Джерело
Овертайм із Сажком | Заява президента ФК «Полісся» Геннадія Буткевича«По-перше, наполягаємо...
966 Охват/переглядів
2026-03-09 08:23
Повідомлення №5840
Заява президента ФК «Полісся» Геннадія Буткевича«По-перше, наполягаємо на публікації переговорів арбітрів під час ключових епізодів гри, а саме: - епізоду з відміненим голом Ліндона Емерллаху на 21-й хвилині матчу; - епізоду на 49-й хвилині першого тайму з грубою грою високо піднятою ногою гравця «Динамо» (Київ) Крістіана Біловара, що створювала ризик нанесення травми гравцю «Полісся» Ліндону Емерллаху.По-друге, закликаємо відповідні органи УАФ провести перевірку на незалежному поліграфі головного арбітра матчу Миколи Балакіна та арбітра VAR Дениса Шурмана з метою встановлення причин грубих помилок.По-третє, звертаємося із вимогою до голови Комітету арбітрів УАФ Катерини Монзуль, консультанта з арбітражу УАФ Ніколи Ріццолі та інших відповідних посадових осіб УАФ надати публічну оцінку роботи арбітрів у вказаних епізодах, а також повідомити про результати розгляду зазначених епізодів та міру відповідальності, яку буде застосовано до осіб, причетних до грубих помилок.І насамкінець. Особисто я не маю сумнівів, що керівництво клубу «Динамо» (Київ) не має жодного стосунку до брудних рішень арбітрів. Причини грубих помилок необхідно шукати в іншому місці, чим і повинні зайнятися відповідні органи УАФ».***Також хочеться й оцінку епізоду з потенційним пенальті на Волошині. Балакін та арбітр ВАР провалили гру, а по сумнівних рішеннях 2:1 на користь Динамо. Кумедно, що акцентував Буткевич на тому, що він впевнений, що то не "робота" Динамо такі рішення суддів, а є інші причини)