Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Old School ✙
Додано 02 вер 2021

Old School ✙

@oldschoolpravda
Кількість підписників: 17 535
Фото: 8,510
Відео: 3,330
Посилання: 2,810
Опис:
Памʼятаємо стару школу
Джерело

Old School ✙ | А то ще вб'є когось" - США тепер роблять акцент на "надмірний тиск" за...

Логотип телеграм спільноти - Old School ✙ Old School ✙ @oldschoolpravda
8 510 Охват/переглядів 2026-03-14 20:04 Повідомлення №14173
"А то ще вб'є когось" - США тепер роблять акцент на "надмірний тиск" замість уламківМова про гранату М111 з пластиковим корпусом, з аналогом A-IX-1 та алюмінієвою пудрою в якості вибухової речовини. Дехто вже назвав цю гранату термобаром (нагадаю, що всі, хто жме більше за тебе - на стероїдах, а все що з алюмінієвою стружкою - це термобар), але класичного термобаричного ефекту, з розпиленням рідини та підривом, ця граната не дає. По суті, це наступальна граната, умовна РГН, де уламку теж немає, корпус знищується швидкісною вибухівкою.В цілому, логічно, М111 і називається "наступальна граната", де і потрібен мінімум уламків, тому питань немає. Що до ефекту цього супер тиску - треба перевіряти, наприклад, скинути пару таких на пидорів. Це перша нова граната Армії США з 1968, і зробили її, як заявляють, "відштовхуючись від реалії війни, де багато боїв в хатах з тонкими стінами, які прошиваються уламками, а це небезпечно" (читай - гліняні хати в черговому Нафтостані). Ну, реалії війни можуть швидко змінитись, і в обороні не завадять потужні уламкові гранати, проте добра новина в тому, що популярні М67 ніхто у вояків не забирає.