Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Old School ✙
Додано 02 вер 2021

Old School ✙

@oldschoolpravda
Кількість підписників: 17 535
Фото: 8,510
Відео: 3,330
Посилання: 2,810
Опис:
Памʼятаємо стару школу
Джерело

Old School ✙ | Часто питають "навіщо бомбити дронами Москву" (не віриться, що я це пи...

Логотип телеграм спільноти - Old School ✙ Old School ✙ @oldschoolpravda
2 700 Охват/переглядів 2023-09-02 17:34 Повідомлення №9263
Часто питають "навіщо бомбити дронами Москву" (не віриться, що я це пишу, тому що ще півтора року такого ніхто і уявити не міг)Крім очевидних причин - знищення авіації та інших об'єктів, завдання шалених збитків через закриття повітряного простору та деморалізації населення (черг у військкомати не з'явилось, а от тікати з рашки стали більше), є і інша причина - відтягування сил.Зверніть увагу на цю інфографіку від каналу World War Two, де демонструють, наскільки більше винищувачів Герінг вимушений був відтягнути для захисту Німеччини, коли Альянс почав стратегічні бомбардування їх ключових міст. Тим самим послаблюючі свої позиції на фронтах. В 1943 дійшло навіть до того, що 70% винищувачів Люфтваффе були саме на захисті Німеччини від бомбардувань.Також це стало однією з причин, чому Райх почав виготовляти більше винищувачів, але це все одно не допомагало - план не встигали виконувати, та панування в повітрі втрачалось як на лінії фронту, так і у небі Німеччини. Тому 1943 рік називають початком кінця для Люфтваффе - ресурси вирішували все. Ми все частіше бачимо та читаємо, що боротись з дронами намагається саме авіація РФ, але борти доводиться знімати з фронту, у той час як у росії немає таких потужностей у виробництві авіації, які були у Райху, та і технології вже інші.