Джерело
Оля Чубата / Психологія реалізації | Сьогодні в мене був дуже гарний, продуктивний день. Зранку інд клієнти...
897 Охват/переглядів
2025-12-09 21:24
Повідомлення №989
Сьогодні в мене був дуже гарний, продуктивний день. Зранку інд клієнти, а ввечері вела інтенсив на тему маркетингу соцмереж. І коли вела його, то усвідомила, що мені дуже легко про все розповідати і відповідати на будь-які питання, от прям на 100 зі 100, але ще коли рік назад був перший потік програми HUB і я вела такий інтенсив, то відчувала впевненість десь на 70 з 100) бо вже і досвід був (я ще в 2021 вела схожу програму), але і багато нового було, і пауза велика була (бо якраз в 2021 я останній раз маркетингову програму і вела))і я собі захотіла це відчуття сьогоднішнє запамʼятати, вийшла і сказала собі «Оль, це було дуже добре»Бо зараз вивчаю транзакційний аналіз і там я ще зовсім не так впевнено почуваюсь, під час практики часто відчуваю розгубленість, можу бути незадоволена сесіями (це ніби нормально і в всіх так буває, а з іншої сторони здається, що інші завжди знають, що роблять). Контентом часто незадоволена буваю)) особливо Reels) а YouTube взагалі не хотілось викладати, ні перший ні другий раз) а він залетів)і я собі сьогодні сказала - Оль, ти будеш відчувати себе не класно на цьому шляху, будуть моменти, коли буде і розгубленість, і сором, і страх, але через 4 роки, побачиш — тобі знову стане дуже легко, просто треба туди дійти🤍це ок, хотіти краще, ок бути чимось незадоволеним, але разом з тим, також ок давати собі час і право на багато багато спроб, і безумовну підтримку) мені буває дуже важко, часто, дії я відчуваю як ризик, але я продовжую діяти. Збоку може здаватись, що все дається легко, але знайте, це не так. Нікому нічого одразу не дається легко) це просто шлях, і велике щастя мати можливість йти саме тим шляхом, який ти мала сміливість обрати для себе і продовжуєш обирати щодня🤍