Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Оптимізація Оптимізму
Додано 04 гру 2021

Оптимізація Оптимізму

@optimismoptimism
Кількість підписників: 211
Фото: 7,520
Відео: 1,600
Посилання: 1,730
Опис:
Журналіст, військовий. Ненавиджу русню. Люблю спалену русню. Тут особисті думки без претензій на інсайди
Джерело

Оптимізація Оптимізму | Був змушений подивитись Єдиний марафон. Отже, скандальне розслідування...

Логотип телеграм спільноти - Оптимізація Оптимізму Оптимізація Оптимізму @optimismoptimism
56 Охват/переглядів 2025-03-24 19:04 Повідомлення №11780
Був змушений подивитись Єдиний марафон. Отже, скандальне розслідування журналістів щодо будівництва військового кладовища, що може призвести до екологічної катастрофи в щільнозабудованому передмісті Києва. Думки екологів, юристів, активістів - все підводиться до того, що за теперішніх технічних умов та поточної проектної документації, будувати цвинтар неможливо.Але все псує висновок сюжету: мовляв, проєкт військового кладовища, що мав стати причиною для гордості президента, може обернутись скандалом. Але чи знає про це президент, якому скоріш за все не доповідають про можливі проблеми...Що?Що за варіація на тему "цар добрий, то погані бояри йому не все доповідають"? Що за спроба відбілювання Гаранта? Га?Президент хотів попіаритись на цьому проєкті, то нехай і відповідальність несе! А то взяли за моду: ми всі помремо через забруднені стічні води, але президент не винуватий, бо від нього приховують!..Це тільки Порох був відповідальний абсолютно за все в країні! А від Зеленського, як від дитини, все приховують.Вибачте, але вибісило!