шлях, що, можливо, допоможе їй зрозуміти саму себе та значення тих слів, які вона поки не в змозі збагнути.💙 Підтримати 💛• Base by Mono • Аманобанка • Patreon • Crypto •Переклад: AngelBagelРолі дублювали: Rainy984, Bodya500icq, Krerast, DedrDs, Nutix, Alisand, saintvitosius, AA, Yunko, Spalah, Suni, Yudgi, Boni, maira, SoNЗвукорежисер: Bodya500icqПостер: shelkin🎬 • Дивитися • 👈🍀 • 4К для спонсорів • 👈•Торрент 1080p • • Канал релізів •@amanogawa_ua_bot
До речі, був на 2 фестивалях цього року. 1 - прям провели разом із Suni, DragonFest у Харкові. Дуже масштабний і кайфовий. Сподобався виступ ірл, та й там віддав свій максимум, тепер кличуть провести і у наступному році, пхах. Інший був поменше, у Києві, там вже був просто виступ, розказували із Suni та Yudgi, за роботу над дубляжем і проблематику аніме, глядачам було дуже цікаво, бо після виступу було багато питань від глядачів, на деякі ми встигли відповісти, на деякі ні. Але вже поспілкувалися поза сценою )Ці івенти об'єднує одне - формування зв'язку із аудиторією, актор вже стає більшим, ніж голосом за екраном, перестає бути безособовим. Так само і глядач, перестає бути просто споживачем контенту, він починає обирати контент пов'язаний з тим чи іншим кріейтором, не навмання, а бо має особисто і опосередковано позитивний досвід. Шкода, що для самої аманогави фести є далеко не пріоритетними, я з колегами потрапив туди випадково, бо так-то «нам це не потрібно». Тому хто хоче запросити на фест мене чи ще когось, краще пишіть в особисті, я в цьому зацікавлений, та й зацікавлений в цілому в офлайн івентах. У шапці профілю є мої контакти)
Нарешті блять дійшли руки написати про Харків і Dragon Fest.Коротше, оце перша фотка, думав зніму хату в центрі міста буде норм, але навпроти була отака будівля😅 Але це такеСловом, бути прям ведучим нормального заходу мені довелося вперше. Було ахуєнно. Відчував себе як риба у воді і карась у маслі. Таке відчуття ще й завдяки гарній організації самого фесту. Але не без приколів звісно))). Перший прикол був зі звукарем(людина була не з людей організаторів, а з самого ХНАТОБу) шось там кучєряво харківський дєд почав заливати типу не кажемо номер учасників, хоча йшли по порядку і було і так все ясно. Але ок, це типу не складно, я розумію що тре підготуватися, не налажати, типу питань нема, але нашо ото дойобуватися.А 2 прикол був з чєлом шо вмикав типу фон учасникам, там була інфа про них і для виступу кортінка. Крч, в якийсь момент це діло з'їхало і фон був неправильний. Я думаючи, що балакаю тихо, почав висловлювати Suni свої емоції так би мовити. Пряма мова: " Та блять, шо за хуйня, шо за даун не може включити нормально блять", я всього не пам'ятаю, але десь так було😁 як потім сказали шо це всьо було в зал трохи чути 😅Загалом, по фесту враження дуже позитивні, дуже круто що знайшлися люди і змогли організувати Фест. Атмосфера в місті й так не віє великим позитивом на тлі війни і щоденних "прильотів". Чого вартий один з них в день фесту. Тому добре що є можливість десь "перевести дух" людям. Та і я радий, що вдалося долучитися до такого заходу.Багато було тих хто хотів сфоткатися, поспілкуватися, просто обійнятися. Так само була можливість повідповідати зі сцени на питання глядачів, бажаючих було прям дуже багато та й цікаві питання ставили. Також, вдосталь людей які прийшли чисто через "Amanogaw'у" на фесті. Особливо це відчулось коли в об'яві косплеєрів по Дандадану, я почав співати "Малесенькі долоньки", то зал швидко підхопив і співав в один голос зі мною. Це було неочікувано і круто.Словом, десь отакі враження були. В цю суботу буду в Києві на Альморі. Там нас вже просто як виступаючих запросили, тому шось там вам розкажемо цікаве, приходьте!
Як НАН України хоче змусити нас їсти "сусі" та "моті", і запивати "маттяю"Стало відомо деталі семінару в Національній академії наук України під назвою «Проблеми академічної практичної української транскрипції японської мови», про які неможливо мовчати. Якщо коротко: Чому цей семінар такий важливий? В Україні досі немає єдиної системи транскрибування з японської мови. Мета семінару — визначити, в якому напрямку рухатися та яку систему обрати як основну.У чому тут проблема? На семінар запросили виключно перекладачів із застарілими поглядами: Дубінського І.М., Накорчевського А.А. тощо — які сповідують як зразок "традиційну" систему транскрибування М.Федоришина, яка розроблена на основі системи росіянина Поліванова. Не було запрошено жодного філолога-японіста, що представляв би сучасну систему Коваленка (яка використовується в тому числі в перекладах ранобе, манзі та аніме)Система транскрибування Федоришина (за Полівановим): "сусі", "Фудзі", "Какасі", "Уціха", "сінобі"Система Олександра Коваленка: "суші", "Фуджі", "Какаші", "Учіха", "шінобі"І найгірше – за результатами обговорення взято курс на так звану "традиційну" систему (похідну від радянської системи Поліванова), що негативно вплине на всі японсько-українські переклади (в тому числі ранобе, аніме та манґи) та створить один простір з росіянамиОтож, що робити? Писати про це в соцмережах, поширювати інформацію серед друзів і колег, давати розголос. Головне — не мовчати!