Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком
Додано 14 лип 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Кількість підписників: 2 096
Фото: 3,570
Відео: 208
Посилання: 2,170
Опис:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Джерело

Овертайм із Сажком | А це взагалі нормально, що президент Української асоціації футболу пре...

Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
1 300 Охват/переглядів 2025-10-03 15:42 Повідомлення №5245
А це взагалі нормально, що президент Української асоціації футболу представляє Серію А на якомусь великому міжнародному заході? Взагалі вже є купа питань до Шевченка, бо публічної представницької функції для українського футболу від нього майже не видно. Проте їздить представляти Серію А. Я говорю не поторгувати обличчям та пофотографуватися з Матерацці, який їздив в росію. А про відсутність публічних реакцій Шевченка майже по будь-якому гострому питанню, де треба проявити жорсткість та не можна всидіти одночасно на всіх стільцях. Наприклад, публічно присоромити своїх приятелів з Італії, що їздити в росію, що це дно. Наприклад, публічно натиснути на УЄФА, яка не виплачує гроші деяким українським клубам, а виплачує російським. Наприклад, публічно витурити з УАФ Межейка, пов'язаного з антимайданом.Я насправді розумію, що Шевченко непублічно робить багато представницької роботи. Це точно допомагає збирати якісь гроші, завдяки його міжнародному авторитету. За це тільки респекти.Проте він це міг робити і без позиції президента УАФ. Непогано б було захистити український та допомогти добити російський футбол і в публічній площині. А він просто мовчить.