Джерело
Перший Запорізький 🇺🇦 Первый Запорожский | У Заводському районі Запоріжжя провели толоку: працівники Метінвесту д...
1 610 Охват/переглядів
2026-04-10 13:59
Повідомлення №134400
🌿 У Заводському районі Запоріжжя провели толоку: працівники Метінвесту доєдналися до акціїЦього тижня працівники Запоріжвогнетриву взяли участь у міській весняній толоці та працювали на ділянці берегоукріплення — популярному місці відпочинку. Учасники акції очищали територію від побутового сміття, сухого листя та гілля.👥 Для колективу підприємства такі заходи — не лише про благоустрій, а й про згуртованість.Це справді поєднання корисної справи й приємного: можливість зробити щось важливе для міста, попрацювати в красивому місці на набережній Дніпра та просто поспілкуватися з колегами поза робочими питаннями, — говорить вогнетривник Запоріжвогнетриву Роман Романов.
У Запоріжжі участь промислових підприємств у весняній толоці вже стала доброю традицією. Нещодавно понад 150 волонтерів із запорізьких підприємств Метінвесту, зокрема з Запоріжсталі та Запоріжкоксу, долучилися до весняної толоки та прибрали у зеленій зоні на перехресті вулиць Перемоги та Скіфської та вздовж берегової лінії Дніпра біля «Епіцентру».🙌 Весняна толока у місті триває. Долучитися до неї може кожен — аби зробити Запоріжжя чистішим і комфортнішим для життя.