Джерело
Овертайм із Сажком | Дивлюся на новину про серйозну зацікавленість Жирони Ванатом - і не ду...
2 250 Охват/переглядів
2025-08-24 15:26
Повідомлення №5056
Дивлюся на новину про серйозну зацікавленість Жирони Ванатом - і не дуже розумію, як цей трансфер може стати реальністюДжерело там адекватне. Ніл Сола - іспанський журналіст, який спеціалізується саме на Жироні. Якщо зазирнете в його твіттер - то там майже одна Жирона, він відстежує там кожен крок. Проте також можна зазирнути у найдорожчі трансфери в історії Жирони: 1. Аспрілья (з Уотфорда, вік переходу - 20) - 18 мільйонів; 2. Гутьєрес (з Реала, вік переходу - 21) - 11 мільйонів;3. Руїс (з Браги, вік переходу - 24) - 9 мільйонів. Довбик з досить скромною загальною ціною за трансфер (близько 8 млн) - досі у топ-5. Розумієте, в чому проблема? Лише два трансфери за всю історію понад 10 млн. Я взагалі не вірю в оцінки трансфермаркта, але цілком можу припустити, що "я що, поганий бізнесмен?" Ігор Суркіс цілком може зазирнути там на сторінку Ваната, побачити там оціночну вартість у 15 мійльонів - і навіть відмовитись починати розмову нижче цієї суми. А якщо згадати, що за Бражка взимку пропонувати 20, а Ванат - двічі поспіль найкращий бомбардир чемпіонату та, напевно, найбільший актив клубу зараз, то, знаючі президента Динамо, тут можуть звучати запити й в 20 мільйонів. У Влада начебто клаусула 20 млн - якщо це так, то вибору не продати в Суркіса не буде.Чи буде платити Жирона такі гроші не за проспекта, а за нападника, якому цього сезону виповниться вже 24? Навіщо їм ризикувати з гравцем з 27-ї ліги світу, коли за таку суму можна знайти чимало варіантів як мінімум не гірше Ваната? Чи є взагалі такі гроші в Жирони на одного неочевидного гравця? Так, вони продали Гутьєреса за 18 млн (50% пішли Реалу) та поки нікого не купили - якась сума має бути. Але є сумнів, що вони готові всю її вкласти у Ваната та знову бити саме з ним трансферний рекорд. Хіба що в Ігоря Суркіса настільки погано зараз з грошима, що він опуститься до суми в 10-12 мільйонів. Але, хоч вони й очевидно є, президент Динамо зазичай з трансферами працює в зовсім іншому стилі - з підвищенням ставки. Чомусь здається, що далі першого контакту та озвучення першої пропозиції тут перемовини навряд можуть зайти. Чому б це? А так дуже б хотілося побачити Ваната в Ла Лізі. Він вже точно переріс рівень УПЛ, як і той же Судаков.