Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Резерв Ставки
Додано 14 лип 2024

Резерв Ставки

@oaembr46zsu
Кількість підписників: 2 210
Фото: 296
Відео: 60
Посилання: 238
Опис:
Неформат. За рамками ЛБЗ. Зворотній зв'язок и надіслати свій медіаконтент https://t.me/oaembr_46_bot

👥 Кількість підписників

2 210
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -14
Середній/Місяць:: -50

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 471
Середній/День:: 3,600
Середній/Тиждень:: 1,538
ERR: 111.81%

📊 Кількість повідомлень на день

0.4
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.3
Середнє за день: 0.4

Історія змін лого

Історія змін назви

Резерв Ставки 2026-01-06
Ставка 2026-01-05
46 оаембр. Резерв Ставки. 2025-03-05
46 оаембр. Резерв. 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 5,200 24-10-12 06:40
"Росія перекинула близько 50 тисяч військових до Курської області, послабивши свої позиції на інших напрямках фронту в Україні Такі дії РФ призвели до ослаблення російських угруповань на інших напрямках, зокрема в Запорізькій, Херсонській областях та Краматорському напрямку"- Сирський. Можна посперечатися, що в планах ГШ під час формування мети і завдань Курської операції на першому місці був покровський напрямок, можливо, - курахівський. До чого тут херсонський, запорізький і краматорський? Жодної активності на зазначених напрямках росіяни протягом року не демонстрували, за винятком Часів Яру.На херсонському напрямку - всі бойові дії зведені до боротьби на островах і дуелей дроноводів. Цей напрямок - тупикова гілка для обох сторін для будь-якого наступу.На запорізькому - метушня на роботинському виступі. Краматорський напрямок - орки якраз під час курського наступу перейшли канал Сіверський Донець-Донбас, який вони не могли форсувати кілька місяців. Зараз бої йдуть уже в мікрорайоні Жовтневий. Навіщо головкому лукавити в загальновідомих і вже неприхованих навіть не фахівцям речах - питання риторичне.
👁 2,800 24-10-07 15:17
Вугледар. Підполковник Ігор Гриб. Червона іржа. Гриб. Комбат 186 окремого батальйону 123 окремої бригади ТрО.Проходив військову службу за контрактом з 2014 року, брав участь у боях на Савур-Могилі, в Іловайську, в обороні Мар’їнки та Красногорівки.Лицар ордену ордену «Богдана Хмельницького» та кавалер ордену «За мужність».186 бат відмовився заходити в Угледар на підтримку бійців 72 бригади.В результаті - більше сотні бійців 186 батальйону в СЗЧ.А чорні запорожці не отримали підкріплення, виходили дуже важко, понесли великі втрати. Підполковник Гриб застрелився.…На білборді - самозакохана пика лівака Сергія Гнезділова. Видавав себе в інтервʼю «командир аеророзвідки», але завжди був лише солдатом. Надували як фігуру, закликав на службу, а потім «закладка» вибухнула. Завдяки лівим медіа став героєм, бо «добровільно демобілізувався» у СЗЧ. СЗЧ - це не проблема генералів. Це проблема всіх. Це біда не так твоя, як суміжників. СЗЧ - це конкретика - коли сто бійців не заходять на підтримку іншого підрозділу. Замість втратити частину бійців через хаос, паніку, відсутність підтримки, втратиш в три рази більше. І рикошетом стане ще більше утікачів, бо ніхто не знатиме, хто знову підведе в бою. Публічні дезертири не застреляться, аби привернути увагу до проблеми. Стануть героями лівих медіа, бо перекидають відповідальність на абстрактне знеособлене «все у нас погано, давайте щось хтось якось робити». В росіян проблема СЗЧ - «500-х» одна з найгостріших починаючи з 2022-го. Але на відміну від нас - платять за це не своїми територіями. Листопад - місяць, коли у росіян форсований забіг піхотою, який зараз дає результати, вичерпає їхні стратегічні резерви. Маємо триматися попри проблеми, помилки і не опускати руки. Інакше вороги банально досягнуть свого.