Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Оптимізація Оптимізму
Додано 04 гру 2021

Оптимізація Оптимізму

@optimismoptimism
Кількість підписників: 211
Фото: 7,520
Відео: 1,600
Посилання: 1,730
Опис:
Журналіст, військовий. Ненавиджу русню. Люблю спалену русню. Тут особисті думки без претензій на інсайди
Джерело

Оптимізація Оптимізму | Настав час відповісти на запитання щодо реорганізації підрозділів іноз...

Логотип телеграм спільноти - Оптимізація Оптимізму Оптимізація Оптимізму @optimismoptimism
45 Охват/переглядів 2026-02-14 09:55 Повідомлення №14339
Настав час відповісти на запитання щодо реорганізації підрозділів іноземних добровольців. Спробуємо пояснити логіку змін, які спрямовані на посилення боєздатності.Чи правда, що Інтернаціональний легіон розпускають?Інтернаціональний легіон неможливо розпустити, бо це загальна назва для мережі добровольчих формувань, які діють у різних структурах українського війська. Зокрема, іноземці воюють в складі Міжнародного легіону ГУР, у Силах спеціальних операцій ЗСУ, у бригадах Національної гвардії. Трансформацію зараз проходять лише піхотні батальйони Сухопутних військ ЗСУ та ТрО, створені на початку великої війни для швидкого прийому іноземних добровольців. Як змінюються піхотні батальйони іноземних добровольців?Ці підрозділи інтегруються до складу потужних бригад Збройних Сил, де отримають кращу зброю та захист. Раніше легіонери найчастіше діяли як легка піхота. У складі механізованої бригади іноземний підрозділ отримає доступ до важкої техніки, ресурсів та логістики регулярних з'єднань. Що буде з вузькопрофільними фахівцями?Вони працюватимуть за фахом. Українське військо зацікавлене в ефективності, тому снайпери, пілоти дронів, медики тощо займатимуть відповідні посади у профільних ротах своїх нових бригад. Понад це, іноземець має право обирати: якщо йому не підходить бригада ЗСУ, він може перевестися до інших сил – у підрозділи ГУР, ССО чи Нацгвардії, про які йшлося вище Чому я регулярно кажу, що наше улюблене Міністерство оборони провалило комунікацію? І надалі успішно провалює?Бо вони не діють на випередження. Ба більше, вони навіть довго мовчать, коли вже починає ширитися скандал і жодним чином не комунікують.Звісно, добре, що вони прокоментували ситуацію з інтернаціональними легіонами. Але це вже схоже на жест відчаю, аніж продуману стратегію. Тобто крок правильний, але дещо запізнілий. І про дещо - це сарказм.