Джерело
Овертайм із Сажком | Хороше відео, щоб познайомитися з новачком УПЛ Епіцентром:https://yout...
1 200 Охват/переглядів
2025-05-19 19:49
Повідомлення №4657
Хороше відео, щоб познайомитися з новачком УПЛ Епіцентром:https://youtu.be/RdL9H9LXMsc?si=aoiwepVGUyTHDQcyВ цілому картина сумна:- мінімальна інфраструктура навіть для першої ліги, стадіон дуже проблемний та взагалі муніципальний;- лише 8 (!!!) людей у клубній структурі - це разом з Нагорняком, штабом;- у 90% гравців закінчуються контракти в кінці сезону. З позитиву: бюджет мають суттєво збільшити, наче в кілька разів, більшість гравців наче хочуть залишитися, і сам тренер хоч і хоче підсилення, але також хоче зберегти склад, щоб зберегти атмосферу. Виходить стандартна ситуація: в УПЛ потрапила команда (набір гравців з тренерами), а не клуб. І навіть цю команду ще треба зберегти. Фактично ознак клубу в Епіцентра немає, але він, безсумнівно, отримає спокійно атестат для участі в УПЛ. Мені все ж підходи Лівого Берега подобаються значно більше, коли в УПЛ заходять вже з повністю вибудованою інфраструктурою, стадіоном, манежами, школою. І є значно менше ймовірності, що власник такий проєкт кине, бо все відбудовано, ціла махіна заведена, а не просто набір гравців - це не гарантія, але досить надійна страховка майбутнього клубу. А такий проєкт, як Епіцентр, можна закрити одним рішенням - і майже ніхто не помітить, що він був. І це сумно. Так, в Герег є гроші, щоб все відбудувати, все залежить лише від бажання. Просто поки шось все виходить стандартно для українського футболу. Має бути навпаки: спочатку готовий базовий фундамент клубу, нормальна чесна атестація від УАФ - а потім вже участь УПЛ.