Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 93 бригада «Холодний Яр» 2.0
Додано 06 січ 2025

93 бригада «Холодний Яр» 2.0

@ombr93HY
Кількість підписників: 259
Фото: 1,980
Відео: 567
Посилання: 107
Опис:
Починаємо все спочатку!
Джерело

93 бригада «Холодний Яр» 2.0 | Ми повинні тверезо дивитися на речі. У нас є один агресор і одна жертв...

Логотип телеграм спільноти - 93 бригада «Холодний Яр» 2.0 93 бригада «Холодний Яр» 2.0 @ombr93HY
210 Охват/переглядів 2025-12-15 09:11 Повідомлення №2075
«Ми повинні тверезо дивитися на речі. У нас є один агресор і одна жертва. За останні 100 років Росія напала щонайменше на 19 країн, на деякі з них – по три або чотири рази. Жодна з цих країн ніколи не нападала на Росію. Тому Росії не потрібні ніякі гарантії безпеки» – Кая Каллас. Так хулі ви сидите і очима лупите. Кожен день хуйню читаю як ці обосриші щось пиздят у своїх кабінетах. Для довідки: компенсація 38 мільярдів євро на рік, які США надавали Україні, становила б лише 0,15% сукупного річного ВВП блоку – це округлена помилка фіскальної політики. Чому б не купити зброю, техніку зараз і негайно відправити на фронт? Чому потрібно вигадувати плани про будівництво заводів в Європі, досягати якісь цілі там через 5-10-15 років? Ебануті, через 15 років у вас вже російська адміністрація в Бельгії буде сидіти такими темпами. Чому кожен ваш міністр хоче нажитися на оборонці? Ви звинувачуєте Україну в корупції, а у самих розпил на розпилі. Якщо раша захоче захопити Польщу або Фінляндію, то ви дасте їм всю вашу зброю в цей же день, без планів на будівництво 100 заводів протягом 100 років. Дегенерати.@ombr93HY