Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком
Додано 14 лип 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Кількість підписників: 2 096
Фото: 3,570
Відео: 208
Посилання: 2,170
Опис:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Джерело

Овертайм із Сажком | Хороший же матч вийшов. Нетипово хороший для аутсайдерів УПЛ.Звичайно,...

Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
975 Охват/переглядів 2025-09-26 16:56 Повідомлення №5213
Хороший же матч вийшов. Нетипово хороший для аутсайдерів УПЛ.Звичайно, намагатися побачити якісь оригінальні тактичні рішення у протистояннях такого рівня - це обманювати себе. Немає тут інновацій й боротьби тактичних геніїв.Що зробило цей матч хорошим: ані Кудрівка, ані Епіцентр не грали з низькою лінією оборони та постійно дуже активно намагалися йти вперед. При втраті - контрпресинг, позиційні атаки зустрічалися як мінімум в середньому блоці.Все це створювало багато простору, що, з одного боку, дозволяло грати командам з адекватним рівнем якості. З іншого боку, постійні перехідні фази краще виглядають для глядача, якому потрібна не структура гри чи тактичні схеми, а жвава гра, моменти, удари, емоції.Також додало цікавинки налаштування команд. Обидві розуміли, що програвати тут не можна - й рубилися з бажанням та класною спортивною агресією. Швидкості були доволі непоганими. А все це те, чого часто не вистачає командам УПЛ, особливо з нижньої частини таблиці. Іноді здається, що гра у футбол їм взагалі не приносить задоволення, а на поле їх вигнали під дулом пістолета, змушують рухатися, коли вони просто з баночкою пивка прилягти на диван та подивитися улюблений сітком - наскільки вони виходять на поле без налаштування та без жодних емоцій.А саме бажання, агресія та сміливий футбол здатні компенсувати певну відсутність якості та неідеальні технічні моменти. Програючи, Кудрівка понеслася вперед з розташуванням крайніх захисників, як в якогось Шахтаря - вони фактично грали до бровки суперника. Як тільки Кудрівка відігралася, Епіцентр почав робити заміни на підсилення атаки - і створив кілька шикарних моментів. У відповідь Кудрівка також не укріплювала захист, а підсилила атаку. І вирвала таки цей матч.Бажання. Нерв. Активність в атаці.Це було приємно дивитися. Я ж вам говорив - не пропускайте цей матч.Якщо шукати відповідь на питання, хто ж зробив крок вперед в порівнянні з Першою лігою, то навіть перемога Кудрівки тут не дала однозначної відповіді. Це був більш-менш рівний матч, я б навіть сказав, що з певною перевагою Епіцентру по дійсно небезпечних моментах. Одні отримали пенальті, інші - ні. Одні забили свої моменти, інші - точно могли забити більше.Напевно, Кудрівка стала ближче до Епіцентру, ніж це було в першій лізі, але точно поки його не випереджає - принаймні якщо робити висновок по цьому конкретному матчу.Але тепер команди гратимуть далі у зовсім різному контексті: Епіцентр ускладнив собі боротьбу за виживання, в Кудрівка з 10 очками зараз почуватиметься дуже спокійно й може просто грати у футбол.***Всі, хто читає цей канал, знають моє ставлення до таких команд, як Кудрівка та Епіцентр. Де окрім футболістів немає нічого. Це дуже погане явище, яке треба викорінювати з українського футболу. Бо по своєму підходу це фактично команди з розвитком саме клубу на рівні аматорів.Проте респект саме командам та тренерам. Це був хороший матч. Українському футболу треба менше таких клубів, але більше таких команд й таких матчів.