Джерело
АТ "Чернівціобленерго" | У цей час в районі доволі активно розбудовувалися електромережі та зді...
7 900 Охват/переглядів
2025-05-01 08:15
Повідомлення №2687
👉 У цей час в районі доволі активно розбудовувалися електромережі та здійснювалася електрифікація місцевих підприємств. У збірці наказів збереглася низка документів про відрядження до Кіцманя фахівців з технагляду за капітальним будівництвом, комісій з прийому та передачі в постійну експлуатацію побудованих ліній електропередач, електроустановок ПЛ-10 кВ, підстанцій 110/35/10 кВ. До кінця 1963 року енергетики району оперативно завершили роботи з електрифікації десятків колгоспів, мережі відділів «Сільгосптехніки», Неполоківського хлібоприймального пункту, Кіцманського рибогосподарства, заживили кілька сіл району.👉 Наприкінці року за «виконання плану за основними показниками, за зниження собівартості 1 кВт/год реалізованої електроенергії … преміювати у розмірі 40% основної зарплати за листопад директора Кіцманського РЕМ тов. Мірченко В.Г, головного інженера тов. Романіка В.І і ст. бухгалтера тов. Марковського І.М» (наказ №301, 26 грудня 1963 р).🙄 Щоправда, цим же наказом за «несвоєчасну звітність» з кожного по 10% премії відібрали… Такі були справи, малята))❤ Це ми до того, що є нагода привітати друзів, земляків та колег з днюхою!!! Вітаємо усіх))