Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Old School ✙
Додано 02 вер 2021

Old School ✙

@oldschoolpravda
Кількість підписників: 17 535
Фото: 8,510
Відео: 3,330
Посилання: 2,810
Опис:
Памʼятаємо стару школу

👥 Кількість підписників

17 535
Середній/День:: -12
Середній/Тиждень:: -188
Середній/Місяць:: -890

👁️ Середній перегляд на повідомлення

6 003
Середній/День:: 11,600
Середній/Тиждень:: 5,419
ERR: 34.23%

📊 Кількість повідомлень на день

3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 4.4
Середнє за день: 3

Історія змін лого

Історія змін назви

Old School ✙ 2024-05-02
Old School Ukraine ✙ 2023-01-14
✙ Old School Ukraine ✙ 2022-12-10
Old School Ukraine 2022-08-21

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 4,400 26-06-22 18:59
Що з поляками: яскравий приклад, як не можна будувати національний міф💬 В окремому дописі я писав про те, що не можна поступатись претензіям Польщі, і що цієї ситуації в цілому було не уникнути. Зараз же я просто деталізую думку за двома напрямками: чому цього було не уникнути та чому саме зараз.Навроцький та Волинська трагедіяЗ 2009 року Навроцький працював в Інституті національної пам’яті — закладі, який безпосередньо займався Волинською трагедією. Саме Навроцький входив до групи, яка ніби мала встановити всі факти трагедії. Неформально ж це період коли партія PiS почала створювати об’єднавчий популістичний міф про Волинську трагедію (ще раз, я не заперечую трагедію, як провину обох сторін, я заперечую політизовану польську інтерпретацію), що був одним з елементів політичної кампанії для повернення PiS до влади у 2015 році. Потім Навроцький працював директором музею Другої світової, де здогадаєтесь яку експозицію найбільше просував?З 2021 року Навроцький вже був призначеним директором Інституту національної пам’яті, а політизація Волинської трагедії досягала абсурдних і від того загрозливих масштабів, де кожен виборчий цикл кількість жертв зростала з 7 до 20, потім 50 і 100, і вже є заяви про 200 тисяч.Обсяги спекуляцій змушували політиків звертати увагу/ реагувати, а політичних опонентів PiS жити в межах конструкту, створеного PiS, а від того в менш зручному положенні. Якщо простіше, то поляки самі повірили у свої спекуляції, а заперечити означало б «зрадити Польщу».🔗 Згідно з дослідженнями, якщо у 2008 році 59% опитуваних «щось чули про Волинську трагедію», то у 2023 році це вже 92%.До цього основним об’єднавчим зовнішнім міфом був Катинський розстріл, але через те, що він «суспільно-консенсусний» та історичний, в електоральних цілях його було важко використовувати.Отже, політична кар’єра Навроцького тісно пов’язана зі спекуляціями на історичній пам’яті.Чому саме зараз?Одним із тих, хто вигадував цифри жертв зі стелі, власне, був і Навроцький, який «як історик» заявляв нібито про нові факти, а далі з посиланням на нього політики використовували це як спекулятивну тезу.Однією з вимог була ексгумація жертв Волинської трагедії з розумінням, що Україна не  хоче цього робити, щоб не перетворювати це на польське шоу. Проблема в тому, що кожні відкопані рештки, навіть якщо замість 100 тис. знайдуть 10, польською пропагандою щоразу будуть подані в спекулятивному вигляді. Тому позиція України полягала в тому, щоб формувати спільну історичну пам’ять та примирення щодо трагедії. Але Варшаві цього було мало і конфлікти загострювались.Зрештою Україна почала надавати з минулого року дозволи на ексгумаційні роботи.🔄 Але виявилось (для поляків), що процес не дає необхідного політичного результату, бо перші місця ексгумаційних робіт, — це саме ті місця, на яких наполягали поляки, про «тисячі поховань», — спростовують твердження про масовість, про яку так сильно зазначали поляки.Міф розпадається — якість роботи Навроцького в Інституту пам’яті під питаннямУ вересні 2025 року в селі Садове на Тернопільщині ексгумаційні роботи виявили поховання 42 жертв трагедії. У квітні 2026 в селах Воля та Острівки були виявлені окремі випадки поховань, а в березні 2026 в селі Угли на Волині в місцях, де поляки стверджували, що мали бути масові поховання, взагалі не було виявленожодної жертви трагедії.Тобто ексгумацію хоч і продовжують використовувати як політичну спекуляцію, але вона в кінцевому підсумку дає зворотний ефект, бо заяви про сотні тисяч Навроцького та Інституту під його керівництвом не відповідають дійсності, а отже міф може розсипатися.І тут просто знаходиться привід, щоб підірвати відносини (бо, очевидно, тепер невигідні для Навроцького ексгумаційні роботи загальмуються через напругу у відносинах) і таким чином до виборів не буде достатньо кейсів для підтвердження псевдоісторичної роботи президента в Інституті національної пам’яті.Плюс потреба відволікти увагу від постійних скандалів самого Навроцького: від снюсу, незрозумілих заяв та історій про привласнення квартир пенсіонерів до наміру підставити прем’єра Туска, який мав би або підписати позбавлення нагород Зеленського, і тоді його авторитет серед європейських лідерів впав би, або, якщо не підписати, то PiS отримує шанс спекулювати, що він «на боці українців», як до того розповідали, що Туск маріонетка Берліна на минулих виборах, але це не спрацювало.➡️ Тому абсолютно правильним було не чекати, поки Туск постане перед вибором, а відіслати на адресу Навроцького нагороди самим і таким чином позбавити Навроцького та PiS можливості поставити Туска в незручне положення.Тож ті, хто створював міф і спотворював історичну пам’ять у Польщі, настільки повірили у власні маніпуляції, що, вимагаючи ексгумації як доказу, за результатом самого процесу можуть підтвердити, що власне заяви про масштаби й те, що переважно виключно поляки постраждали, — є маніпуляціями. Все це відбувається на очах незалежних істориків, що за цим спостерігають. А отже 15 років «роботи» Навроцького виявляться фейком.Тож тому було не уникнути конфлікту, оскільки Навроцький шукав просто привід. Щоб ці процеси зірвати потрібно що зробити? Створити кризу і перевести все знову з домовленостей, за результатами чого, власне, і відбувається тепер невигідна Навроцькому ексгумація, в емоційне шоу.Resurgam Приєднуйся
👁 4,750 26-06-18 21:19
🛑 Медіа повністю замовчують жахливий незалежний звіт про масові зґвалтування британських дівчатУ Великій Британії 16 червня 2026 року опублікували повний 219-сторінковий незалежний звіт Rape Gang Inquiry. Звіт, підготовлений за участі жертв, свідків та активістів, розкриває один із наймасштабніших скандалів сучасної Європи. За оцінками, понад 250 000 білих британських дівчат протягом десятиліть (з 1950-х років) стали жертвами організованих ґвалтівницьких банд, переважно пакистанських мусульман (87-95% злочинців у проаналізованих випадках були мусульманами). Злочини відбувалися у 149 районах країни. Багатьом жертвам було лише 11–12 років, більшість з них зазнавали насильства, їх знімали на відео для шантажу.Релігія та раса були ключовими мотивами злочинів. Гангстери свідомо обирали вразливих білих британських дівчат, бо вважали їх «доступними», «нечистими» та нижчими за статусом. Жертв називали «white trash» та «English pig-dogs», напували наркотиками, ґвалтували групово, торгували ними, записували злочини на відео. Багато дівчат розповідали про кімнати тортур, де використовували розбиті пляшки, бити і інші предмети. Одну з жертв змусили зайнятися сексом із собакою. Найчастіше застосовувалися побиття, удушення, опіки сигаретами, сечовипускання. Декого возили до інших міст і навіть за кордон для примусових "ісламських шлюбів", декого змушували приймати іслам. Мусульманських дівчат з місцевих громад майже не чіпали — через поняття «честь» громади.Найстрашніше — системне прикриття. Поліція, соціальні служби, місцева влада, політики та навіть мусульманські громади десятиліттями ігнорували сигнали або прямо перешкоджали розслідуванням. Причина — страх звинувачень у «расизмі» та бажання зберегти «міжкультурну згоду». Тепер те саме роблять і головні медіа Британії: майже повна тиша, жодних гучних заголовків, мінімальне висвітлення. Інформація поширюється лише через соцмережі (особливо X) та незалежні джерела.Банди пакистанців роками діяли у 149 муніципалітетах країни. Найбільш сумнозвісним стало місто Ротерем, де пакистанці зґвалтували кожну шосту дівчину.Це не поодинокі випадки, а організована система, яка тривала десятиліттями. Звіт називає це одним із найгірших злочинів проти власного народу в історії сучасної Британії. І попереджає: подібне може відбуватися (і ймовірно відбувається) в інших країнах Європи через ті самі причини — масову імміграцію, політичну коректність і страх правди.Ознайомитися зі звітом та свідченнями жертв можна за посиланням.Темна Академія
👁 4,370 26-06-18 01:46
Ну і давайте зараз дійдемо висновку, яким був результат кампанії Трампа в ІраніЗазвичай є дуже простий лакмус - факт виконання поставлених та, головне, публічно оголошених задач та цілей СВО. До прикладу, філігранна операція Буря в пустелі, який передував Щит в пустелі, була абсолютним успіхом, тому що Буш старший виконав оголошені ним задачі - звільнення Кувейту, безпека Саудівської Аравії та знищення наступального потенціалу Саддама. Все це було виконано та навіть перевиконано, Хусейна не скинули бо і не планували (а не завадило б), і операція була проведена зразково, з максимальною перевагою у силах, що, нажаль, зіграло проти Кувейту - поки одинадцять друзів Буша приймали закони и накопичували сили, Ірак майже півроку грабував та нищив Кувейт.Тепер беремо Трампа, який необережно пездонув, що змінить режим в Ірані (Кріс Кеппі тоді підкреслив, що тепер доведеться вивозити за базар), а також знищить ядерку, яка от-от з'явиться/вже є, Дональд так і не визначився. Також вимагав припинення репресій проти іранського народу, обіцяв винести весь ракетний потенціал, ліквідувати іранські проксі, а потім ще й пішла бійня за Ормузьку протоку (але в офіційних задачах цього не було). Як результат, Трамп досяг аж ніхуя, Хаменеї замінили на Хаменеї, ракетний потенціал не знищено, людей все одно репресують, проксі так і залишились, а від аятол добились тільки відкриття Ормузької протоки, яка і так була відкрита до початку операції, і контроль все одно залишається за Іраном.Звісно, США та Ізраїль завдали незрівнянно більше втрат Ірану, ніж Іран - їм, але нажаль, війна це не махач за гаражами, де "у кого їбало більше розбите, той і програв". За таким принципом і Росія у нас виграє, але от згідно поставлених Путіним задач, стратегічна перемога за нами ще з 2022 року, тому що ми не дали нас окупувати, поставити маріонеткову владу, перетворити нас на частину ресурсної федерації та репресувати всіх націоналістів. Ігнорувати слова Трампа "бо він завжди несе херню" теж не вийде, бо він президент та верховний головнокомандувач. Тому я ніяк не можу сказати, що США перемогли, добились своїх задач або хоча б не програли, хоча я з самого початку вірив в силу Дядька Сема та був впевнений, що утюжить Іран з усього - це лише початок великої складної операції, як і було в Іраку, а не вся операція. Тепер Трамп похилить голову, кашляне 300 мільярдів данини/репарацій, і буде думати, що сказати родичам загиблих вояків, заради чого все було. В той час як Іран отримав амплуа Роккі, який вистояв, літаки з китайською допомогою туди вже регулярно залітають, а Ормузька протока стала заручником на випадок всіх майбутніх розборок.Трамп дуже любить наслідувати Путіна та вчитись у нього, але здається, тут вже Путіну доведеться повчитись у Трампа. Як проковтнути гірку пілюлю, похилити голову і намагатись хоч якось продати результати провальної кампанії як перемогу (звісно, я тут не порівнюю, тому що у Путіна справжня катастрофа, на відміну від США).Але головне питання, чи довго протягне ця домовленість з Іраном? Чи дійсно завершилась війна? Тому що США на Близькому Сході, вони як сифіліс - завжди повертаються.
👁 5,750 26-06-14 22:31
Премʼєр-міністр Пакистану Shehbaz Sharif…Після інтенсивних переговорів ми з радістю оголошуємо, що Мирна угода між Сполученими Штатами Америки та Ісламською Республікою Іран укладена. Обидві сторони оголосили про негайне та постійне припинення військових операцій на всіх фронтах, включно з Ліваном.Офіційна церемонія підписання відбудеться в п’ятницю, 19 червня, у Швейцарії.Ми хотіли б подякувати Сполученим Штатам Америки та Ісламській Республіці Іран за їхню відданість пошуку дипломатичного рішення конфлікту. Ми також хотіли б висловити щиру вдячність нашим братам у цих зусиллях з посередництва, видатному керівництву Катару, за їхню підтримку в досягненні цієї угоди. Я також особливо дякую візіонерському керівництву Королівства Саудівська Аравія та Республіки Туреччина за їхній величезний внесок у цьому напрямку.З угодою, що тепер діє, посередники сприятимуть серії зустрічей цього тижня. Ці попередні обговорення щодо впровадження закладуть основу для технічних переговорів та офіційної церемонії підписання.
👁 4,680 26-06-12 13:59
🖥 Зеленський озвучив деталі армійської реформи👥 Президент представив ключові елементи майбутньої реформи армії. Зміни торкнуться грошового забезпечення, умов контрактів та порядку служби.💼 Базове грошове забезпечення складатиме 30 тисяч гривень. Зарплата піхотинця-штурмовика становитиме від 300 до 460 тисяч гривень на місяць, тобто від 7 до 10 тисяч доларів. Суми лишаються на рівні раніше озвучених показників.👤 Держава планує суттєво збільшити рекрутинг іноземців. За планами уряду, понад 50% штурмовиків та піхотинців мають складати іноземні бійці. Передбачається, що саме високе грошове забезпечення має стати головним стимулом для залучення легіонерів.🗒 Запроваджуються три нові формати служби:🛑піхотно-штурмовий – на 10 або 14 місяців;🛑бойовий – на 24 місяці;🛑базовий – для логістичних і технічних спеціальностей на 24 місяці.🖋 Кожен військовослужбовець заздалегідь знатиме свій підрозділ, посаду, термін служби та розмір оплати. Після завершення контракту гарантуватиметься відстрочка від мобілізації – не повне звільнення, а саме відстрочка.↗️ Для СЗЧ знову відкриють обмежене в часі вікно повернення. Передбачається можливість самостійно обрати підрозділ і командира.💬 Як вважаєте, чи здатна ця реформа реально змінити ситуацію з комплектуванням армії? Пишіть свої думки в коментарях.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Підтримати нас
👁 5,440 26-06-08 21:47
Два нардепа накатали заяву (перший скрін) на військового за протиправні дії, розпалювання ворожнечі та дискримінацію за національною та релігійною ознаками. Власне «протиправні дії» можете бачити на відео. Хлопець каже - не хочу мігрантів, я не за це 3 роки воював, багато моїх побратимів мають таку само думку. Немає закликів різати чурок, палити їхні храми і тих, хто їх сюди везе. Але на думку цих двох (запамʼятайте ці фізіономії на 3 скріні) «обранців народу» – у них немає більше роботи, крім як доганяти військовослужбовця за стримані висловлювання своєї громадянської позиції. 2 бісящихся з жиру, по столичним кабакам, організма, вирішили, що у них є якесь право диктувати військовому, що можна казати, а що ні. Що у МВС дуже мало роботи, і він у пріоритетному порядку має займатись цькуванням військовослужбовця. Звідси виникає питання: чи заслуговують такі кадри на мандат, і чи не краще їм буде у якомусь із штурмових полків? Питання риторичне, але на справедливість не розраховуйте. Варто лише нагадати, що існує великий світоглядний розрив між тими, хто дорвався до корита і відчув себе повелителями життя, і тими, хто відчуває відповідальність за майбутнє цієї держави та Нації. Якщо другі не будуть солідаризуватись та висловлювати свою позицію, то не дивуйтесь, коли за вікном побачите маленьку росію, з охуївшими чінушами небожителями і їхніми цепними псами. І не забуваєм, що ввезення мігрантів це лише кацапське іпсо, вигадана проблема, яка нам не грозить. А якщо сумніваєшся, то заява переконає.
👁 6,610 26-06-05 18:57
Новий аналоговнєтний виріб під назвою «Торт».Це оптоволоконноа котушка управління БпЛА.Цікаво, що вона виконує одразу кілька функцій. Вона не лише забезпечує управління дроном через оптоволоконний кабель, а й використовується як елемент підвісу корисного навантаження та посадкова платформа.Судячи з документації, доступні варіанти з довжиною кабелю від 5 до 50 км. При цьому маса виробу зростає від 635 грамів до 3,65 кг залежно від довжини оптоволокна.Окремо зазначено, що конструкція може модернізуватися під потреби замовника, а всередині котушки можуть розміщуватись додаткові компоненти.Також окупанти заявляють, що використання такої котушки дозволяє знизити ймовірність обриву волокна приблизно на 70% у порівнянні з іншими рішеннями. Наскільки ці цифри відповідають реальності — покаже практика.Схоже, що найближчим часом подібні вироби можуть почати масово з'являтися і безпосередньо на ЛБЗ та в тилу, тому варто мати це на увазі під час роботи.Поділитися новиною| Звʼязок з адмінамиІнстаграм | Міни та кава з канапками!
👁 6,330 26-06-04 13:29
✍️Підбірка цікавих новин🥊UFC. Шон Стрікленд не зможе потрапити на турнір промоушену у Білому домі, який пройде 14 червня. Турнір закритий, вхід по квитках. Але Шон до цього видав порцію критики Трампу, Ізраїлю та коментував справу Епштейну. Тому на турнір не попаде. Шон образився на це і прокоментував у притаманному собі стилі: 🗣️«UFC у Білому домі з Нетаньяху в першому ряду — це справжній грьобаний смітник. Якщо чесно, мене там забанили. Але коли ти стебнеш господарів Америки, вони, як правило, включають дріб'язкову відповідь. І під господарями Америки я маю на увазі Ізраїль. Єдиний американський чемпіон-чоловік, якого забанили у Білому домі за те, що я назвав Трампа шісткою Нетаньяху. Це не просто моя думка, це, блядь, факт».🔥Боротьба. Бен Аскрен повертається! Людина, яка пережила трансплантацію обох легень, повертається у спорт! Аскрен виступить на 11-у турнірі бірцівської ліги RAF, який пройде 18 липня. Це справжнє чудо. У лікарні у Бена 4 рази зупинялося серце. Важко було повірити, що він просто виживе, а він ще й у спорт повертається. Суперником Бена на бірцівському килимі стане белал мухаммад.🥊UFC. У промоушені новий трештокер – важковаговик Джош Хокіт. Нещодавно він «відзначився» на конференції, зачепивши Перейру і потім Топурію, а зараз дісталося русаку павловічу. сірьожа запропонував Хокіту побитися на турнірі UFC у Китаї. Хокіт відповів коротко: «На хуй Китай разом із тобою, виродок».🥊Бокс. Продавший душу та дупу русакам рой джонс накидає по «повістці дня», до сих пір критикуючи Усика. Тепер він заявив, що у ту ніч (мова про бій Усик – Верхувен) Давід Бенавідес побив би Усика. Багато розповідав, який він геній і розбирається у боксі, але в кінці натиснув на задню передачу, пояснивши, що мова саме про «ту ніч». Мовляв, хто зна, як воно було б у інший вечір боксу. Із всіх руснявих мудаків, реально можу виділити Бівола. Не шукаю «хороших руських» - він відповідав про Усика по факту. Коли навіть його «журналісти» у питаннях наштовхували: ну Усик же тепер не кращий боксер, ну його ж спадщина під питанням, Бівол відповідав чітко: Усик – легенда, так, я можу назвати його легендою. Тричі асболют без поразок, він – в історії боксу. 🤝🦁Товариство! Працюємо з котами для вас, не покладаючи рук-лап. Тому, якщо буде можливість та бажання замотивувати працювати нас ще більше, можна ось сюди: 4149629376788014🤝Обіцяємо витратити все не на кошачу м'яту, віскарь та онліфанс, а на потрібні речі, бо тимчасово переживаємо з котанами буремні часи.
👁 4,610 26-06-01 14:07
🏹 Кацапи повністю провалили травень — найгірший приріст окупованої території починаючи з жовтня 2023-го, коли ворог розпочав стратегічну наступальну операцію на більшості ділянок фронту🗺 Згідно з нашою мапою, за травень противник окупував всього 14 кв км української території. Хоча варто розуміти, що в цілях безпеки ми показуємо просування Сил Оборони України із затримкою, тому без конкретики, але готові заявити, що це перший місяць за останні роки після "Контрнаступу 2023", коли приріст окупованої території для кацапів став від'ємним.🔄 Війна входить в новий етап і для Української держави важливо не втратити ініціативу. На щастя, є хороші кадрові зміни — новий Міністр Оборони Федоров, новий командувач УВ "Схід" Ніколюк, дуже багато толкових комкорів та комбригів стають на посаду, а багатьох проблемних забрали кудись на підвищення. Хочеться, щоб ці тренди тривали і надалі.🇷🇺 Цікавим фактом є приріст штурмових дій — на 37.5%. Маємо рекорд у більше ніж 7000 атак. Але результату великого нема, бо кацапська армія продовжує деградувати на тактичному рівні. Нам постійно надають відео, де кацапи проводять в кращому випадку штурмові дії двійками, а дуже часто 1 кацап штурмує в соло. Але поки він дійде, то по ньому прилетить все.👀 Тенденція з інфільтраціями залишається, але суттєво виросла реакція Сил Оборони на проникнення противника — їм все складніше здійснити флаговтик чи накопичитися.🤷🏻‍♂️ На жаль, проблемною залишається ситуація в Костянтинівці і перспективи для міста далеко не найкращі.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Підтримати нас
👁 7,660 26-05-26 13:38
У перервах між утюженням багатоповерхівок в Газі та вторгненням в міжнародно визнані території сусідського Лівану, уряд Ізраїлю вирішив висловитись з приводу наших внутрішніх справТа звісно, їх цікавлять події 80-річної давнини, війна, повʼязана з геноцидом євреїв в Європі. Єдиним геноцидом в світі, нагадаю вам (як вважає Ізраїль, тому що ЖОДЕН інший геноцид він не визнає - ні Голодомор, ні геноцид вірмен чи камбоджийців). Бо, мабуть, має існувати лише один геноцид, щоби victim card працювала як треба.Якщо вони так люблять згадувати старі часи, нехай згадають Червоний терор та Перший Голодомор, коли в складі Політбюро ЦК РКП(б) у 1922–1923 роках було 42% євреїв (крім них були росіяни та один грузин). Вирізанням всіх неугодних в Криму займався єврей Бела Кун, систему ГУЛАГів придумав НКВДшник Нафталій Аронович Френкель.Нехай Міністерство внутрішніх справ Ізраїлю опублікує ці дані на своїх сторінках, а також пару відосів, де в Єрусалимі плюють на монахинь з місцевих християнських храмів. Або той факт, що в Ізраїлі назвали вулицю на честь вбивці Петлюри.Якщо їх дуже цікавить минуле, давайте пориємось в ньому разом, з усіма фактами, а не лише зі зручними. У цей важкий час, дивно, що вони псують стосунки з дружньою до них державою, ворогів у них і так вистачає.Те, кого ми ховаємо у себе, ніяк не повинно їбать жодні закордонні міністерства.Цей паблік завжди був дружнім до Ізраїлю, але завдяки таким діям їх міністерства, це стає робити все важче.