Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком
Додано 14 лип 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Кількість підписників: 2 096
Фото: 3,570
Відео: 208
Посилання: 2,170
Опис:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/

👥 Кількість підписників

2 096
Середній/День:: -8
Середній/Тиждень:: +7
Середній/Місяць:: -20

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 127
Середній/День:: 985
Середній/Тиждень:: 967
ERR: 53.77%

📊 Кількість повідомлень на день

5
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 3.6
Середнє за день: 5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,080 25-12-08 13:55
Не знаю, хто примудрився в Вересі написати таку дикуху, але в нас є тепер офіційна позиція клубу по зриву матчу з Металістом 1925. Приводжу повністю, бо тут шедеврально 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️Офіційна позиція клубу щодо матчу Металіст 1925 - Верес❤️🖤Народний клуб Верес вважає за необхідне висловити власну офіційну позицію щодо матчу п'ятнадцятого туру чемпіонату VBET Української Прем'єр-ліги із харківським Металістом 1925, який вчора завершився достроково через проблеми з освітленням на Центральному міському стадіоні у Житомирі🤝1.⁠ ⁠ЩО ВІДБУЛОСЯ?👇За майже чотири роки після початку повномасштабного вторгнення жоден матч на Центральному міському стадіоні Житомира не був зірваний через проблеми з освітленням. Народний клуб Верес володіє інформацією, що у день гри сьомого грудня 2025 року за цією адресою також не відбувалося жодних відключень електропостачання. Тобто, ВІДКЛЮЧЕНЬ НЕ БУЛО.Це свідчить про те, що саме організатори матчу відповідальні за перенавантаження ліній електропередач, що спричинило стрибок напруги та поломку автоматів. Це ніяк не пов'язано з відключеннями електроенергії. А отже цей випадок жодним чином не підпадає під визначення "форс-мажор", яким зараз оперують частина медіа та блогосфери.2.⁠ ⁠ХРОНОЛОГІЯ ПОДІЙ:👇Перебої з електропостачанням на стадіоні розпочалися ще до запланованого початку гри. Через що старт матчу довелося відкласти на понад десять хвилин. Організатори зустрічі зобов'язалися усунути несправності і команди вийшли на футбольне поле. На дев'ятій хвилині зустрічі світло зникло знову. Арбітр матчу Віталій Романов запросив футболістів до роздягалень. І після близько десятихвилинної паузи команди ще раз повернулися в гру. Упродовж наступних восьми ігрових хвилин електропостачання зникало ще тричі. Після цього арбітр Віталій Романов знову запросив команди до роздягалень. У цей час представники обох клубів, арбітри і делегати УАФ зібралися для обговорення ситуації. Народний клуб Верес отримав пропозицію ще раз вийти на поле після усунення усіх несправностей і дограти цей матч. Спортивний директор червоно-чорних Юрій Габовда погодився піти на зустріч господарям, адже представники Металіста 1925 запевнили, що усунуть проблему.Арбітр матчу у присутності усіх оголосив: якщо проблема повториться - гру не буде продовжено. І жодної мови про догравання наступного дня, чи в будь-який інший день не було. Жодних подібних пропозицій в той момент не звучало. Менш, ніж за три хвилини після чергового відновлення матчу світло знову зникло. 3.⁠ ⁠ГЕНЕРАТОР👇Резервне джерело живлення, необхідне для проведення матчів в умовах війни, також виявилося неготовим. Після увімкнення генератора з'ясувалося, що він не може забезпечити роботу табло та системи VAR. Навіть після цього футбольний клуб Верес був готовий грати і втретє наша команда вийшла на футбольне поле. Допоки електропостачання знову не зникло.4.⁠ ⁠ВИСНОВОК👇Народний клуб Верес вважає, що повну відповідальність за зрив матчу сьомого грудня лежить на його організаторах. А зважаючи на усе перелічене вище, вважаємо спекуляції на темі війни і складної ситуації в енергосистемі країни, які почали ширитися у медіа - недоречними.Підкреслюємо, що наш клуб зробив усе можливе, аби продовжити гру. Верес готовий грати, що і засвідчив наш третій вихід на футбольне поле. Але зараз клуб чекає на рішення КДК, яке має бути справедливим і про однакові умови для всіх клубів Української Премʼєр-ліги🫡
👁 5,710 25-12-07 15:37
Матч Металіста 1925 та Вереса не зіграли через проблеми зі світлом на стадіоні - втрутилися відключення та технічні проблеми одночасноЧерез відсутність світла матч розпочався на десять хвилин пізніше. А упродовж наступних двадцяти хвилин саме ігрового часу світло на арені зникало ще чотири рази.За регламентом в теорії це має бути технічна поразка. Але треба розуміти все ж надзвичайність обставин - відключення світла зараз по всій країні, а проблеми з генератором чи іншою технічною частиною навколо можуть статися будь-де. Ти не можеш тримати кілька генераторів на запас, і не можеш вгадати, коли та що зламається саме вже через відключення.Наприклад, сьогодні через генератор, який згорів, без коментатора закінчувалася трансляція вирішальних хвилин останньої гонки сезону Формули-1, де розігрувався титул між одразу трьома пілотами. Наче й треш, як так може бути, можна покричати. Але, блін, ну, всі все розуміють - в таких умовах зараз живемо. Фігня трапляється.Буде абсурдом, як на мене, давати за таке технічну поразку - просто дограти цей матч навесні у вільну дату та, можливо, зобов'язати Металіст 1925 компенсувати Вересу витрати на виїзд на цей матч. Було б справедливо - регламент не охопить кожен випадок, й тут потрібна гнучкість.До того ж стадіон в Житомирі змушено є домашнім для Металіста 1925, бо він не може грати в рідному місці. Хоча тут можна й помітити якусь посмішку карми, якщо згадати, які обставини змусили клуб грати не в Києві, а в Житомирі. Він добре почувався на арені Лівого Берега, доки фанати не почали кричати образи на адресу ЛБ під час плей-оф за УПЛ.Було там й «Лівий Берег – клуб гандонів» й «Отсоси у жовто-синіх, гей, гей!». А тепер ось така ситуація в Житомирі.Звичайно, технічна проблема може статися будь-де з такими навантаженнями на генератори зараз - не те що це могло трапитися лише в Житомирі. Просто цікаве спостереження за послідовністю подій.
👁 971 25-12-06 15:57
Після попередньої втрати очок Шахтарем мені наставили клоунів, але повторю та буду стояти на своєму: Туран поки зовсім не вражає й йому поки якщо не нічого, то зовсім мало що є показати як результат своєї роботи. Але не плутайте це визначення зі словом "провал", бо такого й далеко немає. Просто зараз ось є в Шахтаря тренер - ну, ок, якось грають, дякуємо, що не розвалилися й є хоч якісь ознаки життя та молоді бразильці набираються якогось досвіду. Виліт з кваліфікації Ліги Європи, хоча Палкін озвучував ціль на сезон - виграти її. Виліт з Кубку від напівмертвого Динамо, яке програвало буквально всім поспіль, навіть Полтаві. Рівність очок в УПЛ з командою Лебединського насінневого заводу на вершині УПЛ - й навіть менша кількість перемог, хоч і краща різниця. Лише дві перемоги над командами з топ-9 УПЛ за повне коло - навівмертве Динамо після мотивації "пародистами" від Попова й Зоря. І загалом, кого з не розібраних суперників адекватного рівня, окрім Зорі, переміг Шахтар в сезоні? Турки в ЛЄ, як потім виявилося, були в абсолютно розвалені та програвали всім. Решта суперників по ЛК - просто не того рівня й то там були непрості матчі з поразка Легії. В УПЛ - вже говорили.Ну, це складно назвати хорошою роботою. Так, в Шахтаря молода команда. Але на той же Колос в стартовому складі лише Кауан Еліас в команді "всього" рік (ок, майже рік). Й загалом в команди величезний кадровий ресурс, вона може грати двома різними складами в УПЛ та ЛК й ще залишиться ціла пачка гравців.Так, є хороший результат в Лізі Конференцій. Але там Шахтар має найпростіший жереб з усіх команд турніру. Це ж наче й дозволяє робити такі ротацію всього складу та бути доволі свіжими на УПЛ - навіть віддавати їй очевидний пріоритет.Так, пішли лідери. Перебудова це завжди складно. Але подивіться на конкурентів Шахтаря по УПЛ: Динамо самознищилося; ЛНЗ, Полісся, Кривбас, Металіст 1925 - у всіх була влітку зміна тренера та величезна перебудова. З однією важливою відмінністю - Шахтар мав можливість вкласти в неї десятки мільйонів євро, а інші - ні. До того ж Срна сам говорив, що вони мають здобувати результат в УПЛ та ЛК й без Судакова та Кевіна.Так, в окремих матчах Шахтар виглядає агресивніше, більше бореться, чого з ним давно не було. Але, по-перше, чомусь це краще працює, коли є, наприклад, мотивація від Попова. А, по-друге, чисто з точки зору ідей, як наприклад, ламати насичену оборону, Туран взагалі не вражає - дальні удари та навіси, весь арсенал Шахтаря був в тому ж останньому матчі з Колосом.Тобто перелічені вище фактори стримують, щоб не називати роботу Турана провальною. Але хорошою від цього вона також не стала. Скоріше за все, Шахтар все одно відносно спокійно забере цей сезон УПЛ, бо ніхто не здатен в Україні зараз тримати навіть такий темп на дистанції, навіть коли команда Турана постійно втрачає очки. Але це ж не про роботу поки тренера, а лише про те, який запас по грошах, кадрах, досвіду (саме як клуб) має Шахтар. А якщо цього раптом якимось дивом не станеться, то тоді це буде не просто провал Турана, в ганьба всього клубу, після якої треба буде звільняти не тільки головного тренера, а й Срну, й Палкіна.Ймовірність такого розвалу Шахтаря дуже низька. Але минулого сезону також ніхто не чекав, що він настільки розвалиться.
👁 979 25-11-17 08:49
🧞‍♀️ Після цього матчу і після absolute cinema у виконанні Циганкова тільки одна думка – як же Україні не вистачало індивідуального класу в атаці у цьому відборі. На тлі кадрових втрат 2025-го: дискваліфікація Мудрика, травми Зінченка і того ж Циганкова, довга відсутність Маліновського тощо.Бо наявність гравців такого рівня:а) дозволяє краще реалізовувати плани тренерського штабу на гру, якщо вони хороші і логічні;б) дозволяє компенсувати невдалі плани тренерського штабу індивідуальними діями, що у період Реброва раніше траплялося часто.***Сьогодні цю різницю можна помітити за трьома чіткими моментами. Перші два – яку мав ідею Ребров у позиційних атаках проти Ісландії. Бо Ісландія у перехідних фазах – так, жахлива. Але Ісландія у середньому/низькому блоці (коли встигає у нього вибудуватися) – дуже неприємна у своїх 5-3-2 без м’яча.Так ось, наче було два задуми.1 – перше слайдшоуЛівий фланг: плеймейкер Матвієнко, який закидає у глибину паси на Зубкова та Ваната (бо ісландці не закривались в автобус, цей простір за спинами був).За обсягами та інтенсивністю цих відкривань Зубкова та Ваната – нуль питань. За правильністю та своєчасністю вривань у ці зони – нуль питань. За те, що було вже у момент прийому м’яча чи після нього – величезні питання до обох. План є, план непоганий – але підводить виконання.2 – друге слайдшоуПравий фланг: Забарний просуванням з м’ячем трохи дезорганізовує структуру Ісландії, а Циганков та Маліновський цим користаються та відкриваються між лініями. І як же класно вони це робили – і рухи, і гра в один дотик, і проникаючі передачі. План є, план непоганий – і виконується.***Але ще є третій момент, щоб вищеописані речі не виглядали як повноцінне виправдання Реброва за попередні матчі. Мовляв, «просто гравці не виконували, а ось ідеї та плани були хорошими».Ні. Знову ж, сенс у тому, що клас гравців допомагає як реалізовувати хороші плани, так і компенсувати погані/невдалі/сирі плани індивідуальними діями.Взяти для прикладу другий тайм, коли чіткі ідеї перестали простежуватися. Але що у той час робив Циганков? Обігрував, бив, подавав, знову обігрував. Там і м’яч після зрізки у ворота летів, і Яремчук після обіграшу+подачі Циганкова мав шалений момент, і зароблений гольовий кутовий внаслідок чергової спроби обіграти 1v1. І сам навіс з кута поля. Ну абсолютний топ!Повна думка і швидкий мінірозбір — на «Трибуні»:🔹 Як же збірній України не вистачало індивідуального класу в атаці у відборі на ЧС-2026***🤟 Vatras
👁 1,080 25-11-15 19:26
Цей матч збірної України з Ісландією не буде таким, як першийБачу, що настрої ходять різні: від тотального розчарування та зневіри (як в мене був ще до Франції і, очевидно, не покращився) до “ми забили їм 5 на виїзді - вже якось виграємо та вийдемо”.Останнє, як на мене, найбільша помилка. Як в Ісландії точно не буде.По-перше, тоді збірна України забила 5 голів з 7 ударів по воротах – з 0,78 (!) очікуваних голів. В ісландців й то xG був вище – 1,1 (принаймні за підрахунком WyScout). Можна говорити про, м’яко кажучи, неідеальність самого показника. Проте, коли різниця в таких масштабах, аномальність гри очевидна. Такі матчі бувають раз на багато років – і то не у всіх.По-друге, це другий, а не перший матч вікна, які ми майже завжди граємо гірше. Саме тому Ребров й виставив резерв на Францію – проте це не дає ніяких гарантій.Ну, і останнє, можливо, не настільки очевидне. Перед першим матчем Ісландія сприймала нас як суперника, який в кризі та якого треба обіграти, щоб не просто успішно забрати в України друге місце, а й нав’язати боротьбу Франції.Були відповідного тону коментарі. Й було помітно по самій грі, що Ісландія вирішила зіграти з позиції сили, першим номером, створивши ідеальні умови для збірної України Реброва – багато простору проти далеко не найсильнішого суперника. Цим тоді скористалися – хоча навіть так змогли вдарити лише 7 разів по воротах.Вдруге Ісландія таку помилку не зробить. Висновки точно будуть зроблені – і тепер наш суперник гратиме в зручному для себе контексті, змушуючи Україну відкриватися та залишати за спинами вільні зони, куди вони точно будуть бігти. А ми так грати, ну, зовсім не вміємо.Тому не має значення, що Україна тоді забила Ісландії 5 голів – контекст цього матчу кардинально відрізняється. І не на користь команди Реброва. Якщо в значно кращих умовах виграли лише завдяки аномальній реалізації, то що буде зараз?В мене немає відповіді. Але точно буде дуже складно – хіба що знову все полетить та хтось проведе матч життя, як Маліновський тоді.Саме тому й писав раніше, що немає віри в перемогу – а без неї не буде плей-оф відбору ЧС. Все накладається одне на одне – від зневіри через жахливу якість гри на довгій дистанції до гірших за перший матч обставин.
👁 751 25-11-14 13:30
🇺🇦 Не знаю, як прям серйозно розбирати матч резервістів проти Франції. Хіба у трохи фановому стилі – оцінити «автобус» України за 5 пунктами, за якими у футболі заведено комплексно оцінювати цю стратегію.Вони доводять, що хороший перший тайм при «автобусі» – це навіть не половина справи, і навіть не третина.1⃣ Як спрацює початковий план «автобусу» у захисті – на основі періоду максимум до кінця першого тайму, коли суперник у роздягальні може внести корективи. 2⃣ Чи є загалом ще якийсь план для атак/контратак.3⃣ Чи не втомляться гравці з часом так активно діяти без м’яча – і якщо втомляться (чи гратимуть погано), то якою буде реакція на проблему від тренера.4⃣ Чи не підлаштується з часом (особливо у перерві) суперник – і якщо підлаштується, то якою буде реакція на проблему від тренера.5⃣ Якою буде реакція тренера, якщо рахунок таки стане 0:1.Що у підсумку вийшло по кожному пункту та скільки «балів» за цією шкалою заробив Ребров – у тексті на «Трибуні»:🔹 У футболі є 5 пунктів оцінки успішності «автобусів»: зі скількома впорався Ребров проти Франції***🤟 Vatras
👁 1,280 25-11-13 22:04
Після 0:4 від Франції можна полювати на відьом – але тільки Ісландія покаже, чи був Ребров правий... Весь тиждень через протистояння проходив вайб – тут нічого не вирішується. Так і напрошувалася думка: щоб не відбувалося на полі – це не має значення.Проте легко так говорити до матчу на холодну голову, й значно складніше на емоціях – коли збірна України відвертим автобусом програє 0:4 без жодного удару у площину воріт суперника. Так, другим складом. Так, після прикрого пенальті на перший гол – до нього міцно тримали оборону. Так, посипалися після того, як спробували повністю змінити структуру, щоб атакувати.Нам десь і не пощастило.Але 0:4. Але нуль ударів у площину. Знову ж таки.Можна дорікнути Реброву, що він капітулював ще до матчу. Можна накаляти атмосферу й влаштувати полювання на відьом. Але ніякого конструктиву таке ставлення перед вирішальним матчем не принесе. Ставлення до Реброва на позиції головного тренера збірної – очевидне. І його немає сенсу зараз повторювати чи ще сильніше розкручувати.Тільки Ісландія дасть відповідь, чи мало право на життя таке рішення Сергія Реброва. Після неї і поговоримо. Про все.ПОВНИЙ ТЕКСТ
👁 757 25-11-06 22:22
Окремо точно про Михавка треба згадати – людина на ЛЗ річну норму ривків вперед/у карний виконала, якийсь шалений матч за обсягами. Купу разів ці відкривання відтягували увагу суперників на нього.Але:– зрозуміло, що за наявності Вівчаренка та Дубінчака це разова акція;– помітно, що через нестачу досвіду у цій позиції не вміє контролювати витрату енергії, бо вставав у позу «руки на коліна» і на 45-й, і потім на 70-й, і на 85-й (хоча у збірній U-19 часто грав зліва).А ще коли взимку 2024-го Шовковський вперше взяв Михавка на збори і почав загравати, то ми на «Трибуні» робили матеріал з коментарями колишніх тренерів. І там було багато цікавого про зміни позицій на юнацькому/молодіжному рівні:Роман Гданський – працював з Тарасом у різних вікових категоріях «Львова»:💬 «Я в U-17 його бачив більше у середині, тому що є хороше бачення поля, хороша техніка, хороша передача. Також непоганий на атаку, забивний футболіст.Пізніше вийшло так, що його перебудували у центр захисту в U-19, там був інший тренер спочатку. Я вважав, що він мав би більше себе розкривати у середині, тому що це гравець з ухилом на атаку. Навіть коли зараз грає центрбека, то дуже добре вклинюється в атаку, його тягне туди вперед.Коли я сам прийняв U-19, то вже не повертав його у центр поля – там були інші гравці, а він добре засвоївся на новому місці. У середині, напевно, йому потрібно було мати трошки більше фізичної витривалості, щоб бігати вперед-назад. А от у центрі захисту Тарас комфортно почувається – добре грає головою, хороша довга передача, хороший початок атаки, читає гру, сильний в єдиноборствах».***Анатолій Безсмертний – тренер, з яким Тарас за «Львів» дебютував в УПЛ, коли вони на останні тури дитсадком їздили:💬 «Ми його в тренувальному процесі ставили лівим захисником, у нього хороша швидкість. Ця позиція може бути теж для нього не чужою. Опорним не ставили, але він добре розуміє гру можливо якраз через те, що колись там грав. Правильно ж говорять: «Покажи свій півзахист, і я скажу, яка у тебе команда. У нього кругозір гри дуже хороший».***🤟 Vatras
👁 923 25-11-04 17:21
«Яка ситуація у головного конкурента з виплатою податків?» Ігор Суркіс та Сергій Палкін публічно посварилисьЗійшлися два маніпулятори. Там є і про наповнення Класико (в кого більші яйця й хто краще грав та з якими проблемами), і про трансфери (Суркіс дорікає, скільки Шахтар витрачає, Палкін парирує, що Шахтар ці гроші заробляє, на відміну від Динамо), і про податки (Палкін вихваляється сплаченими податками та питає, що там в конкурента - хоча Дмитро Бріф в інтерв'ю Трибуні називав цифру за 2024 рік, 212 млн грн).Але найбільше мені подобається срач, кого ж насправді засуджують в УПЛ. Тільки вдумайтеся, два найбагатші з величезним відривом клуби країни, які роками користувалися, м'яко кажучи, прихильністю українських суддів проти всіх своїх суперників у чемпіонаті, сперечаються, хто з них більше на них впливає! Тому що, можливо, трошки їм не свиснули в точкових випадках так, як вони до цього звикли в Україні.В момент, коли їх команди, які зобов'язані вперед ногами виносити всіх інших конкурентів в лізі, втрачають очки направо та наліво й не здатні показати понад тайм футболу хоча б адекватного лідеру всього лише УПЛ рівня, вже навіть про постійну ганьбу в єврокубках і згадувати не хочеться.Це просто смішно.Ігор Суркіс:🗣 «Те, що сталося у матчі у Львові, мене, як президента клубу, не просто засмутило – я можу сказати відверто: це викликало у мене обурення. Я ніколи не чув від Шовковського, який завжди виділявся своєю дипломатичністю, слова «свавілля» на адресу суддівства. Але якщо він використав його після матчу, це говорить про те, що навіть його терпець вже увірвався! Як і мій!Палкін після того, як гравця штовхнули десь біля штрафного майданчика, в куті, і після цього забили гол, дав інтерв’ю, у якому заявив: «Я знаю, кому це потрібно». Так ось, я теж хочу відповісти: я знаю, кому це потрібно. І дуже добре знаю...Шанованому мною пану Палкіну я хочу дати чітку відповідь – і прошу це зафіксувати. Ми знаємо, хто за всім цим стоїть... ...Зараз я мовчати не буду. Якщо сьогодні не призначають такі очевидні пенальті, то навіщо взагалі тоді грати у футбол?Ми в жодному разі не збираємось опускати руки. Ми будемо боротися за чемпіонство. Але якщо у Премʼєр-Лізі і надалі буде таке суддівство – це не матиме сенсу. Це марна справа. Подібне суддівство вбиває всю інтригу.Сергій Палкін🗣 «Пан Суркіс сказав: «Я довго мовчав». Але варто «Динамо» вперше за півтора року програти в чемпіонаті – і ми чуємо гучні емоційні заяви.Ми в «Шахтарі» говоримо про проблеми суддівства давно і послідовно. При цьому відзначаємо якісну роботу арбітрів, коли вона справді заслуговує на визнання, як це було після кубкового матчу, про що говорив наш головний тренер Арда Туран. Що стосується останньої гри з «Динамо», на нашу думку, там були помилки суддів. Зокрема гол суперника був забитий із порушенням правил: гравець «Динамо» перебував у офсайді. Ми офіційно направляємо звернення до Комітету арбітрів щодо цього епізоду. Також епізод із Ярмоленком, коли він схопив за горло й фактично душив Валерія Бондаря, очевидно тягне на вилучення, але залишився без уваги.Тема суддівства справді гостра, і більшість клубів про це говорять. Усі – окрім «Динамо». І показово, що вони почали її порушувати саме після першої поразки. Ми в «Шахтарі» воліємо говорити не емоціями, а фактами».
👁 625 25-11-03 18:12
🖥️ Комітет арбітрів пропонує всім уболівальникам переглянути резонансний епізод з матчу «Шахтар» – «Динамо» у режимі перемовин арбітрів із зображенням VARТакож комітет хоче роз’яснити та оцінити ситуацію:«Під час боротьби за м’яч у штрафній площі гравець №16 «Динамо» успішно проштовхнув м’яч і мав можливість продовжити володіння, але був необережно атакований захисником №26 «Шахтаря». Головний арбітр, попри те, що знаходився порівняно близько до епізоду, не мав оптимального кута огляду, аби повноцінно оцінити момент. В результаті він не зафіксував порушення правил і дозволив грі продовжитися. Як бачимо на відеоповторах, лише один ракурс із-за воріт давав повну та справедливу картину епізоду. Арбітри VAR мали у своєму розпорядженні цей ракурс, на відміну від головного арбітра, однак не запропонували йому перегляд на полі. Це могло б надати арбітру додаткову інформацію для прийняття правильного рішення щодо призначення пенальті, адже така дія захисника підпадає під визначення фолу, що повинен каратися призначенням пенальті. Це рішення арбітра VAR комітет арбітрів вважає помилковим та закликає арбітрів VAR у таких ситуаціях рекомендувати головному арбітру перегляд епізоду», – коментує комітет арбітрів. Щодо цього епізоду комітет етики та чесної гри УАФ відкрив службове розслідування.