⚡️ У зв’язку зі складною ситуацією в енергосистемі держави Укренерго дало команду запровадити на Рівненщині у понеділок, 19 січня, графік погодинних відключень електроенергії:💡підчерга 1.1 02.00-08.00, 11.00-16.00, 20.00-00.00💡підчерга 1.2 02.00-08.00, 11.00-16.00, 20.00-00.00💡підчерга 2.1 04.00-08.00, 11.00-16.00, 20.00-00.00💡підчерга 2.2 04.00-08.00, 11.00-16.00, 18.00-00.00💡підчерга 3.1 02.00-06.00, 08.00-14.00, 16.00-21.00💡підчерга 3.2 02.00-06.00, 10.00-14.00, 16.00-22.00💡підчерга 4.1 00.00-02.00, 08.00-11.00, 14.00-18.00, 21.00-00.00💡підчерга 4.2 00.00-02.00, 06.00-11.00, 14.00-18.00, 20.00-22.00💡підчерга 5.1 00.00-02.00, 06.00-11.00, 14.00-20.00💡підчерга 5.2 00.00-02.00, 06.00-11.00, 14.00-20.00💡підчерга 6.1 00.00-04.00, 08.00-14.00, 16.00-20.00💡підчерга 6.2 00.00-04.00, 08.00-14.00, 16.00-20.00☝️ Звертаю увагу, це попередньо запланований графік. Він може змінюватися в залежності від коригування доведених лімітів. Зі змінами графіку упродовж дня, а також номером вашої підчерги можна ознайомитись за посиланням:https://www.roe.vsei.ua/disconnectionsГоловна причина відключень – руйнування російськими агресорами енергетичної інфраструктури України.
⚡️ У зв’язку зі складною ситуацією в енергосистемі держави Укренерго дало команду запровадити на Рівненщині у неділю, 18 січня, графік погодинних відключень електроенергії:💡підчерга 1.1 08.00-12.00, 16.00-20.00💡підчерга 1.2 08.00-12.00, 16.00-20.00💡підчерга 2.1 00.00-04.00, 08.00-12.00, 16.00-20.00💡підчерга 2.2 00.00-04.00, 08.00-12.00, 16.00-20.00💡підчерга 3.1 04.00-08.00, 12.00-16.00, 20.00-00.00💡підчерга 3.2 04.00-08.00, 12.00-16.00, 20.00-00.00💡підчерга 4.1 00.00-04.00, 08.00-12.00, 16.00-20.00💡підчерга 4.2 00.00-04.00, 08.00-12.00, 16.00-20.00💡підчерга 5.1 04.00-08.00, 12.00-16.00, 20.00-22.00💡підчерга 5.2 00.00-04.00, 12.00-16.00, 20.00-00.00💡підчерга 6.1 04.00-08.00, 12.00-16.00, 20.00-00.00💡підчерга 6.2 04.00-08.00, 12.00-16.00, 20.00-00.00☝️ Звертаю увагу, це попередньо запланований графік. Він може змінюватися в залежності від коригування доведених лімітів. Зі змінами графіку упродовж дня, а також номером вашої підчерги можна ознайомитись за посиланням:https://www.roe.vsei.ua/disconnectionsГоловна причина відключень – руйнування російськими агресорами енергетичної інфраструктури України.
Окремі завдання сьогодні для ППО, для військових. Зараз від розвідки ми маємо інформацію, що росіяни готуються до нових масованих ударів. Ми чесно говоримо з партнерами щодо ракет для ППО, щодо систем, які так необхідні нам. Постачання недостатньо. Стараємося прискорювати, і важливо, щоб партнери нас чули. Багато робиться зараз на рівні Міністерства оборони України. Але все одно, будь ласка, звертайте увагу на повітряні тривоги. Будь ласка, допомагайте тим, хто поруч із вами, на самоті, хто потребує вашої підтримки. Міністерство внутрішніх справ розгортає більшу кількість Пунктів Незламності. Уряд працює з енергокомпаніями і з партнерами, щоб було більше обладнання та більше резервів. Але ключове – щоб світ про це не мовчав. Війни без тиску не завершуються. І саме через те, що тиску замало, росіяни все це роблять. Ми маємо це змінити. Я дякую всім, хто працює заради України. Я дякую всім, хто в бою, на позиціях, на чергуванні, на постах. Україна тримається на вашій ефективності. Слава Україні!
⚡️ У зв’язку зі складною ситуацією в енергосистемі держави Укренерго дало команду запровадити на Рівненщині у четвер, 15 січня, графік погодинних відключень електроенергії:💡підчерга 1.1 01.00-05.00, 09.00-13.00, 15.00-18.00💡підчерга 1.2 01.00-05.00, 09.00-13.00, 15.00-19.00💡підчерга 2.1 02.00-06.00, 10.00-13.00, 15.00-19.00, 21.00-00.00💡підчерга 2.2 02.00-06.00, 09.00-13.00, 15.00-19.00, 21.00-00.00💡підчерга 3.1 03.00-07.00, 10.00-15.00, 17.00-20.00💡підчерга 3.2 05.00-09.00, 11.00-15.00, 17.00-20.00, 22.00-00.00💡підчерга 4.1 00.00-02.00, 05.00-09.00, 12.00-15.00, 17.00-21.00💡підчерга 4.2 05.00-09.00, 11.00-15.00, 17.00-21.00💡підчерга 5.1 00.00-01.00, 06.00-10.00, 13.00-17.00, 19.00-22.00💡підчерга 5.2 00.00-01.00, 06.00-10.00, 13.00-17.00, 19.00-22.00💡підчерга 6.1 00.00-02.00, 07.00-11.00, 13.00-17.00, 22.00-00.00💡підчерга 6.2 00.00-03.00, 09.00-11.00, 13.00-17.00, 19.00-00.00☝️ Звертаю увагу, це попередньо запланований графік. Він може змінюватися в залежності від коригування доведених лімітів. Зі змінами графіку упродовж дня, а також номером вашої підчерги можна ознайомитись за посиланням:https://www.roe.vsei.ua/disconnectionsГоловна причина відключень – руйнування російськими агресорами енергетичної інфраструктури України.
Сьогодні весь день – звіти від Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко, наших урядовців, Офісу по ситуації в регіонах. Відновлювальні роботи, електрика, опалення – головні теми. Є громади, де ситуація досі надзвичайно складна. На жаль, зокрема, в частині міст і сіл прикордонних областей. У Києві ще тривають ремонтні роботи після удару, що відбувся позавчора. Головне завдання – відновити енергозабезпечення всіх будинків. І також на Київщині працюють майже 200 ремонтних бригад, активно допомагають ДСНС України. Дякуємо вам. Бровари, Васильків, Фастів, Бориспіль – там найскладніше. Багато зроблено, але досі ще значна кількість родин без електрики. Загалом по країні розгорнуті Пункти Незламності в усіх регіонах, залучені сили Укрзалізниці, Нафтогазу, інших наших державних компаній. Дніпровщина, Запорізька область, Харківщина, Донеччина – всюди наші енергетики зараз, ремонтні бригади, всі комунальні служби, які дійсно працюють, які дійсно роблять неймовірні і справді героїчні речі. Жорстка зимова погода додає складнощів, саме тому так непросто. Саме такою погодою росіяни і намагаються скористатись. Я дякую кожному й кожній в Україні, хто ось так, ремонтами, ось так, відновленням, попри все на захисті життя.
⚡️ У зв’язку зі складною ситуацією в енергосистемі держави Укренерго дало команду запровадити на Рівненщині у суботу, 10 січня, графік погодинних відключень електроенергії:💡підчерга 1.1. 05:00-08:00, 12:00-15:00💡підчерга 1.2. 05:00-08:00, 15:00-18:00💡підчерга 2.1. 04:00-08:00, 15:00-18:00💡підчерга 2.2. 08:00-12:00, 20:00-00:00💡підчерга 3.1. 08:00-12:00, 16:00-20:00💡підчерга 3.2. 08:00-12:00, 16:00-20:00💡підчерга 4.1. 08:00-12:00, 16:00-20:00💡підчерга 4.2. 08:00-12:00, 16:00-20:00💡підчерга 5.1. 12:00-16:00, 20:00-00:00💡підчерга 5.2. 12:00-16:00, 20:00-00:00💡підчерга 6.1. 00:00-04:00, 12:00-16:00, 20:00-22:00💡підчерга 6.2. 00:00-05:00, 12:00-16:00☝️ Звертаю увагу, це попередньо запланований графік. Він може змінюватися в залежності від коригування доведених лімітів. Зі змінами графіку упродовж дня, а також номером вашої підчерги можна ознайомитись за посиланням:https://www.roe.vsei.ua/disconnectionsГоловна причина відключень – руйнування російськими агресорами енергетичної інфраструктури України.
❄️ У зв’язку зі складними погодніми умовами скликав обласну комісію ТЕБ і НС.✔️ Серед іншого прийняли рішення про виділення додаткових ресурсів з матрезерву. Керівники РДА доповіли про ситуацію з дорогами в районах. Загалом вона контрольована. Хоча, як і раніше, залишаються складні ділянки. ✔️ Одна з них на трасі Київ-Чоп на підйомі біля села Турковичі, де через снігопад вже обмежено рух для вантажних транспортних засобів. Дав доручення розгорнути там пункт обігріву. ✔️ Рішенням обласної комісії ТЕБ і НС рекомендували обмежити рух вантажівок і на інших проблемних ділянках траси Київ-Чоп. Для боротьби зі стихією наразі залучено максимум машин і механізмів. Це не лише спецтехніка шляховиків, але й техніка громад та аграріїв. Закликаю включатися в роботу тих, хто цього ще не зробив. Після снігопадів синоптики прогнозують суттєве похолодання. Тож, відповідні служби оперативно мають розгронути по області Пункти Незламності, а громади – поінформувати про місце їх розташування. Сьогодні завдання у нас єдине, попри виклики природи, забезпечити на Рівненщині стабільну життєдіяльність.
Сьогодні Рустем Умєров на зустрічах у Туреччині: міністр закордонних справ Туреччини, далі – розвідка. І ми дуже стараємось у новому році відновити обміни, саме це – ключова тема в розмові з Туреччиною. Нам потрібне це сприяння, щоб повертати наших українців додому з російського полону. В минулому році обміни були активними, під кінець року, на жаль, загальмували, треба тепер відновити. Також Рустем кожного дня на зв’язку з американською командою та нашими партнерами у Європі – вчора, сьогодні. Ми готуємо формати, ми готуємо важливі зустрічі. Третє січня – зустріч радників із питань національної безпеки в Україні. Це перша така зустріч в Україні щодо миру. Європейські представники, плюс ми очікуємо американську команду онлайн. І 15 країн підтвердили, плюс представники європейських структур і НАТО. Далі 5 січня – буде зустріч військових, начальники генеральних штабів зустрінуться. Головне – це гарантії безпеки для України. Політично майже все готове, і важливо опрацювати кожну деталь, як гарантії працюватимуть у небі, на землі й на морі, якщо нам вдасться закінчити війну. А саме це – ключова мета для всіх нормальних людей. Шосте січня – зустріч на рівні лідерів: європейських країн лідери, Коаліції охочих. Ми готуємось зараз, щоб зустріч була продуктивною, і щоб підтримки стало більше, і щоб по гарантіях і по мирній угоді політичної впевненості стало більше. Дякуємо всім, хто нам допомагає.
🇺🇦 Взяв участь у підсумковій нараді у 2025 році під головуванням Премʼєр-міністерки України Юлії Свириденко. ✅ Головний висновок - спільними зусиллями влади усіх рівнів нам вдалося забезпечити життєдіяльність держави. У році, що минає, Рівненщина продовжувала бути надійним тилом. ✔️ 1,5 млрд грн передбачили місцеві бюджети області на пріоритетні видатки – підтримку Сил безпеки та оборони, потреби ветеранів та ВПО.✔️ Завершили будівництво нового корпусу обласного клінічного госпіталю, а також низки інших об’єктів – укриттів у лікарнях та закладах освіти, проводили реконструкцію шкільних харчоблоків. ✔️ Прийняли 37 евакопоїздів з Донеччини, це 519 людей. ✔️ Понад 100 фахівців супроводу ветеранів були працевлаштовані.✔️ 77 ветеранів отримали кошти на придбання житла, загальна сума - 184,16 млн грн. ✔️ Маємо 171 МВт розподіленої генерації – це когенераційні установки, сонячні електростанції та інші. ✔️ Передали громадам 38 шкільних автобусів.І це лише деякі цифри. Працюємо далі. Роботи багато.
✅ Взяв участь у виїзному засіданні позачергової сесії облради. Його провели в укритті нового лікувально-реабілітаційного корпусу обласного клінічного госпіталю. Локацію обрали невипадково. Адже саме передача нового корпусу на баланс госпіталю – ключове питання засідання. 🏗 Нагадаю, будівництво тривало 2 роки, фінансувала роботи програма підтримки України від Європейського Союзу Ukraine Facility.🤝 Дякую депутатам за злагоджену позицію. Це питання технічне, але разом з тим без нього неможливий подальший рух до повноцінного функціонування корпусу. Попереду ще деякі підготовчі роботи після чого лікувально-реабілітаційний корпус прийме перших пацієнтів. ✔️ Крім того, під час засідання обговорили перспективи іншого великого об’єкту - недобудованого спорткомплексу на Кулика і Гудачека у Рівному. У нинішніх реаліях ця потужна будівля може стати спортивно-реабілітаційним центром як для ветеранів, так і для людей з інвалідністю. А разом з тим – логічним доповненням до госпіталю. Домовилися створити робочу групу, яка працюватиме над цим питанням. 🇺🇦 Продовжуємо крок за кроком формувати на Рівненщині реабілітаційний хаб для ветеранів. Це одна з наших місій як тилового регіону.