Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців
Додано 06 січ 2025

72 ОМБр ім. Чорних Запорожців

@ombr72
Кількість підписників: 15 202
Фото: 7,910
Відео: 3,580
Посилання: 2,260
Опис:
Офіційна інформаційна сторінка 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців Офіційний сайт бригади https://www.72ombr.army Доєднатися +380661336245 Гаряча лінія +380990365202
Джерело

72 ОМБр ім. Чорних Запорожців | Позивний «Лютий», протитанкіст 72 ОМБр ім. Чорних ЗапорожцівУ мене бул...

Логотип телеграм спільноти - 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців @ombr72
3 960 Охват/переглядів 2025-08-13 06:14 Повідомлення №11242
Позивний «Лютий», протитанкіст 72 ОМБр ім. Чорних ЗапорожцівУ мене була в дитинстві мрія — в армії служити. Уже 14 рік тут пішов.Зараз ми, протитанкісти, більше працюємо разом із піхотою. Людей не вистачає, ми — їхня підтримка, без зупинки можемо працювати на рівні з ними. Для нас найскладніше — це зайти на позицію і вийти. Куди не глянеш, усюди дрон якийсь висить. Зараз небезпечно, бо FPV вилітають, сідають у полі десь, чекають, а потім у потрібний момент злітають. А тепер і ховатися стало нікуди, бо росіяни почали посадки спалювати. Ти вийшов, ти свою задачу знаєш і повинен її виконати, але треба дивитися по ситуації. Якщо не буде людей — не буде задачі. Як казав «Орел» (Андрій Кизило, Герой України — прим.): «Усе на характері». Яким спецом ти б не був, усе на характері робиться. Якщо ти хочеш це зробити — ти це зробиш, але якщо в тебе немає характеру, то не буде нічого. У мене в 2017 році було тяжке поранення: міна розірвала дві ноги, на руці вирва... Я тоді так злякався, що все, на службу не повернуся. Але лікарі такі трапились хороші. Розумію, що не всі можуть воювати, але хто захоче — сам прийде. Кожен сам приймає рішення — йти чи не йти. Змусити ніхто нікого не може.Найбільша цінність для мене зараз — це спокій. Спокій, тиша. Я б хотів усе почати з чистого листа. Хочу займатися своєю справою. Думаю, що все це колись закінчиться. Я завжди своїм кажу, що треба надіятися. Рано чи пізно все це закінчиться, а там ми будемо кожен робити своє. #ІсторіїВільнихЛюдей💀72-га Окрема механізована бригада ім. Чорних Запорожців.