Джерело
Овертайм із Сажком | Учасник єврокубків ще 2,5 року тому, переможець Кубка України, один з ...
1 090 Охват/переглядів
2026-03-02 14:15
Повідомлення №5807
Учасник єврокубків ще 2,5 року тому, переможець Кубка України, один з найвідоміших історичних регіональних футбольних брендів – схоже, всеЧерез відсутність фінансування Ворскла поставила на паузу роботу клубу – чекають остаточне рішення інвестора, повідомляє Суспільне.“Думаю, команди вже не буде, адже останній тиждень була ця ситуація з харчуванням.Трансферний бан як був, так і є. І заборгованість теж, думаю, є, нічого не було погашено. Вони ж перед початком сезону якимось гравцям погасили, але потім знову були бани.Тому не думаю, що борги погасили, адже якби зняли бани – було б нове підсилення”, – розповів Трибуні захисник Ворскли Вадим Червак.***Здивування лише в тому, що клуб занадто довго протримався, враховуючи ситуацію його власника Костянтина Жеваго: санкції РНБО, судові справи, арешти активів за кордоном та в Україні, намагання української влади домогтися його екстрадиції з Франції.Це буде закономірний кінець ще одного клубу, який все своє існування знав лише одне - як освоювати гроші власника, й відстав від сучасності на десятиріччя.Скажу чесно – зовсім не шкода. Ворскла – один з останніх пережитків ще того старого давно померлого олігархічного футболу, який зовсім відмовлявся змінюватися. Не те що зараз стало набагато краще, але зараз хоча б з’являються клуби, які намагаються хоч щось робити.І навіть якщо фінансування якимось дивом поновиться, це тільки продовжить агонію. Немає тут ніякої перспективи, принаймні з тим станом справ у клубі та його керівництві, які є зараз.