Джерело
46 бригада (46 оаембр) | Йду з посади Голови Служби Безпеки" — Василь Малюк після зустрічі з Пр...
4 110 Охват/переглядів
2026-01-05 14:01
Повідомлення №2283
😎 "Йду з посади Голови Служби Безпеки" — Василь Малюк після зустрічі з Президентом оголосив про свою відставку з посади очільника СБУ🫡 Від себе скажемо, що Василь Васильович, на нашу думку, був найкращим очільником Служби Безпеки, маючи за плечима колосальний досвід, неймовірні досягнення та операції зі знищення русні, які увійдуть в світову історію. Хотілося б, щоб кожен очільник різних державних структур мав таку жагу і бажання ліквідовувати кацапню і боротися за країну, і найголовніше — щоб це було ефективно та результативно. ❓ Чи справедливо змінювати Василя Малюка? Абсолютно ні, адже щодня ми бачили результати роботи, які підтверджувалися наслідками для ворога. Ми ж дякуємо за дружбу і роботу пана Василя. Попередньо, він залишається в структурі СБУ, що підтверджує той факт, що це його місце, де йому комфортно і маємо надію, що русня буде помирати так само ефектно, як робила це з Василем Васильовичем на чолі відомства.❗️ І так, це не спланована акція, а щира подяка за все зроблене від всіх, хто бачив, знає і розуміє наслідки такої роботи!🔴Якщо вже й говорити про ротації, то варто давно звернути увагу на головнокомандувача Збройних Сил. Заради справедливості...Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат