Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців
Додано 06 січ 2025

72 ОМБр ім. Чорних Запорожців

@ombr72
Кількість підписників: 15 186
Фото: 7,910
Відео: 3,580
Посилання: 2,260
Опис:
Офіційна інформаційна сторінка 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців Офіційний сайт бригади https://www.72ombr.army Доєднатися +380661336245 Гаряча лінія +380990365202
Джерело

72 ОМБр ім. Чорних Запорожців | Мій брат першим підписав контракт, я йому ще тоді сказав: "Через місяц...

Логотип телеграм спільноти - 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців @ombr72
4 730 Охват/переглядів 2025-08-09 07:59 Повідомлення №11236
«Мій брат першим підписав контракт, я йому ще тоді сказав: "Через місяць я під’їду". Ну от я й приїхав». Не всі дитячі мрії залишаються лише мріями. Граючись у «війнушки» в дитинстві, Чіп завжди хотів бути снайпером. Зараз хлопець ділиться першими враженнями у 72-й ОМБр і розповідає про те, як дитяча фантазія стала реальністю. «Приїхав, почекав, поки набереться взвод, а потім прийшли інструктори й сказали, що завтра всі йдуть у броні, в усьому — будемо намагатись виживати. Там багаття палить, їсти собі готувати. Ми ж одяглися, усе взяли із собою, приходимо, нас вистроюють… Три вибухи — і виявляється, що це нульовий день. І біжимо. Хто куди. Біжимо, повземо, штовхаємо машину на гірку, поки все довкола вибухає… А коли прибігли, нас знову построїли й сказали: «Завтра перший день занять».Через тиждень вже стрільби були. У всіх стрільби, як стрільби, а в нас — дощ зі снігом, вітер, холод, аж руки позамерзали повністю. Ще важкувато було на КТЗ, бо теж потрапили повністю під дощ. Ідеш, мокнеш, будуєш собі щось на зразок укриття-бліндажа, наче й клейонкою накриваєш, а воно протікає. Усю ніч тоді не спав, сидів біля вогню — грівся.На КТЗ ми виходили на чергування, сиділи й спостерігали, щоб ніхто не проходив. По рації доповідали, звісно, якщо контакт або ще щось. У момент, коли нас намагалися штурмувати, я якраз стояв на посту, дивився в тепловізор, бо вже темно було. І в цей момент «пекач» почав працювати зі сторони лісосмуги. Одразу злякався, бо неочікувано було. А потім по радійці передав, інші пішли дивитися, що там. А там — інструктори наші. Але ми нічого, відбилися.Зараз у підрозділі я вже проходжу злагодження: тут трішки важче, бо в спеку рікою поту стікаєш, а ще — більше БК та тренувань, та й «браунінг» важкувато носити, ті 58 кілограмів на собі.У мене мотивація одна — захистити рідних, і щоб ракети не літали». 💀72-га Окрема механізована бригада ім. Чорних Запорожців.