Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Оптимізація Оптимізму
Додано 04 гру 2021

Оптимізація Оптимізму

@optimismoptimism
Кількість підписників: 211
Фото: 7,520
Відео: 1,600
Посилання: 1,730
Опис:
Журналіст, військовий. Ненавиджу русню. Люблю спалену русню. Тут особисті думки без претензій на інсайди
Джерело

Оптимізація Оптимізму | Не здивуюсь, якщо в середовищі ухілесів зараз почнуть поширювати тезу ...

Логотип телеграм спільноти - Оптимізація Оптимізму Оптимізація Оптимізму @optimismoptimism
45 Охват/переглядів 2026-04-19 07:42 Повідомлення №14910
Не здивуюсь, якщо в середовищі ухілесів зараз почнуть поширювати тезу штибу "якщо не навчені для війни" поліцейські втекли від стрілянини, попри те, що їх мали б тренувати діяти під обстрілами, то навіщо мені, суто цивільній маминій черешні лізти туди, звідки навіть профі тікають. Тобто не варто йти до армії.Проте в мене є дві пропозиції: 1.переведіть цих поліцейських до нашого підрозділу. Або мобілізуйте. Наші досвідчені інструктори навчать цих горе-поліцейських, як діяти під ворожим вогнем і при цьому знищувати ворожих стрільців.2. всім маміним царапінкам також пропоную долучитись до війська. До нашого підрозділу або будь-якого іншого. І тоді ви навчитесь об'єктивно оцінювати обстановку і знатимете, як діяти, коли поруч свистять кулі. І всі будуть у виграші: поліцейські навчаться воювати, всі інші отримають достатні навички, щоб з професійної точки зору оцінювати їхні дії. А головне - все робитимете разом!ПС: військові, для вас пропозицій немає 😆Фото з полігону з тренувань для привернення уваги