Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Оптимізація Оптимізму
Додано 04 гру 2021

Оптимізація Оптимізму

@optimismoptimism
Кількість підписників: 211
Фото: 7,520
Відео: 1,600
Посилання: 1,730
Опис:
Журналіст, військовий. Ненавиджу русню. Люблю спалену русню. Тут особисті думки без претензій на інсайди
Джерело

Оптимізація Оптимізму | Поговорив із суміжником. Він БПЛАшник. Наразі працюють на Донеччині. П...

Логотип телеграм спільноти - Оптимізація Оптимізму Оптимізація Оптимізму @optimismoptimism
49 Охват/переглядів 2025-09-29 14:31 Повідомлення №13364
Поговорив із суміжником. Він БПЛАшник. Наразі працюють на Донеччині. Підрозділ доволі відомий, але просив його не озвучувати.Жалівся, що більшість державних дронів, які приходять їм в підрозділ...як би це м'якше сказати? Не кондиція. Нещодавно прийшла партія фпв-дронів, в яких плати ініціації не спрацьовують на удар. Довелось переналаштовувати на дистанційний підрив, щоб не викидати. Або іще одна партія прийшла - спортивні дрони. Вони красиві, вони відповідають своїм характеристикам, але як до них причепити скиди або перетворити на боєприпас - незрозуміло. Генії підрозділу(а інакше їх не назвати) довше їбуться витрачають час на приведення цих дронів до потреб Сил Оборони, аніж підрозділ на них працює.От і виникає питання до тих обдарованих особистостей, що займаються закупівлею дронів для СОУ: ви там зовсім їбобо? Вам аби ото відзвітувати про забезпечення, не піклуючись про реальні потреби? Бісять!Кожен не налаштований дрон - це не тільки не знищений загарбник. Це іще і ризик для оператора дрона, який його запускає.