Джерело
Овертайм із Сажком | Ігор Дедишин: «УАФ точно не буде займатися натуралізацією іноземних фу...
858 Охват/переглядів
2026-02-09 12:01
Повідомлення №5685
Ігор Дедишин: «УАФ точно не буде займатися натуралізацією іноземних футболістів»Технічний директор Української асоціації футболу Ігор Дедишин висловив думку щодо натуралізації гравців для збірної України.«Останній місяць-півтора була запущена тема про натуралізацію, яку дуже активно обговорювали. Я вважаю, що УАФ точно не буде займатися натуралізацією іноземних футболістів. Це не її функція. Функція УАФ – створити систему, яка буде створювати футболістів для національних збірних. Українські тренери, які очолюють українські збірні, повинні працювати з футболістами з українським паспортом. Якщо це буде футболіст, у якого є етнічне українське коріння, ми будемо тільки раді і щасливі.Якщо буде футболіст з українським корінням, який виявить бажання отримати український паспорт і буде відповідати вимогам тренерів національних збірних, однозначно, що ми будемо вітати такі процеси і навіть стимулювати їх до певної міри», - сказав Дедишин.***УАФ не буде займатися натуралізацією, а от коли Шахтар натуралізує пачку своїх бразильців (а це точно станеться в якийсь момент, просто не прям зараз, неможливо це зараз, але в них скоро грати не буде кому), то чому б й не викликати в збірну, так виходить? 😀