Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Old School ✙
Додано 02 вер 2021

Old School ✙

@oldschoolpravda
Кількість підписників: 17 535
Фото: 8,510
Відео: 3,330
Посилання: 2,810
Опис:
Памʼятаємо стару школу
Джерело

Old School ✙ | ​​​​​​«Будь вірний до смерті і Я дарую тобі вінець життя» (Апокаліпсис...

Логотип телеграм спільноти - Old School ✙ Old School ✙ @oldschoolpravda
10 200 Охват/переглядів 2025-01-22 02:44 Повідомлення №12475
​​​​​​«Будь вірний до смерті і Я дарую тобі вінець життя» (Апокаліпсис, кн. II, 10)19 січня 1922 р. внаслідок чекістської спецоперації, в Бучі під Києвом, було схоплено отамана Орлика. Там він перебував на лікуванні внаслідок тяжкого поранення в хребет та руку, отриманого напередодні в бою з червоними окупантами.Полковник Армії УНР Федір Артеменко, більш знаний як Отаман Орлик. Був славетним і легендарним повстанським отаманом Київщини в 1920-1921 рр.Більшовики горіли ненавистю та лютим страхом перед ним. Ще б пак!Бо багацько він крові попив червоних окупантів. Бив добряче їх свиней, так що летіли їх голови як капуста. Летіли чортячі – голови чекістів, голови чонівців, комуністів та красноармійців, і іншої патолочі.Це фото зроблено після його арешту.Важке фото...Це лежить поранений Орлик в тюремному відділі Київської Губ ЧК. Казали, що родини загиблих більшовиків платили хабарі, щоб прийти і подивитися на нього з глумом. Важко уявити стан його. Знекровлений Лев якого кусають гієни.Та не довго тривали його душевні муки. Вже 26 лютого, за рішенням Київської ГубЧК, Отамана було засуджено до розстрілу. Але його справа не загинула, боротьба тривала і далі. Яку гідно продовжували його козаки повстанці ще весь 1922 рік.Слава Герою!