Джерело
Оленка вєщає | О! О) це ж я ще не писала, як до мене приходила пробуватись на роботу ...
138 Охват/переглядів
2026-04-05 18:29
Повідомлення №685
О! О) це ж я ще не писала, як до мене приходила пробуватись на роботу місцева баришня з села :) Раніше працювала зав клубом але злобна діловодша підловила її з подружанями, що вона на день села пили в клубі алкоголь і лишили пляшки в мусорці. І ні, на жодні думки мене це не наштовхнуло - то діловодша погана, а так все окіч.Привели її до мене в суботу - ну ніби поспілкувалися, я трохи поспіхом розказала що куди - бо Саша в цей час лагодив насос і я працювала як принеси-подай. Домовилися що в четвер прийде пробувати.Вже дорогою від мене вона моїй сусідці щось там казала що дофіга всього і думала що всі сири в один день робити треба буде. Мене це, звісно, на жодні думки не наштовхнуло.В понеділок скидаю деякі матеріали, відос з інсти з рецептом фети, статті. Всюди сердечка - все бачить. Вівторок - вони бухають бо в неї др.В середу вона мені обриває телефон посеред співбесіди бо їй хтось ляпнув щоб не приходила. Пише в вайбер - я відповідаю але ніхто ж не читає - продовжує наярювати. Знову ж - жодних дзвіночків в мене не дзвенить. Всі відпали походу.В четвер моя сусідка привозить мені 12л ( бо всі рецепти на 10л розраховані) молока по 40!!!!грн за літру, щоб ця баришня могла прийти потренуватися.Приходить ця баришня. Показую що де лежить, то-сьо. Кажу включай той відос в інсті і пробуй робити що і там. Якщо будуть питання - приходь. - А показати?- Там розкажуть кращеПішла займатися своїми справами. Через 5 хв заходжу - вона так і стоїть як її лишила. 0 питань, нічого. Каже я пішла. І всьо) звалює) Вобщєм вона думала що буде це ходити, я буду всі рецепти сама вивчати, а потім їй показувати. Сказати, що давай я пізніше прийду бо не встигну все подивитися? Ні)Спитати що не ясно по відео? Зачєм)Стати може загуглити самій що не ясно? То для слабаків)А я що) а я не вихователька в дит садку) Та й таке) тепер я сама більша гримза на селі))