Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Одесса|Мониторинг 🌸
Додано 06 гру 2025

Одесса|Мониторинг 🌸

@odessamonitoring
Кількість підписників: 8 863
Фото: 5,210
Відео: 2,250
Посилання: 395
Опис:
❗Ми не є офіційним джерелом Информация подается с открытых OSINT источников. Бот для звʼязку / Реклами / Збори / Новость / Помощь 👇 @odessamonitoting_zvyazok_bot

👥 Кількість підписників

8 863
Середній/День:: +39
Середній/Тиждень:: +139
Середній/Місяць:: +539

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 458
Середній/День:: 1,580
Середній/Тиждень:: 1,382
ERR: 16.45%

📊 Кількість повідомлень на день

0.7
Останній день: 20
Середнє за тиждень: 2.9
Середнє за день: 0.7

Історія змін лого

Історія змін назви

Одесса|Мониторинг 🌸 2026-03-19
Одесса|Мониторинг 2026-01-11
Одесса|Мониторинг ❄️ 2025-12-06

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Сьогодні у Славутичі, північ нашої держави. Я спілкувався сьогодні тут із керівниками громад північних регіонів – Київської та Чернігівської областей. Дуже важливо підтримати наших людей тут, посилити захист. Саме цим і займаємось. Це стосується і захисних споруд – фортифікацій та іншого, посилення кордону буде додатково, також наші Сили оборони й безпеки, які є саме на цьому напрямку, – на Чернігів та Київ із території сусідів у Білорусі, яких Росія дуже хоче втягнути в цю війну більше, та з Брянської області. У нас є спроможність для зміцнення, є спроможність і превентивно працювати щодо російських територій – звідти може бути загроза, – і щодо фактичного керівництва Білорусі, яке має бути в тонусі, тобто відчувати реально, що наслідки будуть, якщо будуть агресивні дії проти України, проти наших людей. Ми пам’ятаємо, що у 22-му році наступ був і з території Білорусі також. Ми не забудемо цього. Українські Сили оборони, Сили безпеки, наші розвідки знають, які загрози і як відповідати, відповідати справедливо, безумовно.
Операція по знищенню ОС РОВ навчального центру підготовки та ТПД пілотів-коригувальників у нп Хрустальний, ТОТ Луганської обл. Також у нарізці- кадри дорозвідки знищеної днями РЛС «Каста», наданої хробаками. Навчальний Центр пілотів у Хрустальному - жирна ціль, 90+ км від ЛБЗ. Тривалі вивчення військового обʼєкту та підготовка операції реалізовано 5 травня силами 9 бату «Кайрос» 414 обр «Птахи Мадяра» сумісно з ЦСО А СБУ за координації новоствореного Центру глибинного ураження Сил Безпілотних Систем. Нанесено 15 вогневих уражень дронами middle strike з бч 100 кг. Хробачні точно сподобалося. Відпрацьовано ОС РОВ, що знаходився у:•будівля навчального комплексу площею 2600 кв м•будівля тимчасового пункту дислокації площею 5700 кв мУ НЦ перебували повним курсом оператори-коригувальники артилерії, оператори інших БПЛА, інструктори та офіцерський склад управління НЦ.Склад рухомого транспорту, що одномоментно перебував на локації, сягав до 30 одиниць легкового автотранспорту. Кількість безповоротних та санітарних втрат противника приховується, але високоймовірно вилізе згодом через проломи або лайливі прокльонні висери. Кляніть, хробаки, вашу владу, що контрактувала, ну і мать, що на війну відпустила.Далі буде. Застосування тривають, очечо тримайте змащеним завжди, хробачелли…Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦06.05.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
У Чорноморську завершуються роботи з ліквідації наслідків нічної ворожої атаки. Ніч була важкою. На жаль, внаслідок влучань загинули двоє людей — жінка 1988 року народження, мати двох дітей, та чоловік 1987 року народження. Ще раз висловлюю співчуття рідним та близьким загиблих. Поранення отримали п’ятеро осіб, їм надається необхідна медична допомога. Збільшилася кількість пошкоджених будинків: наразі відомо про 35 приватних домоволодінь. Один будинок повністю зруйнований, ще один суттєво пошкоджений, інші мають різного ступеня руйнування. Також зазнала пошкоджень портова інфраструктура. Водночас критична інфраструктура працює стабільно: електро-, водо- та газопостачання забезпечується в повному обсязі. Комунальні служби вже закрили пошкоджені вікна та двері, тривають роботи з ремонту дахів. Комісії завершують фіксацію та оцінку стану збитків. Усім постраждалим буде надано матеріальну допомогу з місцевого та державного бюджетів. Людям, які втратили житло, компенсують оренду тимчасового помешкання до відновлення їхніх будинків. За інформацією координаційного гуманітарного штабу при Одеській РВА, спільно з ГО «10 квітня» допомогу вже надано 33 домогосподарствам. Постраждалим передано будівельні матеріали та речі першої необхідності. 28 людей отримали соціальну підтримку, ще 10 - психологічну допомогу. Попри постійні атаки на цивільну та портову інфраструктуру, місто тримається і продовжує працювати.
Кощієва нафто-голка чахнутиме до повного вуглеводневого виснаження ще тривало,- наливайка за наливайкою регулярно горітимуть, видобуток доведеться суттєво уповільнити. Але ми терплячі, єбуритимемо наполегливо та регулярно.Три стовпи:•Кастрування ВПК та ПЕК на болотах- це системне обнулення саме здатності та спроможності росії вести війну, яка коштує діду-варвару рівно десятизначну цифірь щодоби. •ЧМ-флоту недалеко до йок, а міф навколо непробивної хробачої ППО розсмоктується з кожною наступною сотнею знищених ЗРК, ОТРК, РЛС. Не тисячею, а з кожною сотнею здувається, що свідчить про лімітованість.•жива сила противника на полі бою. Четвертий поспіль місяць року хробак провалює мобілізацію, виконуючи 60-75% плану, а баланс «прибуло/вибуло» у СВО і цього місяця буде ВІДʼЄМНИМ,- це вже очевидно станом на 26 квітня.Лупаймо цю скелю. А пак увідіме.Ну і не забувати про хімічний чекап. Військово промисловий комплекс без хімії- то є купа високовартісного металобрухту. 🔥🔥Ярославльській* наливайці та Череповецкому хімзаводу полумʼяні вітання від Птахів 1 ОЦ СБС та 9 бату «Кайрос» 414 обр «Птахи Мадяра».*Ярославльський НПЗ- операція сумісно СБС, ССО та інших підрозділів глибинного ураження СОУ. **нарізка у першому закріпленому коментарі.МАДЯР🇺🇦26.04.26 🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
Три з чотирьох впольованих ЗРК знищено дронами В-2 загону «13» 414 обр «Птахи Мадяра» в ніч на 23 квітня.Пілоти загону «13» 414 обр СБС виявили 4 та знищили 3 одиниці ЗРК за одну ніч у ТОТ Донецької та Запорізької обл новими засобами MiddleStrike українського виробництва В-2 (бч 7-11 кг): два ЗРК «Тор-М2» та ЗРК «Оса».Запущені тричі ЗРК ракети не стали на заваді. Це тріо доповнило скарбничку квітня номерами 19,20 та 21 знищених Птахами Угруповання СБС протягом 01-23 квітня елементів ППО противника.Птахи 9 бату «Кайрос» 414 обр СБС пройшлися цистернами з пальним, маневровим та низкою складів МТЗ ворожої армії у ТОТ Донецької та Луганської обл. *загін «13»- новостворений у 414 тбр «Птахи Мадяра» юніт пілотів з існуючого складу 6 та 7 батів 414 обр. **тим часом пілоти 413 оп СБС «Рейд» вполювали та двічі задзьобали ще одного ЗРК «Тор-М2» у Брянській обл серед боліт рф, таким чином рахунок квітня становить наразі 22 елементи ППО (відео у наступній нарізці). Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦23.04.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
СБУ та Нацполіція затримали в Одесі представників ТЦК та СП, які підозрюються у вимаганні коштівГоловне управління внутрішньої безпеки СБУ та Національна поліція за сприяння Головнокомандувача Збройних Сил України та керівництва Сухопутних військ нейтралізували в Одесі організоване злочинне угруповання, до якого входили співробітники місцевого ТЦК.Як встановило розслідування, фігуранти вимагали гроші з людей. У разі відмови – вчиняли насильство та погрожували потерпілим відправити їх «штурмовиками на передову» у прискореному режимі.За матеріалами справи, «вибивання» коштів відбувалося прямо в службовому мультівені ТЦК, до якого потерпілих затягували силоміць.Співробітники СБУ із залученням спецпризначенців затримали всіх учасників угруповання «на гарячому», коли вони викрали ще одного місцевого жителя та «вибивали» з нього гроші. Під час затримання фігуранти чинили фізичний спротив правоохоронцям. Спецпризначенці СБУ задіяли зброю, стріляючи по колесах авто, на якому намагалися втекти учасники угруповання. Жодна особа вогневих поранень не отримала. Задокументовано, що зловмисники діяли за «наводкою» мешканця регіону, який проходив службу в ТЦК. Саме він підшукував потенційних жертв, дізнавався про їхнє матеріальне становище та маршрути руху.Далі фігуранти відстежували потерпілих і нападали на них прямо посеред вулиці або на автошляхах.Для рейдів використовували два службових мультівени: в одному – тримали потерпілих, а група з другої машини стежила за обстановкою навколо.Наразі всім затриманим готується повідомлення про підозру за ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України (вимагання, що завдало майнової шкоди в особливо великих розмірах, або вчинене організованою групою в умовах воєнного стану).Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу. Зловмисникам загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.Комплексні заходи проводили за процесуального керівництва Хаджибейської окружної прокуратури м. Одеси.
💸🚓 Зарплати для «примарних» солдатів: на Одещині поліція та СБУ викрили організовану злочинну групу військових у багатомільйонних оборудках з держкоштами Командир однієї з військових частин організував групу у складі 3 своїх заступників та командира роти. Протягом 2022-2025 років вони привласнювали бюджетні кошти, які виділялися як грошове забезпечення військовослужбовцям.Зловмисники добирали чоловіків призовного віку, які не бажали проходити службу, але погоджувалися на фіктивне оформлення. На них створювалася відповідна службова документація про призов та перебування на службі. Це ставало підставою для нарахування грошового забезпечення, премій та надбавок. Кошти перераховувалися на банківські рахунки псевдовійськовослужбовців, переводилися у готівку та розподілялися між учасниками угруповання.Загалом ділки оформили щонайменше 19 осіб, які фактично не виконували військовий обов’язок. На підставі фіктивної документації їм було нараховано виплати на суму майже 16,7 мільйона гривень, що зрештою були привласнені командуванням.🔗 5 ділкам повідомлено про підозру. Їм загрожує до 10 років позбавлення волі.
Вчорашня трагедія в Києві справедливо підняла ряд дискусійних питань. Хочу прокоментувати деякі позиції. 1. Дії поліцейського та поліцейської, які прибули на місце теракту. ❗️Ганебна, негідна поведінка. Це - сором для всієї системи. Вони відсторонені, триває розслідування щодо цього. Також будуть прийняті додаткові кадрові рішення щодо керівників.Не зовсім коректно робити узагальнення щодо всієї поліції лише за діями двох працівників. Окремі ситуації не відображають систему в цілому. Адже навіть у цій же спецоперації професійно та швидко діяв КОРД, кримінальні аналітики та інші залучені сили.2. Психічний стан нападника явно був нестабільний. Яким чином він отримав необхідні медичні довідки для продовження дозволу на зброю - потрібно неодмінно дослідити. Це буде зроблено в межах розслідування. ❗️Жодних масових перевірок власників зброї не буде. 3. Щодо надання права на вогнепальну зброю (включно з короткостволом) цивільним громадянам. ❗️Вважаю, що люди мають отримати право на збройний самозахист. Особливо після досвіду, коли на початку повномасштабного вторгнення цивільні люди отримували зброю для національного спротиву. Тож найближчим часом проведемо експертні обговорення за участі народних депутатів, громадськості, журналістів, ветеранської спільноти щодо підготовки фінальної версії законопроєкту про цивільну зброю.Мої щирі співчуття рідним і близьким загиблих жертв терориста. Наше завдання - зробити висновки і посилити систему там, де це потрібно. Саме над цим зараз і працюємо.
Не ми бʼєм-верба бʼє: ракети в молоко, дрони в ціль. Птахи СБС в ніч 6 квітня завдали ударів по фрегату «Адмірал Григорович» у порту Новоросійськ та доправили трохи благодатного вогню на бурову установку «Сиваш».•«Адмірал Григорович»- перший військовий фрегат проекту «Буревісник» вмф рф, носій крилатих ракет «Калібр»(8 ракет) та ЗРК «Штиль-1 (24 ракети). Пуски ракет ППО здійснювалися безпосередньо з борту фрегату під час заходу на ціль, що не завадило подзьобати плавучу коросту. Операцію реалізовано Птахами 1 ОЦ Сил Безпілотних Систем, сплановано та координовано СБУ. Ступінь пошкоджень встановлюється розвідкою. Губернатор регіону таваріщ Веня про палаючий вночі порт «Шесхаріс» вцілому, відпрацьований силами та засобами глибинного ураження СОУ, коментував традиційно: «уламки безпілотників виявилися…», - влаштовує, як визнання. Все інше- на загальнодоступних моніторингових каналах у Тг. •плавуча бурова установка «Сиваш» відпрацьована Птахами 413 оп «Рейд» сумісно з силами глибинного ураження ВМС.Далі буде..Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦06.04.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
⚡️⚡️Підтверджено пошкодження літака А-50. Уражено завод у Алчевську⚡️⚡️У ніч на 20 березня Сили оборони України завдали уражень по важливих об’єктах російського агресора.⚡️Зокрема, уражено  об'єкти Алчевського металургійного комбінату на ТОТ Луганської області. Підприємство задіяне у виготовленні корпусів артилерійських снарядів (виливка та первинна обробка заготовок великого калібру), а також у виробництві та ремонті броньованої сталі для військової техніки окупаційної армії.⚡️Також уражено інфраструктуру полігону "Восточний" (Новопетрівка, ТОТ Запорізької обл.).Масштаби завданих збитків та втрати ворога уточнюються.🧐🔥Уточнено результати ураження 17 березня 2026 року об'єктів 123-го авіаремонтного заводу у місті Стара Русса (Новгородська область, рф). Додатково підтверджено пошкодження літака дальнього радіолокаційного виявлення А-50. Він знаходився на території підприємства на обслуговуванні та, можливо, очікував на модернізацію.💪Сили оборони України продовжать завдавати ураження по важливих об’єктах воєнно-промислового комплексу окупантів до повного припинення збройної агресії російської федерації проти України.💥Далі буде! Слава Україні!🇺🇦