Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Коли ми говоримо про книжки
Додано 14 лип 2024

Коли ми говоримо про книжки

@okbookclub
Кількість підписників: 7 662
Фото: 5,300
Відео: 167
Посилання: 2,020
Опис:
Пишу та говорю про книжки. Реклама та співпраця: https://bit.ly/3YdjSo8 Контакт @okpavlenko
Джерело

Коли ми говоримо про книжки | Про читання фоново думаю на канікулах. Думала, але не читала. Пару опо...

Логотип телеграм спільноти - Коли ми говоримо про книжки Коли ми говоримо про книжки @okbookclub
1 320 Охват/переглядів 2026-01-04 19:53 Повідомлення №5560
Про читання фоново думаю на канікулах. Думала, але не читала. Пару оповідань Пчілки, пару сторінок того, пару сторінок іншого. Далі довгий, особистий та нудний пост. На канікулах повернулася до основи — мати систему в усьому. Читання не виключення, бо мені тривожно без плану (який точно може змінитися). Минулого року я почала багато читати «по роботі» — клуби, події та подкаст. Скажімо так, десь 40% з прочитаного було обговорено тим чи іншим способом. Це якщо не рахувати перечитане та частково прочитане (уривок, розділі, есеї). Щось я взяла б сама, щось ні, здебільшого мені щастило з «робочим» вибором (все ж в клуб і подкаст мої проєкти), але це впливає на динаміку читання. Тож ще половинка — мій власний вибір, з них частину в аудіо. Більше читала сучасних українських авторів та авторок (приблизно 27% від усього прочитаного), класики набагато менші (до 10%), але якісно. За відчуттями, цього року зменшиться кількість прочитаного взагалі, особливо «розважального для себе», хотілось би його на 70% перевести в аудіо. Кількість робочого для обговорення залишиться на стабільному рівні, буде більше рукописів, уривків, спеціального читання. Що хочеться залишити у фокусі (тут враховуючи і робоче, і ні): українських авторок та авторів, українську класику, ключове за моїм запитом сучасне перекладне. Що хочеться збільшити: нонфік для роздумів та світова класика. За ритмом, це десь 3 книги на місць + аудіо + швидке робоче за необхідності. Головне прийняти, що все не прочитаєш, а деякі книжки на полицях вже давно варті уваги. Менше купувати, не читати 5 книжок одночасно. Більше фіксувати, бо я працюю для обговорення, але опісля нічого не пишу. А ви що?