Джерело
Оптимізація Оптимізму | ️☝️☝️ Проблема Гончаренки в тому, що він плутає причини та наслідки. Т...
51 Охват/переглядів
2026-04-04 15:31
Повідомлення №14776
☝️☝️☝️ Проблема Гончаренки в тому, що він плутає причини та наслідки. Тобто влада(з президентом, кабміном та нардепами включно) ігнорують потреби військових, перекладають на них відповідальність та не властиві їм обов'язки. А потім ще й в особі Гончаренки звинувачують один з підрозділів, що ті не так виконують призов.1. Вимагати розпуск ТЦК під час війни може лише ворог. 2. Рекрутинг та контракти приносять лише відсотків 10 від необхідного поповнення. Все інше дає мобілізація.3. Масова мобілізація апріорі не може бути добровільною.4. Згідно закону, мобілізаційні заходи типу розшуку і доставки до ТЦК військовозобов'язаних мають на себе брати поліція та місцеві органи влади.5. Забезпеченням гідних умов проживання військовозобов'язаних мало б взяти на себе Міноборони, але ТЦК не в їхньому підпорядкуванні. Або місцеві ВЦА. Але їм похуй на їхні прямі обов'язки. А це пряма вертикаль президента і він несе за неї особисту відповідальність.6. Верховна Рада провалила мобілізацію. Закон про мобілізацію вони прийняли із запізненням на два роки. Тепер так само успішно пройобують закон про демобілізацію. Але знову-таки перекладають провину на самих військових.Де закон про демобілізацію? Ах, його Міноборони і ГШ розробляють? Тоді навіщо нам кілька сотень дармоїдів у Верховній раді? Чим вони займаються? Де альтернативні проєкти? Немає? То й не пизди на інших!7. Покарати винних необхідно! Але пропоную почати з голови риби! 8. Щодо системи людяного цивільного призову, для початку Олексій Гончаренко має показати приклад людяного цивільного призову і мобілізуватись за фахом ВОС-100(стрілець). А потім, подивившись на роботу системи зсередини, вимагати змін. Але ці зміни, принаймні, будуть кваліфікованими, а не голослівними.9. Чи подобається мені, що рекрутів тримають у скотських умовах? Ажніяк! Але хто винуватий у цьому? Ті, хто виконують накази, не маючі належного фінансування чи компетенції? Чи ті, хто ці вимоги висуває?