Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🚨Одеський Маяк
Додано 14 лип 2024

🚨Одеський Маяк

@odesskiymayak
Кількість підписників: 1 489
Фото: 36,200
Відео: 15,300
Посилання: 21,200
Опис:
Промінь світла у морі новин

👥 Кількість підписників

1 489
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -4
Середній/Місяць:: +12

👁️ Середній перегляд на повідомлення

261
Середній/День:: 219
Середній/Тиждень:: 270
ERR: 17.53%

📊 Кількість повідомлень на день

1.6
Останній день: 20
Середнє за тиждень: 2.9
Середнє за день: 1.6

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 222 24-08-14 19:11
🎙У нас мінімум 4 лідери ринку БПЛА вивезли виробництво за кордон. Вони не повернуться сюди, хто б що не казав. Вони будуть працювати в Чехії, Польщі, Словаччині тощо, — керівник фонду «Повернись живим» Тарас Чмут.«Це вже техніка країн НАТО, яка створена і адаптована на тлі повномасштабного вторгнення рф. Ця техніка дешева на фоні іншої, вона працююча. І робочі місця, податки, інженери будуть лишатися там. Якщо не відкрити експорт зброї, їх [втрачених лідерів ринку БПЛА] відсоток буде збільшуватись. Бо бізнес — це про заробіток. Внутрішній український ринок обмежений, зарегульований і подекуди корупційний, зовнішній – не легший, але його прибуток у рази більший. Безпілотник може продаватись у нас за $220 тис, у них — за пів мільйона...Експорт зброї — це частина економіки. Мова не про те, що виробник має обирати: продати Міноборони чи закордону. Все, що потрібно, забирає держава. Те, що виробник додатково може продати, але держава з різних причин не готова купувати — треба давати можливість продавати [за кордоном]», — вважає він.