Статистика telegram каналу - @oleggapich

2021-10-04

Олег ГАПІЧ райвійськадміністрація

Кількість підписників:
1224
Фото:
14700 
Відео:
562 
Посилання:
359 
Категорія:
Новини та ЗМІ
Опис:
Начальник Кам'янської районної військової адміністрації

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

2024-06-14
2024-03-30

Історія змін назви

Олег ГАПІЧ райвійськадміністрація
2024-07-14
Олег ГАПІЧ райвійськадміністрація
2024-03-30
Олег ГАПІЧ райвійськадміністрація
2024-03-12
Олег ГАПІЧ райвійськадміністрація
2024-03-06
Олег ГАПІЧ райвійськадміністрація
2024-02-29
Олег ГАПІЧ райвійськадміністрація
2024-02-26
Олег ГАПІЧ райвійськадміністрація
2024-02-22
Олег ГАПІЧ райвійськадміністрація
2023-11-21
Олег ГАПІЧ райвійськадміністрація
2023-10-25
Олег ГАПІЧ райвійськадміністрація
2023-10-21
Олег ГАПІЧ райвійськадміністрація
2023-10-02
Олег ГАПІЧ райвійськадміністрація
2023-09-28
Олег ГАПІЧ райвійськадміністрація
2023-04-03
Олег ГАПІЧ райвійськадміністрація
2023-03-28
Олег ГАПІЧ райвійськадміністрація
2023-01-29
Олег ГАПІЧ райвійськадміністрація
2023-01-26
Олег ГАПІЧ райвійськадміністрація
2023-01-24
Олег ГАПІЧ райвійськадміністрація
2023-01-02
Олег ГАПІЧ райвійськадміністрація
2022-12-17
Олег ГАПІЧ райвійськадміністрація
2022-12-15

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25

Стіна канала Олег ГАПІЧ райвійськадміністрація - @oleggapich

Вітаємо спортсменів-кам’янчан зі здобутками на Чемпіонаті України з академічного веслування. Минулого тижня Чемпіонат України проходив у місті Києві на спортивній базі «Зеніт» (Труханів острів).
П’ятеро вихованців Кам`янської ДЮСШ №1 завоювали дев`ять нагород, вісім з яких найвищого ґатунку. Три золоті медалі в активі Максима Семенова, по дві здобули Марк Гайдар та Кирило Фурс, одну має Богдан Таран. "Бронзу" виграла Софія Костогриз. Спортсменів тренують Наталя Губа, В`ячеслав Стефашин, Євген Крохмаль, Юрій Родіонов, Костянтин Тимко.
Вітаємо наших спортсменів та пишаємося їхніми перемогами!
Фото до посту
121
24-07-21 10:21
Виконуюча обов’язки начальника відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Кам’янської райдержадміністрації Аня Копичинська взяла участь в роботі онлайн-наради щодо виконання наказу Міністерства культури та інформаційної політики України від 16.05.2024 № 363 “Про визнання такими, що не підлягають занесенню до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, об’єктів культурної спадщини", яку провела начальник управління культури, туризму, національностей і релігій ОДА Наталія Першина зі структурними підрозділами райдержадміністрацій, виконавчих комітетів сільських, селищних, міських рад, які визначені спеціально уповноваженими органами у сфері охорони культурної спадщини.
В ході наради обговорювалось питання про усунення з публічного простору знятих з обліку об'єктів культурної спадщини, згідно Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії».
Відділ освіти, охорони здоров’я,
культури та спорту
райдержадміністрації
Фото до посту
302
24-07-20 10:23
Взяв участь онлайн у брифінгу за участі представників Офісу Президента України, голів обласних та районних військових адміністрацій.
Також до засідання долучилися голова районної ради Максим Чехута та сільські, селищні, міські голови Кам’янського району.
Під час брифінгу обговорювали питання забезпечення потреб енергосектора та підготовки до осінньо-зимового періоду 2024-2025 року.
Спільними зусиллями вживаємо всі можливі заходи, спрямовані на підтримку сталого та ефективного проходження нового опалювального сезону та покращення енергетичної безпеки.
Всі окреслені під час засідання завдання взяті до виконання.
Працюємо на Перемогу!🇺🇦
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
266
24-07-19 10:19
17 липня 2024 року за ініціативи департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації в приміщенні Кам'янської райдержадміністрації відбувся семінар на тему «Презентація цифрової екосистеми DREAM, можливості системи, переваги та перспективи».
Провела семінар регіональна менеджерка проектного офісу DREAM по Дніпропетровській області Ірина Гайдаш.
У заході взяли участь відповідальні особи по роботі з екосистемою DREAM від територіальних громад Кам’янського району та фахівці Кам'янської райдержадміністрації.
Після вітального слова Ірина Гайдаш представила учасникам семінару Дизайн-сесію щодо ефективності впровадження системи DREAM.
Наразі наша держава зазнала багато збитків. Безліч об’єктів зруйновано та потребує відновлення. Система DREAM уніфікує всі дані стосовно об’єктів відновлення, створює банк публічних інвестиційних проектів для залучення іноземних коштів, робить відновлення видимим та прозорим для представників органів влади, громадян, міжнародних партнерів і донорів.
Друга частина семінару пройшла у форматі практичного кейсу стосовно можливостей екосистеми DREAM.
Наприкінці семінару була організована сесія «запитання-відповіді». В ході конструктивного діалогу учасники семінару отримали відповіді на актуальні питання та практичні поради щодо ефективної роботи з екосистемою DREAM.
Проведений семінар був змістовним, своєчасним, інформаційним та здатним надати поштовх для подальшої ефективної роботи об’єднаних територіальних громад Кам’янського району.
Працюємо далі.
301
24-07-18 11:38
Сьогодні в Кам’янському РТЦК та СП провів робочу зустріч з т.в.о. начальника Кам’янського РТЦК та СП Віталієм Смірновим, де обговорили проблемні питання роботи РТЦК та СП та організацію проведення мобілізації.
Також ознайомилися з роботою комісії по розгляду надання військовозобов’язаним відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період.
Визначилися з подальшими кроками організації оперативної роботи РТЦК та СП.
Окремі визначені проблемні питання будуть негайно вирішені.
ПРАЦЮЄМО! 💙💛
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! 🇺🇦
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
295
24-07-17 09:35
З початку року на водоймах Кам’янського району загинуло 7 осіб. Основною причиною трагедій на водних об’єктах стало необережне поводження під час відпочинку та недотримання правил безпеки.
❗️До того ж на території району відсутні офіційно визначені місця для купання.
Фахівці ДСНС кожного дня проводять роз’яснювальну роботу з населенням щодо попередження виникнення нещасних випадків та травматизму громадян на воді.
Лише з початку червня по теперішній час рятувальниками було проведено 111 рейдів на дану тематику.
Тож працівники Служби порятунку закликають постійно бути обережними та уважними, а також дисциплінованими поблизу водойм. Не купатися поодинці, не підходити до крутих, а також зарослих сухою рослинністю берегів, не запливати за буйки та не відпочивати у місцях де встановлені забороняючі знаки, не підходити до водойм у нетверезому стані, а також не заходити у місця з наявністю швидкої течії.
Особливу увагу біля води необхідно приділяти дітям: ніколи не залишати їх без нагляду, не дозволяти активно гратися у воді, відпливати від дорослих та пірнати.
Пам’ятайте, вода ніколи не пробачає помилок. Невинний жарт або гра на воді може перетворитися на трагедію. Першою умовою та запорукою безпечного відпочинку є дотримання правил та заходів безпеки під час відпочинку.
Будьте обережні та уважні, а у разі надзвичайних ситуацій телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»!
Відділ взаємодії з правоохоронними органами
та цивільного захисту райдержадміністрації
908
24-07-16 08:52
З нагоди Дня Української Державності поклав квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку в районному центрі м. Кам’янське. Цей день завжди особливий, адже нагадує про те, наскільки важливо пам'ятати та шанувати нашу історію, наше коріння та тих, хто боровся за нашу свободу.
Усі громади району відзначили цей день проведенням урочистостей, патріотичних акцій, виставок та флешмобів. Всі ми об'єднані спільною метою – вшанувати нашу державність і національну єдність.
День Української Державності – це не просто свято, це символ нашої непохитності, нашого прагнення до свободи та незалежності. І сьогодні ми з гордістю можемо сказати: ми – українці, і ми любимо свою країну!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
308
24-07-15 10:03
Доброго ранку!🇺🇦
🔹️Триває плідна співпраця громад з благодійними фондами та організаціями.
Благодійники з БФ «Право на захист» днями завітали до Верхньодніпровської міської та Саксаганської сільської територіальних громад.
🔸️У Верхньодніпровській ОТГ  фахівцям із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг представники організації передали 2 ноутбуки та 2 багатофункціональних пристрої для підтримки у проведенні просвітницької роботи в сфері попередження насильства в сім’ї та гендерно-зумовленого насильства.
🔹️В Саксаганській громаді БФ "Право на захист" надали  Центру надання соціальних послуг офісне обладнання для облаштування віддалених  робочих місць для фахівців з соціальної роботи та індивідуальні засоби реабілітації для поповнення пункту прокату відповідних засобів, який функціонує при установі.
ПІДТРИМУЄМО ОДИН ОДНОГО!💙💛 ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!🇺🇦
Фото до посту
312
24-07-14 05:03
За минулу ніч у нашому небі були знищені майже 30 «шахедів». Дякую всім воїнам мобільних вогневих груп, авіації наших Повітряних сил та зенітним ракетним військам. Ваша влучність, хлопці, – це буквально життя для України. 
Чим ближче до зими, тим більше буде російських намагань зробити удари потужнішими. Усім нам в Україні важливо бути ефективними на сто відсотків. Попри всі складнощі. Попри всю втому. Попри будь-які намагання послабити Україну. 
Повага і слава всім, хто бʼється заради держави, усім, хто допомагає та працює, щоб Україна могла захищати й захистити незалежність. Це залежить від кожного, кожної, хто стійкий. Від усіх, хто ефективний. Від кожного й кожної, хто може додати і додає Україні сили, перспектив. Будь ласка, використовуйте кожну можливість, щоб посилити нашу державу.
Слава Україні!
113
23-11-18 20:01
Доброго вечора!🇺🇦
🔹️Завершуємо робочий тиждень, протягом якого пріорітетним завданням залишалось надання допомоги у матеріально-технічному забезпеченні нашим військовим, поліпшення умов несення служби в місцях дислокації, яке вирішували спільними зусиллями.
🔸️Також, на постійному контролі були питання легалізації зайнятості населення та наповнення бюджетів всіх рівнів, соціальної захищеності вразливих верств населення, нарахувань та виплат державних соціальних допомог.
🔹️Нагадую про необхідність дотримуватись вимог комендантської години та не нехтувати сигналами про оголошення повітряної тривоги!
ВІРИМО В ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ!🇺🇦
ТИХИХ ВИХІДНИХ!💙💛
263
23-11-17 16:59