Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Оптимізація Оптимізму
Додано 04 гру 2021

Оптимізація Оптимізму

@optimismoptimism
Кількість підписників: 211
Фото: 7,520
Відео: 1,600
Посилання: 1,730
Опис:
Журналіст, військовий. Ненавиджу русню. Люблю спалену русню. Тут особисті думки без претензій на інсайди
Джерело

Оптимізація Оптимізму | Це рахунки за надані послуги...т.зв. квартплата. Накопичились за пів р...

Логотип телеграм спільноти - Оптимізація Оптимізму Оптимізація Оптимізму @optimismoptimism
47 Охват/переглядів 2026-01-05 10:58 Повідомлення №14015
Це рахунки за надані послуги...т.зв. квартплата. Накопичились за пів року, що мене не було вдома. Сумно, егеж: вдома я не живу, але рахунки сплачувати треба. Проте я завжди більш-менш сумлінно це робив.Але!За ці пів року ці рахунки виросли на +-20 відсотків!(А я не можу зрозуміти, звідки борг. Наче ж все оплачував).Якщо за червень мені нарахували 430грн, то у грудневій квитанції сума вже 520грн(іще рік тому сума до сплати сягала 315+-грн. Тобто тенденція зрозуміла). І це тільки квартплата. Є ще доставка газа, за яку я якогось біса теж маю платити, хоча лічильники не крутяться. Є ще домофон. А також вода і світло, динаміку змін тарифів на які я іще не встиг вивчити. До чого я веду. Тарифи лише на квартплату лише за пів року виросли на 20%. За рік динаміка ще більша!На скільки виросло грошове забезпечення військових за цей час? Ні наскільки! Рахунки я знову оплатив. Бо, на відміну від держави, поважаю чужу роботу. Але відчуваю ще більшу демотивацію до служби в армії через отаку наочну зневагу