Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком
Додано 14 лип 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Кількість підписників: 2 096
Фото: 3,570
Відео: 208
Посилання: 2,170
Опис:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Джерело

Овертайм із Сажком | Не можу зрозуміти геніальність трансферних мувів Динамо. https://t.me/...

Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
1 110 Охват/переглядів 2025-08-22 17:49 Повідомлення №5051
Не можу зрозуміти геніальність трансферних мувів Динамо. https://t.me/DynamoKyiv/12643Віддавати двох центрбеків влітку в оренди, які б на рівні УПЛ спокійно могли дати ротацію на прохідні матчі. Коли в складі залишається 2,5 гравці на позицію, один із яких Попов на перманентних травмах, а другий - зять президента, якого б до основи Динамо не підпустили і на кілометр, якби не це.Навіть немає ніякого фулбека, який міг би в центр зайти за необхідності, як раніше був Кендзьора. З Бражком гратимуть в центрі захисту, який навіть не чистий опорник по якостях, а вісімка?Чи не сильно велика ставка на зеро Біловара? Це ж не Монако.Хіба що точно буде трансфер якийсь, бо гроші за Забарного прийдуть. Але віри в це зовсім немає. От 2,5 роки не могли підписати захисника, а тут раптом все вийде?Чи вже настільки грошей немає, що на зарплати не вистачає навіть Дячуку та Сироті? Чи Шовковський включив режим самогубця та відмовляється від допомоги?Занадто багато питань до діяльності Динамо на трансферному ринку.