Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Оптимізація Оптимізму
Додано 04 гру 2021

Оптимізація Оптимізму

@optimismoptimism
Кількість підписників: 211
Фото: 7,520
Відео: 1,600
Посилання: 1,730
Опис:
Журналіст, військовий. Ненавиджу русню. Люблю спалену русню. Тут особисті думки без претензій на інсайди
Джерело

Оптимізація Оптимізму | Дивлюсь відосікі з окупованої частини Донеччини: як люди бідкаються що...

Логотип телеграм спільноти - Оптимізація Оптимізму Оптимізація Оптимізму @optimismoptimism
42 Охват/переглядів 2025-08-23 11:50 Повідомлення №13100
Дивлюсь відосікі з окупованої частини Донеччини: як люди бідкаються щодо води, точніше її відсутності, або як пенсіонери набирають її з калюж. Або навіть погрожують поскаржитись самому бункерному діду... Ні, я не зловтішаюсь. На Донбасі завжди були проблеми з водою. І навіть там, де я зараз, водою з водогону страшно руки мити, не те що на ній готувати. Проте тут вода в кранах є. Можна змити унітаз. Можна полити квіти(напевно) або помити підлогу. Вода могла б бути навіть питною, якби кошти громад не йшли на ліквідацію наслідків обстрілів, а направлялись на розвиток, зокрема, будівництво фільтрувальних/очисних станцій. Проте я дивлюсь до якого стану окупанти довели Донецьк усього лише за 11 років... Якщо вони за цей час настільки регресували одне з найкращих міст України, можна тільки уявити, яка насправді срака коїться в "ісконно рускіх землях", де рускім духом просякало все століттями. І тоді відпадають питання про те, чому окупанти абсолютно не цінують людське життя: та краще здохнути, аніж жити в тих здичавілих умовах. І я вже не дивуюсь, що вони масово крали навіть унітази... Питань давно не має! рускій мір - це щоб усі жили у багні. Так чи інакше. І тоді їм дозволено пишатись царем