Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Оптимізація Оптимізму
Додано 04 гру 2021

Оптимізація Оптимізму

@optimismoptimism
Кількість підписників: 211
Фото: 7,520
Відео: 1,600
Посилання: 1,730
Опис:
Журналіст, військовий. Ненавиджу русню. Люблю спалену русню. Тут особисті думки без претензій на інсайди
Джерело

Оптимізація Оптимізму | Ситуація зі світлом у прикордонних з Україною регіонах росії - майже н...

Логотип телеграм спільноти - Оптимізація Оптимізму Оптимізація Оптимізму @optimismoptimism
54 Охват/переглядів 2026-01-12 21:40 Повідомлення №14073
Ситуація зі світлом у прикордонних з Україною регіонах росії - майже нічим не відрізняється від України. Може навіть гірше, бо наші енергетики коять дива, а російським іще доведеться цьому вчитись. Причому їхня енергосистема не витримує напруги і ланцюгово відключається. Як то кажуть, в ці ігри можна грати в обидві сторони. Проте радіти чи зловтішатись через проблеми зі світлом у тому ж ростові - не варто. Не тому, що вони не значущі чи від цього страждають пересічні росіянці. На пересічних росіянців нам всім має бути абсолютно пофіг, як, в принципі, пофіг на пересічних росіянців і всій російській владі. Бо хуйло, сумна конячка чи який-небудь конашенков з патрушевим без світла не лишаться. А на страждання глибинного народу їм насцяти з великої дзвінарні.Поки подібні віялові, екстрені та ланцюгові відключення світла не накриють москву та пітер, кремлівська влада більше зловтішатиметься від перебоїв зі світлом в українців, аніж зверне увагу на проблеми росіян.Тому, вважаю, нам потрібно першочергово "виносити" енергосистему цих двох міст. Але чи здатні ми на це - питаннячко із зірочкою. Бо ППО столиці і "столиці" кремль захистив найбільше, оголивши інші міста та регіони ерефії