Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 59 бригада|Герої України
Додано 14 лип 2024

59 бригада|Герої України

@ompbr59
Кількість підписників: 674
Фото: 457
Відео: 148
Посилання: 170
Опис:
Чат https://t.me/+XqrH-wGVkK02NTcy Зворотний зв'язок: @Golos59_bot
Джерело

59 бригада|Герої України | 8 квітня — третя річниця створення батальйону «Вовки Да Вінчі» ЗСУ 🐺🐺🐺...

Логотип телеграм спільноти - 59 окрема штурмова бригада 59 бригада|Герої України @ompbr59
403 Охват/переглядів 2025-04-08 16:36 Повідомлення №933
8 квітня — третя річниця створення батальйону «Вовки Да Вінчі» ЗСУ 🐺🐺🐺Цього дня у 2022 році об’єдналися бойове ядро 1-ї окремої штурмової роти ДУК ПС та добровольче формування «Гонор». Саме це об’єднання стало надійним фундаментом майбутнього батальйону під командуванням Героя України Дмитра Коцюбайла.Це не було просто об’єднання кількох бойових одиниць. Це було злиття досвіду, братерства, ідей та сили волі, які разом дали початок цілісному, боєздатному підрозділу.Ми не просили дозволу — ми брали ініціативу. Ми не шукали легкого шляху — ми обирали передову. І три роки тому ми стали на цей шлях офіційно — в складі ЗСУ, не втративши жодної краплі нашої суті.«Вовки Да Вінчі» — це не просто бойова одиниця. Це традиція наступу. Це дух спротиву, самопожертви і сталевої рішучості.Це братство, гартоване кровʼю. Це ідея, яка бʼє ворога не лише зброєю, а й впевненістю, що ми не зламаємось ніколи.Ми змінювались, росли, але не зрадили головного — нашої ідеї, нашої пам’яті, нашої присяги боротися до кінця за Українську Самостійну Соборну Державу.Наш командир, Дмитро «Да Вінчі» Коцюбайло, був і залишається серцем підрозділу. Він — символ нескореного воїна, лідера, побратима. Його справа — це наша справа. Його боротьба — наша боротьба. І ми не зупинимось.Ми — його підрозділ. Ми — його спадщина.Ми несемо далі ту саму ідею, з якої все почалось у 2014-му. Ми знаємо, заради чого стоїмо. Заради кого воюємо. І ми йдемо до Перемоги.Слава Нації!