Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тимчасово демобілізований. Оповіді ветерана
Додано 14 лип 2024

Тимчасово демобілізований. Оповіді ветерана

@oleksiykushner
Кількість підписників: 2 085
Фото: 1,360
Відео: 103
Посилання: 181
Опис:
Скажи мені, чий Крим, і я скажу, хто ти. Парамедик. Там, де треба.🫡
Джерело

Тимчасово демобілізований. Оповіді ветерана | Памʼятати того, хто вже не знами це для вас почуття чи дія? Щемке відч...

Логотип телеграм спільноти - Тимчасово демобілізований. Оповіді ветерана Тимчасово демобілізований. Оповіді ветерана @oleksiykushner
1 160 Охват/переглядів 2026-01-07 12:54 Повідомлення №1688
Памʼятати того, хто вже не знами це для вас почуття чи дія? Щемке відчуття гордості від того, що були знайомі, те яку роль відіграла ця людина у вашому житті, безмежний сум за тим недосказаним і недоробленим? Чи все ж «підсрачник»/стимул який нагадує ціну і цінність людського життя і змушує щось робити в посвяті чи в памʼять?І знаєте, немає правильної відповіді - ми різні, і кожен переживає втрату по своєму. Немає правильного способу поведінки як прийняти біль втрати, є лише одне - памʼять. Те, що ми повинні нести чи робити поки ми ще живі, адже і ті, кого немає живі доки ми згадуємо їх - у думці, дії чи пориві.Сьогодні Сашку 41 рік, і назавжди 38. Дякую, що був, є і будеш. Дякую, що надихаєш. Ми за тобою скучили, от чесно. Таких як ти хороших людей дуже мало, я більше не зустрів і, скоріше всього, більше не зустріну. Дякую тобі за усе. Як і обіцяв - і на цей твій День Народження від мене 10км для тебе, вибач за темп, снігу навалило як ніколи - да, я дурак, небезпечно, особливо на Рівненському шосе, але ж я обіцяв тобі… Ми памʼятаємо. Олександр Мартинюк, Мартенз, на щиті. Дякую за чин, з Днем Народження, друже. 🫡