Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком
Додано 14 лип 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Кількість підписників: 2 096
Фото: 3,570
Відео: 208
Посилання: 2,170
Опис:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Джерело

Овертайм із Сажком | UPD. Бачу, що не всі одразу дочитують до кінця, тому дам дисклеймер на...

Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
1 450 Охват/переглядів 2025-12-18 07:55 Повідомлення №5573
UPD. Бачу, що не всі одразу дочитують до кінця, тому дам дисклеймер на початку! Картинка — стара, з весни цього року, але досі показова.***В коментарях пішло обговорення цього скептицизму щодо Костюка.Є прям детальне суб'єктивне пояснення з мого боку, яке раніше сюди в канал не закидав. Ось текст, який публікувався ще перед дебютним матчем у ролі в.о., там все розписано і трошки оновлено:🔹 Чому «Динамо» не мало залишати Костюка головним тренеромАле думаю, важливо додати акцент. Не ставлю хрест на Костюку-тренері загалом, бо це неправильно. А сенс у тому, що просто своїм бекґраундом та рішеннями він здається невдалою кандидатурою тут і зараз:– за те, що 8 років робив у молодіжці з його вертикальним футболом, де у «Динамо» виняткові унікальні умови;– за те, що за цей час так і не спробував довести свій рівень та ефективність підходу у дорослому футболі з якоюсь командою.***Щодо першого пункту, то ось уривок з тексту:«Оскільки в УПЛ у «Динамо» зазвичай є необхідність вміти грати у позиційний футбол проти закритих суперників, це означає кілька речей:📌 Костюк за багато років майже нікого не підготував для дорослої команди під умови у фазі побудови та розвитку атак, з якими вона стикається. Але справедливо зазначати, що підготував багато цікавих захисників/опорників/форвардів, де креатив є далеко не основною вимогою.📌 Сам Костюк не знає (чи не демонстрував, що знає), як керувати командою в цих умовах: коли простору для вертикального футболу немає, а у щось конструктивне потрібно перетворювати 70% володіння проти автобусів».Головна проблема Костюка – він 8 років поспіль грає з молодіжкою Динамо у той футбол, який ніяк не зможе якісно відтворити в УПЛ з дорослою командою. Бо цього просто не дадуть зробити суперники а-ля «Колос», «Металіст 1925» і т.д.***І також використаю сьогоднішню цитату Суркіса: «Він виховав не одне покоління талановитих молодих гравців, багато з яких зараз виступають на найвищому рівні у європейських топ-чемпіонатах».І це сум, що він справді має настільки викривлене сприйняття картини.За останні 8 років на ключові для «Динамо» позиції під гру в УПЛ Костюк виховав фактично лише одного футболіста – і то який мав купу проблем з адаптацією, а прогресу досягнув вже аж конкретно у дорослій команді у поточному сезоні.Йдеться про креативних вінгерів/атакувальних півзахисників — власне, під гру першим номером в УПЛ проти компактних та організованих захистів.Цей гравець — Волошин.Навесні також робив картинку, яка прикріплена сюди — вона відповідно стара, але досі показова. Причому, Циганков — продукт іспанців Реброва, Шапаренко — прийшов з «Маріуполя» вже як великий талант.Вона ще з одного тексту про молодіжку Костюка, до речі:🔹 Як академія «Динамо» працює на дорослу команду – і в чому головна проблема***🤟Vatras