Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком
Додано 14 лип 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Кількість підписників: 2 096
Фото: 3,570
Відео: 208
Посилання: 2,170
Опис:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Джерело

Овертайм із Сажком | Артем Кравець публічно подякував людям за реакцію на його скандальне і...

Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
1 170 Охват/переглядів 2025-09-21 16:41 Повідомлення №5197
Артем Кравець публічно подякував людям за реакцію на його скандальне інтерв'ю Бурбасу про стан справ в Динамо - там він говорив про корупцію та інші проблеми клубу.Мені здається, що ключове в цій історії - не ідеалізувати Кравця. Сам факт, кому він дав це інтерв'ю, хоча мав інші пропозиції - вже говорить особисто для мене багато що. Також ми не знаємо, що там Артем напрацював скаутом в Динамо - це неможливо оцінити. А сама історія зі зростом Себальоса, якого він особисто дуже хотів бачити в клубі і лобіював - вона насправді показова та комічна. Так, Кравець в цілому складає враження просунутої в порівнянні з більшістю футболістів особистості. Так, фактично про всі ці речі писали чи говорили журналісти і так - Артем лише надав підтвердження тому, що було очевидним. Але розуміти, що не так та бути справжнім профі у дуже специфічній професії, яка потребує сотень годин відсмотру відео, аналітичного складу розуму та та обробки величезних масивів даних - це зовсім інше. І, власне, сам факт, що Кравець з радника президента в певний момент чомусь став скаутом першої команди Динамо, бо попросили допомогти - також показовий і комічний. Цій професій вчаться, проходять різні щаблі розвитку і, як мені здається, як мінімум дуже-дуже рідко потрапляють одразу на такий рівень без серйозного бекграунду. А в Динамо таке можливо - навіть цей факт на голову не налазить. Тому респект Кравцю за те, що заговорив, ніхто цього раніше не робив, а давно треба було. Але не треба його ідеалізувати - до нього точно є питання по скаутській історії, чи має він взагалі скіли і досвід, щоб бути скаутом в такому клубі, як Динамо. Просто спостерігаємо з попкорном, як воно горить.