Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком
Додано 14 лип 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Кількість підписників: 2 096
Фото: 3,570
Відео: 208
Посилання: 2,170
Опис:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Джерело

Овертайм із Сажком | Хороше відео, щоб познайомитися з новачком УПЛ Епіцентром:https://yout...

Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
1 200 Охват/переглядів 2025-05-19 19:49 Повідомлення №4657
Хороше відео, щоб познайомитися з новачком УПЛ Епіцентром:https://youtu.be/RdL9H9LXMsc?si=aoiwepVGUyTHDQcyВ цілому картина сумна:- мінімальна інфраструктура навіть для першої ліги, стадіон дуже проблемний та взагалі муніципальний;- лише 8 (!!!) людей у клубній структурі - це разом з Нагорняком, штабом;- у 90% гравців закінчуються контракти в кінці сезону. З позитиву: бюджет мають суттєво збільшити, наче в кілька разів, більшість гравців наче хочуть залишитися, і сам тренер хоч і хоче підсилення, але також хоче зберегти склад, щоб зберегти атмосферу. Виходить стандартна ситуація: в УПЛ потрапила команда (набір гравців з тренерами), а не клуб. І навіть цю команду ще треба зберегти. Фактично ознак клубу в Епіцентра немає, але він, безсумнівно, отримає спокійно атестат для участі в УПЛ. Мені все ж підходи Лівого Берега подобаються значно більше, коли в УПЛ заходять вже з повністю вибудованою інфраструктурою, стадіоном, манежами, школою. І є значно менше ймовірності, що власник такий проєкт кине, бо все відбудовано, ціла махіна заведена, а не просто набір гравців - це не гарантія, але досить надійна страховка майбутнього клубу. А такий проєкт, як Епіцентр, можна закрити одним рішенням - і майже ніхто не помітить, що він був. І це сумно. Так, в Герег є гроші, щоб все відбудувати, все залежить лише від бажання. Просто поки шось все виходить стандартно для українського футболу. Має бути навпаки: спочатку готовий базовий фундамент клубу, нормальна чесна атестація від УАФ - а потім вже участь УПЛ.