Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком
Додано 14 лип 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Кількість підписників: 2 096
Фото: 3,570
Відео: 208
Посилання: 2,170
Опис:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Джерело

Овертайм із Сажком | На жаль, на Олімпіаді-2026 немає зимового футболу – а це був би видови...

Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
849 Охват/переглядів 2026-02-06 19:41 Повідомлення №5664
На жаль, на Олімпіаді-2026 немає зимового футболу – а це був би видовищний вид спортуУявіть: Олімпіада, відкритий засніжений стадіон, який не розчищається, вболівальники на трибунах, як в біатлоні, гравці вдягнуті в амуніцію майже як в хокеї, спеціальні помаранчеві м'ячі саме для зимового футболу.Як би це було красиво.Матчі футболістів професіоналів у сніг та -15 без належної підготовки не мають існувати. А ось зимовий футбол як окремий вид спорту як мінімум виглядав би дуже ефектно.А в Канаді взагалі це й так фактично національний вид спорту)) Вбийте просто в пошук в ютубі "Canada winter football" - там краса 😍Саме як окремий вид спорту на зимовий сезон – це має право на життя. Були б нові лідери типу Норвегії, Швеції чи тієї ж Канади.Дивилися б таке на зимовій Олімпіаді?Але оскільки все це лише фантазія, то залишається слідкувати за Олімпіадою-2026 без зимового футболу) Й рекомендую Робити це саме з «Трибуною». Персональна стрічка на сайті – дуже зручна штука, сам налаштував для себе та кожен день користуюся.Підписуйтесь на тег редактора «Трибуни» Станислава Орошкевича та його блог – він зараз в Італії на Іграх та видає шалену кількість корисної інформації, ексклюзивів: фото, відео, коментарів. Також є загальний тег Олімпіади – там взагалі буде все-все-все. Раджу.Фото: Рух