Джерело
АТ "Чернівціобленерго" | Що діється в рідній енергосистемі? Повідомляємо: все під контролем – с...
6 700 Охват/переглядів
2025-04-25 07:46
Повідомлення №2674
⚡ Що діється в рідній енергосистемі? Повідомляємо: все під контролем – споживання відповідає сезонним очікуванням, ремонти на об’єктах тривають, енергетики усієї країни відновлюють пошкоджене внаслідок обстрілів обладнання.☝ Друзі, робота з відновлення енергосистеми триватиме ще не один місяць, це дуже копітка і багатогранна масштабна робота, бо маємо справу з високотехнологічним устаткуванням, яке на складах не знайти. Тому, поки завдання з відбудови зруйнованих об’єктів та створення сталого запасу в енергетиці не завершені, є потреба в ощадливому використанні електроенергії буквально у кожній домівці: будь ласка, 🙏 перенесіть користування потужними приладами на сонячний період доби, це важливо! 👋 Краяни, нагадуємо: ми працюємо щодня. Тому на вихідні 26-27 квітня запланували роботи, через які маємо знеструмити обладнання 👉 на окремих вулицях у Чернівцях та по 👉👉 Вижницькій, Глибоцькій, Новоселицькій, Сторожинецькій й Хотинській дільницях: більше на нашому сайті у рубриці Інформація про відключення – Планові.🤔 Пам’ятаємо, що ситуація в енергосистемі може змінюватися, про зміни звісно, повідомимо.Дякуємо, що чуєте нас))