Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 93 бригада «Холодний Яр» 2.0
Додано 06 січ 2025

93 бригада «Холодний Яр» 2.0

@ombr93HY
Кількість підписників: 259
Фото: 1,980
Відео: 567
Посилання: 107
Опис:
Починаємо все спочатку!

👥 Кількість підписників

259
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: -2

👁️ Середній перегляд на повідомлення

149
Середній/День:: 285
Середній/Тиждень:: 95
ERR: 57.53%

📊 Кількість повідомлень на день

2.7
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 2.9
Середнє за день: 2.7

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Військові масово йдуть у СЗЧ як в Україні, так і перебуваючи на навчанні за кордоном, через недовіру до військово-політичного керівництва, заявив екс-командир 155-ї бригади Дмитро Рюмшин.- правоохоронні органи СЗЧшників не шукають, а ті, хто попався, відповідальності не несуть жодної, навіть адміністративної.- відсутність кінцевих термінів проходження служби бійців під час воєнного стану;- мобілізація людей, які намагалися ухилятися від військової служби або мали низьку мотивацію;- практика, коли з військової частини забирають мотивований особовий склад в інші частини. Люди думали, що їх без підготовки кинуть в бій. По суті так в подальшому і було За словами президента люди тікають через жах війни як такої. Коли починаєш розбиратися, стає зрозуміло, що війна — це лише половина жаху. Решта - повний пиздець з БЗ, відпустками, оформленням документів, нестачею людей, відсутністю ротації. Можна далі за списком продовжувати. Тут або комбриг нахабно бреше, або пане президент щось недоговорює...@ombr93HY
На якій ділянці ворог може готувати масштабний наступ?Як показує практика, відповідати на це питання, виходячи з перекидання противником своїх підрозділів на ту чи іншу ділянку - марна справа. В середині літа повідомлялося про велике перекидання на Запорізький напрямок - але ніякого наступу перекинутих сил так і не відбулося. Зате стався прорив у бік Добропілля, триває наступ по кордону між Запорізькою та Дніпропетровською областями. Про що це свідчить? Про той, що росіяни планують і проводять свої наступи, спираючись не на наявність у себе сил і засобів на тій чи іншій ділянці, а на ВІДСУТНІСТЬ СИЛ І ЗАСОБІВ У НАС. Простіше кажучи - б'ють там, де ми найбільш вразливі. І така тактика працює на ура на тлі гарячкового перекидання військ Сирком з однієї ділянки на іншу за наказом Єрмака. А якщо додати, наскільки голосно і яскраво анонсується кожна наша дія, то те, що відбувається, починає нагадувати кориду, де ми - в ролі бика. Отже, повертаючись до відсутності у нас сил і засобів - найбільш імовірним місцем можливого нового прориву ворога є район Сіверська і Лимана. А з огляду на те, що за всіма ознаками утримувати і Покровськ, і Куп'янськ одночасно ми не можемо, дуже скоро Сирку доведеться робити вибір. І вибір цей очевидний, оскільки Куп'янськ вже більш ніж наполовину - сіра зона, яка швидко охоплюється ворогом з північного заходу. Ось ця умовна зона, швидше за все, і стане незабаром місцем спроби масштабного ворожого наступу. @ombr93HY
🤦🏼‍♂️Вы не поверите, но у Зеленского, оказывается, ЕСТЬ СТРАТЕГИЯ для стран Запада, каким образом остановить рф. Об этом он рассказал в ходе пресс-конференции после бесполезного саммита в Лондоне. Вот она:1) Экономика рф очень плоха, поэтому если надавить ее еще сильнее - она рухнет. Нужны новые пакеты (санкций)!2) Как разобраться с теми, кто помогает рф обходить санкции, покупая дешевую нефть и газ? - Продавать им нефть и газ еще дешевле!!!3) Обрубить все банковские связи, счета, вообще все! Это сложно, но можно!4) Дать нам такое оружие, которое позволит бить по НПЗ и объектам инфраструктуры, из-за чего уровень жизни и социалка в рф резко упадет!А потом - барабанная дробь! - россияне выйдут на улицы и свергнут путлера, и он именно этого боится больше всего!!! То есть весь смысл давления на рф - это чтоб россияне свергли путлера...А тем временем шел 4-й год войны, но кто-то напрочь застрял в марте 2022-го, так ничего не поняв.Вот такая картина мира у Потужного, и касается она не только оценки рф, но и ситуации на поле боя. Теперь многое становится ясным.Какой пздц🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️@ombr93HY
🤦🏼‍♂️НЕ МОЖЕМО СТВОРЮВАТИ БРИГАДИ? БУДЕМО СТВОРЮВАТИ КОРПУСА! У січні ми змогли дещо збільшити кількість підрозділів, які виводяться на відновлення боєздатності. Є відповідні плани і на наступний період... Триває реформа організаційної структуру ЗСУ. Приступили до реалізаціі заходів з переходу на корпусну структуру - СирськийВідрив Командування та ОП від реальності стрімко зростає! І, схоже, вже зовсім не уявляє собі обстановку на полі бою. Інакше звідки взялася фантазія про збільшення кількості підрозділів, що виводяться на відновлення, коли зони відповідальності батальйонів обороняють взводи, а створення цього року нових бригад поставлено на паузу????Ясна річ, «на землі» ніяких корпусів зробити не зможуть, як і перейти до дивізійно-корпусної системи - у нас навіть немає людей, щоб усі наявні бригади могли називатися бригадами!Але Сирський для того і змінив Залужного, щоб виконувати всі забаганки Зеленського і Єрмака. Нехай і не насправді, а тільки в красивих звітах і паперах. Біда лише в тому, що через безвідмовну реалізацію всіх їхніх забаганок, вони давно вже живуть в інформаційній бульбашці, крізь яку не видно справжнього пздца....@ombr93HY